• امروز چهارشنبه, 02 اسفند 1396 - Wed 02 21 2018
 • شما اینجا هستید: صفحه اصلی اطلاعیه ها اخبار کوتاه ورزشی اسفند 95 بسته شماره 2

  شاهرود اسپررت

  اخبار کوتاه ورزشی اسفند 95 بسته شماره 2

  آغاز دوره آموزشی قطب نما و نقشه خوانی در شاهرود
  مدرس: امیرصادقی
  دانشکده تربیت بدنی
  چهارشنبه ۱۱ اسفند

  مسابقات هفتگی با حضور 12نفر روز چهارشنبه 11 اسفند خانه شطرنج شاهرود برگزار و نفرات برتر به شرح ذیل مشخص شدند:

  مرتضی ملکی مقام اول
  محمد فاضلی مقام دوم
  خانم بذر افشان مقام سوم

  اعزام 9بازیکن شاهرودی به اردوی استعدادیابی تیم ملی

  به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود،با توجه طرح استعدادیابی فدراسیون والیبال در رده سنی 12تا 16 سال تعداد 9بازیکن واجد شرایط از شهرستان شاهرود جهت شرکت در اردوی استعدادیابی تیم ملی به اسلامشهر تهران اعزام شدند.

  سعید یاری مسئول کمیته استعدادیابی شهرستان شاهرود اشاره کرد: این بازیکنان طی چند مرحله در منطقه استعدادیابی خود مورد گزینش نمایندگان فدراسیون قرار می گیرند.این طرح در سراسر کشور زیر نظر کمیته استعدادیابی فدراسیون در حال انجام می باشد.
  همچنین وی اضافه کرد:این بازیکنان شرایط قدی بالای 185سانتیمتر دارند و این نوید خوبی برای آینده والیبال شاهرود را دارد.این بازیکنان حاصل استعدادیابی در 4 سال اخیرمی باشد.
  اسامی بازیکنان دعوت شده:
  1-امیرمحمد نادعلی
  2-سیناصفاری
  3-محمدجواد مظفری
  4-آرمین محمدی
  5-میثم عرب حجی
  6-آریا نثارجاوید
  7-نیما شفقی
  8-سینا رضایی
  9-رشید نوری

  شاهرود قهرمان مسابقات تنیس روی میز بانوان استان شد.

  به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود مسابقات استانی بانوان ویژه دهه فجر رده سنی بزرگسالان با حضور چهارتیم از شهرستانهای شاهرود ٬دامغان ٬سمنان و آرادان درتاریخ۹۵/۱۲/۱۳درشهرستان دامغان برگزار گردید. مسابقات تیمی بصورت دوره ای برگزار گردید که تیم شاهرود مقام اول و‌ تیم های آرادان و سمنان بترتیب مقام های دوم و سوم را کسب نمودند.
  همچنین دربخش انفرادی که پانزده بازیکن در یک جدول تک حذفی ب رقابت پرداختند خانم مریم رحمانی ازشاهرود مقام اول.شیرین ترابی از شاهرود مقام دوم.و خانمها مرضیه فیروز ابادی از شاهرود و زهرا صادقی از سمنان ب مقام سوم مشترک دست یافتند.

  انتخاب سیدحسن سبزواری به عنوان دبیر و انتخاب شهرستان شاهرود به عنوان مرکزیت و دبیرخانه ورزش زورخانه ای و پهلوانی منطقه یک کشور
  در مجمع عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای کشور که به ریاست دکتر شعبانی بهار معاون وزیر ورزش و جوانان در شیراز برگزار گردید طبق تقسیمات انجام شده، کل کشور به ۷ منطقه تقسیم شد که ریاست کل بعهده جوهری رییس فدراسیون و برای هر منطقه با رای گیری انجام شده یک دبیر انتخاب گردید.
  منطقه یک که شامل ۵ استان خراسان رضوی، خراسان شمالی، مازندران، گلستان و سمنان می باشد پس از رای گیری سبزواری با رای موافق تمام اعضا به عنوان دبیر و شهرستان شاهرود به عنوان دبیرخانه منطقه یک انتخاب گردید.

  مسابقات  تکواندو در رشته هان مادانگ (نمایشات) باشگاه های بانوان شهرستان 
   با حضور ۷۰ ورزشکار در سنین مختلف
   جمعه ۱۳ اسفند