• امروز چهارشنبه, 02 اسفند 1396 - Wed 02 21 2018
 • فیلتر
  • نایب قهرمانی تیم بدمینتون شاهرود در دور اول لیگ برتر بانوان کشور

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، دور اول لیگ برتر بدمینتون بانوان کشور روز پنج شنبه 9 دیماه به میزبانی شاهرود با حضور تیم های هیأت بدمینتون شاهرود، دانشگاه آزاد تهران، نماینده تهران و گاز تهران به صورت فشرده در یک روز در برگزار گردید که در پایان نتایج ذیل حاصل گردید:

    

   مقام اول دانشگاه آزاد تهران
   مقام دوم هیات بدمینتون شاهرود
   مقام سوم نماینده تهران
   مقام چهارم گاز تهران

  • اخبار کوتاه ورزشی شهرستان شاهرود دی ماه 95 بسته 1

   برای نخستین بار در تاریخ دوومیدانی شهرستان شاهرود نماینده شاهرود مقام هفتم مسابقات دوی ماراتن کشور را کسب نمود.
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقه دوی ماراتن 42کیلومتر قهرمانی کشور جام هرمز امروز جمعه 10 دیماه با شرکت 120دونده در بندرعباس برگزار گردید که موسی قوام صفت نماینده شاهرود در مسابقات دوی ماراتن کشور با زمان ۲ ساعت و ۳۸ دقیقه نفر هفتم کشور شد. این نخستین حضور نماینده شاهرود در مسابقات کشوری دوی ماراتن بوده است. قوام صفت اصالتا اهل یاسوج می باشد و به علت تحصیل در دانشگاه صنعتی شاهرود به عنوان نماینده این شهرستان در مسابقات کشوری شرکت نمودند.

   همایش پیاده روی خانوادگی روستای احمدآباد در بخش بیارجمند
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود به مناسبت روز 9 دی روز بصیرت و ولایت مداری با همکاری دستگاه های اجرایی بخش بیارجمند همایش پیاده روی خانوادگی روستای احمدآباد در بخش بیارجمند روز پنج شنبه 9 دیماه برگزار گردید که با استقبال خوب مردم همراه بود در پایان جوایزی به قید قرعه به شرکت کنندگان اهدا گردید.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، نخستین جلسه انجمن پیشکسوتان ورزش شهرستان شاهرود روز پنج شنبه 9 دیماه با حضور جمعی از پیشکسوتان ورزش موضوع شناسایی و عضویت پیشکسوتان ورزش و ارائه خدمات مناسب به آنها برگزار گردید.

   به همت انجمن شیتوریو اینوئی ها استان سمنان مرکز شاهرود کلاس آموزش روانشناسی ورزشی تغذیه و کوچینگ به مناسبت 9 دی به مدرسی شیهان سید مسعود رشیدی برگزار گردید.

    

  • نخستین پیمایش کویر+ همراه با گزارش روزانه

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جورزش و جوانان شهرستان شاهرود، نخستین پیمایش کویر در کویر مرکزی ایران از عشق آباد طبس تا طرود شاهرود به مسافت 270 کیلومتر توسط علیرضا ولیان مربی کوهنوردی فدراسیون و تیم 4 نفره ایشان از 8 دیماه آغاز می گردد. این پیمایش حدود 9 روز به طول می انجامد. شایان ذکر است مسیر پیمایش در منطقه ایست که تاکنون انسان در آن پای نگذاشته است.

    

   گزارش روز جمعه 10 دیماه

   افتخاری برای سرزمین مان ایران: اولین پیمایش قطر کویر بزرگ ایران بصورت انفرادی با اتکا بر توان، تجربه، مهارت و دانش فنی

   امروز صبح مهندس علیرضا ولیان بهمراه تیم پشتیبان خود از عشق آباد طبس حرکت خود را آغاز کرده تا امشب در ریگ چشمه حیدر کمپینگ نمایند.

   فردا روز شروع پیمایش انفرادی می باشد و مهندس ولیان با تیم پشتیبان وداع خواهد کرد.
   بعبارتی پیمایش از امروز صبح آغاز شده و از روز دوم به بعد پیمایش به شکل انفرادی ادامه می یابد.
   اعضای تیم پشتیبان عبارتند از: امید هنرمند، مسعود رزازان، مهدی باقرپور، حسین خدایی
   سرویس های موبایل از نیمه های مسیر به سمت ریگ چشمه حیدر پوشش نمی یابد و از امروز ارتباط به تلفن های ماهواره ای محدود خواهد شد.
   این پیمایش تاریخی ۱۰ روزه انجام می شود.

    گزارش روز شنبه

   دیروز شنبه صبح قبل از طلوع سپیده،آغاز تنهاشدن علیرضا ولیان در کویر بزرگ و جدایی از تیم پشتیبان بود، طبق هماهنگی های قبلی در ۲نوبت (ساعت14و ساعت20) تیم پشتیبانی شاهرود موفق به تماس با ایشان و نیز تیم پشتیبانی گردید و شکر پروردگار مهندس، مثل همیشه پرانرژی و پرتوان بودند و برنامه طبق برنامه ریزی قبلی پیش رفته، همچنین اعضا تیم پشتیبان نیز آماده و در شرایط عالی به سر میبرند.

  • مسابقات پینگ پنگ ‌دختران بسیجی رده نوجوانان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات پینگ پنگ ‌دختران بسیجی رده نوجوانان روز دوشنبه 6 دی با شرکت 10 نفر در خانه پینگ پنگ شاهرود برگزار گردید که در پایان دو مرحله نفرات اول تا سوم مشخص شدند: نفرات برتر به مسابقات استانی بسیج اعزام می گردند.
   فاطمه شریعتی نفر اول
   فاطمه عرب اسماعیلی نفر دوم
   عارفه محمدخانی نفر سوم
   سرداور: عصمت عسکری
   داوران: مریم رحمانی و مرضیه فیروزآبادی

    

  • جلسه تودیع و معارفه سرپرست هیأت اسکیت شاهرود برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، جلسه تودیع و معارفه سرپرست هیأت اسکیت شهرستان شاهرود روز شنبه 4 دیماه در سالن جلسات اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود با حضور مجید محمدی ریئس اداره ورزش و جوانان شهرستان، مجید مداح رئیس هیأت اسکیت استان سمنان، مقداد تیموری سرپرست پیشین و مجتبی طالبی سرپرست جدید هیأت اسکیت شهرستان، اعضاء و مربیان هیات و تنی چند از ورزشکاران خانواده اسکیت این شهرستان برگزار گردید. در ابتدای جلسه محمدی ضمن خوش آمدگویی به میهمانان و مدعوین از زحمات  تیموری در طول مدت سرپرستی خود تشکر نمود و حضور طالبی را به بعنوان سکاندار هیئت اسکیت شهرستان تبریک گفت. در ادامه مداح ضمن تشکر از زحمات و تلاش های تیموری برخی از اهداف و برنامه های آینده هیئت اسکیت را نیز تشریح کرد. در پایان نیز محمدی ،نیز ضمن تبریک به طالبی با اهدای لوح یادبودی از زحمات تیموری تقدیر نمود.

  • دوره مربیگری درجه 3 پیلاتس در شاهرود برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود، نخستین دوره مربیگری درجه 3 پیلاتس شهرستان شاهرود با شرکت 28 نفر از استان سمنان در روزهای چهارشنبه 1 دیماه لغایت جمعه 3 دیماه سال جاری در 2 بخش تئوری و عملی در سالن کوثر و تکواندوی ناصربیاری شاهرود برگزار گردید. این دوره زیر نظر مسئول کمیته پیلاتس استان سرکار خانم خادمی برگزار گردید.

   همچنین در پایان دوره، همایش آشنایی با پیلاتس در کلاته خیج توسط کمیته پیلاتس شهرستان شاهرود با حضور خانم خادمی در روز شنبه 4 دیماه در سالن این روستا برگزار گردید.

  • اردوي تیم ووشوی استان در شاهرود در تمام رده های سنی برگزار گردید.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، اردوي تیم ووشوی استان برای شرکت در رقابت های انتخابی تیم ملی ووشو در همه رده های سنی در سالن كوثر شاهرود ویژه آقایان و در باشگاه سروش ویژه بانوان در روز جمعه سوم دیماه برگزار گردید.

  • سومين قهرمانى شاهرود، در ليگ فوتبال استان در رده بزرگسالان رقم خورد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در بازى برگشت فينال ليگ استان، تيم نگين شاهوار شاهرود توانست در استاديوم تختى شاهرود، تيم آرمان مهديشهر را با نتيجه سنگين 7 بر 1 شکست داده و با احتساب نتيجه رفت بازى(3-1) در مجموع با نتيجه8-4 برنده ديدار فينال باشد.
   در اين بازى که با استقبال پرشور تماشاگران خونگرم شاهرودى همراه شده بود، تيم نگين شاهرود، با ارائه يک بازى زيبا و تهاجمى توانست تيم آرمان مهديشهر را شکست داده و به مقام قهرمانى دست یابد.
   پس از قهرمانى رده هاى نونهالان و نوجوانان در استان اين سومين جام قهرمانى استان بود که به تيم هاى شاهرودى رسید.
   همچنين دو عنوان نايب قهرمانى، در رده هاى جوانان و اميد نیز سهم شهرستان شاهرود از فوتبال اين فصل استان مى باشد.

  • کارگاه اخلاق در ورزش در شاهرود برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان به همت سازمان بسیج ورزشکاران استان سمنان و شهرستان شاهرود و اداره ورزش و جوانان شهرستان، کارگاه اخلاق و راهبردهای اسلامی در ورزش و آیین تجلیل از ورزشکاران و قهرمانان مروج ارزش های اخلاق اسلامی استان سمنان به میزبانی شاهرود در سالن همایش های کانون جوانان بسیج شاهرود برگزار شد.

   در این همایش که ورزشکاران و روئسای هیئت های ورزشی استان و شهرستان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران و فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه شاهرود و مسئولین استانی و شهرستانی سازمان بسیج ورزش استان و اداره کل ورزش و جوانان استان حضور داشتند، رئیس سازمان بسیج ورزش کشور و رئیس تربیت بدنی بسیج کشور در خصوص اخلاق در ورزش و فعالیت های بسیج در این عرصه مطالبی را بیان کرد:

   سعید نوروزی عجم مسئول بسیج ورزشکاران استان سمنان در این همایش با خیرمقدم به شرکت کنندگان به ارائه گزارشی از فعالیت های این سازمان پرداخت و از بسیج ورزشکاران شهرستان شاهرود به عنوان یکی از فعال ترین کانون های سطح استان نام بُرد.

   اجرای مراسم باستانی و تجلیل از خانواده شهدای ورزشکار و ورزش کاران جوانمرد و با اخلاق در رشته های مختلف ورزش استان، اهدای مدال قهرمانان ورزشکار بسیجی به خانواده شهدا از دیگر برنامه های این کارگاه و همایش بود.

  • اخبار کوتاه ورزشی آذرماه بسته شماره 3

   به همت کمیته پیلاتس شهرستان شاهرود برنامه ورزشی پیلاتس بصورت تئوری و‌عملی صبح امروز در سالن ورزشی بسیج شاهرود برگزار گردید.

   به همت کمیته پیلاتس و با حضور سرکار خانم خادمی برنامه ورزشی پیلاتس در سرای سالمندان شاهرود برگزار گردید.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، دوشنبه 29 آذر مسابقات والیبال دور اول دبیرستان ها با انجام دو بازی مهیج به پایان رسید. بازی رده بندی بین دو تیم وکیلیان ومبارزان انجام شد که با پیروزی وکیلیان بپایان رسید وتیم وکیلیان مقام سوم را کسب کرد. دربازی فینال بین دو تیم شاهد وعلامه بر گزار گردید که در پایان شاهد مقام اول وعلامه طباطبایی مقام دوم را از آن کرد. در پایان به تیم های اول تا چهارم جوایز نقدی، حکم وکاپ توسط محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، وطالبی مسئول تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان، بابایی داور بین المللی کشتی و جمعی از پیشکسوتان ومدیران مدارس اهداء گردید.

    

  • درخشش کاراته کاهای دختر شاهرودی در بیستمین دوره مسابقات قهرمانی کشور سبک شیتوریو کوبه اوزاکا

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، تیم اعزامی به بیستمین دوره مسابقات قهرمانی کشور سبک شیتوریو کوبه اوزاکا در 26 آذر 95 در تهران خوش درخشیدند و از 12 ورزشکار اعزامی 9 نفر بر روی سکو رفتند.
   اسامی قهرمانان این مسابقات به شرح ذیل می باشد:
   از باشگاه شاهوار با مربیگری ملیحه مفیدی
   یگانه نقیبی و کیانا علیخانی مقام دوم
   مبینا شمسایی مقام سوم

   از باشگاه ذوب آهن با مربیگری سپیده خوبانی
   یاسمن سعیدی مقام اول
   فاطمه خان احمدی و آتنا برومند مقام دوم
   زهرا سجادی ،عارفه بیکی و هستی خسروی مقام سوم
   مربی تیم اعزامی مریم رحمانی
   شایان ذکر است در این مسابقات زهره حاجی داور خوب شاهرودی به قضاوت پرداختند.

  • اولین دوره مسابقات شطرنج جام شاهوار با قهرمانی مجتبی ملکی از استان البرز به پایان رسید.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود اولین دوره مسابقات آزاد فکری شطرنج جام شاهوار شاهرود با شرکت 90 شطرنج باز از 10 استان سمنان، زنجان، مازندران، گیلان، گلستان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، کرمان، تهران و البرز روز چهارشنبه 24 آذر لغایت 27 آذر ماه در سالن فرهنگی ورزشی شهرداری شاهرود به میزبانی این شهرستان برگزار گردید. در این دوره از مسابقات ورزشکاران در 8 دور با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان مجتبی ملکی از استان البرز به مقام اول، مبین توانا از استان گلستان مقام دوم و محمد کریمی از استان البرز مقام سوم مسابقات را کسب نمودند. سایر نتایج بدست آمده در این مسابقات به شرح ذیل می باشد:
   عبدالمجید روحی از استان گلستان مقام چهارم
   مهران نوری از استان سمنان مقام پنجم
   نامی نیکزاد از استان گلستان مقام ششم
   سیده ستاره سبط رسول از استان مازندران مقام اول بانوان
   مصطفی خاتمی مقام اول بدون ریتینگ از استان سمنان
   محمد متین شمس از استان مازندران مقام اول زیر 10 سال
   سبحان زحمتی از استان خراسان رضوی مقام اول زیر 14 سال
   سینا حجازی از استان خراسان رضوی مقام اول زیر 20 سال
   علی اکبر عزیزی تفرشی مقام اول پیشکسوتان از استان سمنان
   بهنیا یوسفی امتیاز آورترین بازیکن شاهرود
   حسین قهرمان پور از استان خراسان رضوی مقام اول ریتینگ زیر 1800

  • قهرمانی مقتدرانه باشگاه تن آرای شاهرود در مسابقات پرس سينه قهرماني جام باشگاه هاي استان سمنان در شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات پرس سينه قهرماني جام باشگاه هاي استان سمنان به ميزباني شاهرود جمعه 26 آذر ساعت ٩ صبح در كانون جوانان بسيج شاهرود برگزار شد. در این دوره از مسابقات ٦٥ ورزشکار شركت نمودند. در پايان باشگاه تن آرا با مربيگري مهدي ترحمي از شاهرود با كسب ٣٩٠ امتياز با اقتدار به مقام اول؛ باشگاه روئين تن مهديشهر با ٨٨ امتياز مقام دوم و باشگاه كات شاهرود با ٧٦ امتياز سوم شدند.

  • پایان کلاس ارتقاء داوری کاراته استان با شرکت 66 داور استان در شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، کلاس ارتقاء داوری کاراته استان سمنان در روزهای پنج شنبه و جمعه 25 و 26 آذرماه سال جاری با حضور 66 داور استان در دو بخش آقایان و بانوان به مدرسی داوران جهانی، اعزامی از فدراسیون کاراته، استاد داود روشنایی و استاد فاطمه خالونژاد با حضور نرگس افضلی رئیس هیأت کاراته استان، اعضای هیأت کاراته استان و شهرستان شاهرود برگزار گردید. شهرستان شاهرود با 36 شرکت کننده بیشترین تعداد شرکت کننده را به خود اختصاص داده بود. در مراسم پایانی ارتقاء داوری از زحمات آقایان داریوش رضایی و سیدصادق سیدرضایی، و خانم ها سپیده خوبانی و منصوره عرب اسدی با اهدای لوح سپاس جهت برگزاری مناسب این دوره تقدیر بعمل آمد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، کلاس ارتقاء داوری کاراته استان سمنان در روزهای پنج شنبه و جمعه 25 و 26 آذرماه سال جاری با حضور 66 داور استان در دو بخش آقایان و بانوان به مدرسی داوران جهانی، اعزامی از فدراسیون کاراته، استاد داود روشنایی و استاد فاطمه خالونژاد با حضور نرگس افضلی رئیس هیأت کاراته استان، اعضای هیأت کاراته استان و شهرستان شاهرود برگزار گردید. شهرستان شاهرود با 36 شرکت کننده بیشترین تعداد شرکت کننده را به خود اختصاص داده بود. در مراسم پایانی ارتقاء داوری از زحمات آقایان داریوش رضایی و سیدصادق سیدرضایی، و خانم ها سپیده خوبانی و منصوره عرب اسدی با اهدای لوح سپاس جهت برگزاری مناسب این دوره تقدیر بعمل آمد.

  • داوودعامریان سرپرست هیأت تنیس شهرستان شاهرود شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود، طی مراسمی با حضور تنی چند از تنیسورهای شهرستان شاهرود داوود عامریان طی ابلاغ هیأت تنیس استان سمنان به عنوان سرپرست جدید هیأت تنیس شهرستان شاهرود منصوب و معارفه گردید.

  • علی قریب قهرمان مسابقات قهرمانی کشور دوی صحرانوردی جوانان شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود، علی غریب دونده آتیه دار شهرستان شاهرود در مسابقات قهرمانی دوی صحرانوردی آقایان کشور رده سنی جوانان که در روز 25 آذر در زاهدان برگزار گردید توانست با قاطعیت مقام اول مسابقات را بدست آورد. تیم شهرستان شاهرود نیز در این مسابقات مقام پنجم تیمی را کسب نمود. روزبه روزخوش و علی اکبرکاظمی نیز از اعضای تیم شاهرود بودند که به ترتیب مقام های 21 و 25 مسابقات را کسب نمودند.

  • مسابقات دوی صحرانوردی قهرمانی بانوان کشور بزرگسالان در شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود، این دوره از مسابقات در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان در منطقه صحرای جلالی شاهرود با بهترین کیفیت ممکن در شاهرود برگزار گردید. در این دوره از مسابقات، 120 دونده در قالب 16 تیم در دو رده سنی جوانان به مسافت 6 کیلومتر و بزرگسالان به مسافت 8 کیلومتر در پیست کم نظیر شاهرود دویدند.
   مراسم اهدای مدال و کاپ قهرمانی تیمی در سرای ورزشکاران شاهرود با حضور صیامی دبیر فدراسیون دوومیدانی و همکاران ایشان، قدیری مسئول حراست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان، متولیان رئیس هیأت دوومیدانی استان و همکاران ایشان، مددی رئیس هیأت دوومیدانی شهرستان و سایر روسای هیأت های ورزشی شهرستان و مسئولین ادارات و نیروهای انتظامی برگزار گردید و گروه موسیقی عرفان با اجرای برنامه های شاد به مناسبت آغاز هفته وحدت شور و حال خاصی به جمع ورزشکاران داده بودند. در حاشیه مراسم از سردار یحیایی ورزشکار جانباز دوومیدانی شاهرود که از قهرمانان کشوری دوومیدانی می باشد تجلیل شد.

   نتایج انفرادی در بخش بزرگسالان مجموع 10 تیم
   پریسا عرب - تهران
   2- زینب منصوری
   3- ماندانا نوری - تهران
   4- ماندانا دهقان - البرز
   5- افسانه فریدی - خراسان رضوی
   6- ثریا کریم زاده - اصفهان
   7- فاطمه محمدی - خراسان رضوی
   8- ساناز پرهیزی - فارس
   در بخش تیمی تیم:
   1- خراسان رضوی- (منفی 22 امتیاز)
   2- تهران (منفی 22 امتیاز)
   3- فارس ( منفی 30 امتیاز)
   4- اصفهان ( منفی31 امتیاز)
   5- البرز ( منفی 45 امتیاز)

  • مسابقات دوی صحرانوردی قهرمانی بانوان کشور جوانان در شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود، این دوره از مسابقات در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان در منطقه صحرای جلالی شاهرود با بهترین کیفیت ممکن در شاهرود برگزار گردید. در این دوره از مسابقات، 120 دونده در قالب 16 تیم در دو رده سنی جوانان به مسافت 6 کیلومتر و بزرگسالان به مسافت 8 کیلومتر در پیست کم نظیر شاهرود دویدند.
   مراسم اهدای مدال و کاپ قهرمانی تیمی در سرای ورزشکاران شاهرود با حضور صیامی دبیر فدراسیون دوومیدانی و همکاران ایشان، قدیری مسئول حراست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان، متولیان رئیس هیأت دوومیدانی استان و همکاران ایشان، مددی رئیس هیأت دوومیدانی شهرستان و سایر روسای هیأت های ورزشی شهرستان و مسئولین ادارات و نیروهای انتظامی برگزار گردید و گروه موسیقی عرفان با اجرای برنامه های شاد به مناسبت آغاز هفته وحدت شور و حال خاصی به جمع ورزشکاران داده بودند. در حاشیه مراسم از سردار یحیایی ورزشکار جانباز دوومیدانی شاهرود که از قهرمانان کشوری دوومیدانی می باشد تجلیل شد.

   نتایج انفرادی در بخش جوانان مجموع 8 تیم
   1- نجمه شرشبی - خراسان رضوی
   2- زینب نوروزی- زنجان
   3- زهرا آهنی - خراسان رضوی
   4- نسترن اکبری - همدان
   5- زهرا بهمنی 6- بشرا راموز کردستان
   7- فاطمه ابراهیمی محمدی - اصفهان
   8- مریم خرد - فارس
   در بخش تیمی تیم:
   1- خراسان رضوی (منفی 14 امتاز)
   2- فارس ( منفی 24 امتیاز)
   3- اصفهان ( منفی 35 امتیاز)
   4- آذربایجان غربی ( منفی45 امتیاز)
   5- چهارمحال و بختیاری ( منفی59 امتیاز)

  • جلسه تودیع و معارفه سرپرست هیأت اسکواش شهرستان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود مراسم توديع و معارفه ريس هيات اسكواش شهرستان شاهرود در سالن جلسات اداره ورزش و جوانان شاهرود و با حضور جهانشير معاونت توسعه و منابع پشتیبانی اداره كل ورزش و جوانان استان سمنان، امینی مشاور شهردار، مفتاح رييس هيات اسکواش استان، محمدی رييس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود و جمعي از روساي هيات هاي شهرستان شاهرود در روز یکشنبه 21 آذر برگزار گردید. در این جلسه از زحمات محمد شوقي سرپرست اسبق هيات شاهرود تقدیر و تشكر بعمل آمد و دكتر ضياءالحق (دكتري فيزيولوژي ورزشي) و عضو هيات علمي دانشگاه آزاد شاهرود به عنوان سرپرست جديد آن هيات معرفي گردید. در حاشیه این جلسه  جهانشير معاونت توسعه و منابع پشتیبانی اداره كل ورزش و جوانان استان سمنان از موافقت و حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان مبنی بر احداث اولين كورت اسکواش در شاهرود خبر داد و مقرر گردید با پيگيري اداره ورزش و جوانان شهرستان در كوتاه ترين زمان ممكن این امر محقق شود.

  • مسابقات کشوری دارت در شاهرود برگزار گردید

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود مسابقات دارت قهرمانی کشور در روزهای پنج شنبه و جمعه 18 و 19 آذر سال جاری در خانه دارت شهرستان شاهرود با شرکت 25 تیم و 100 نفر بازیکن از 23 استان کشور برگزار گردید. این مسابقات که از سطح فنی بالایی برخوردار بود در بخش انفرادی با قهرمانی اسماعیل آشوری از تیم گیلان و در بخش دوبل (دونفره) تیم اصفهان با ترکیب حسين اعرابي و عليرضا ايزدي قهرمان شد. در حاشیه این مسابقات خانه دارت شهرستان شاهرود نیز با حضور مسئولین فدراسیون، استانی و شهرستانی افتتاح شد.
   نتایج انفرادی:
   مقام اول: اسماعيل عاشوري از گيلان
   مقام دوم: عليرضا ايزدي از اصفهان
   سوم مشترك: محمدعلي روشن بين از لرستان، محمد پاسيار از فارس

   نتایج دوبل:
   تیم اول: اصفهان حسين اعرابي و عليرضا ايزدي
   تيم دوم: فارس رحيم هاشمي شيرازي و محمد پاسيار
   تيم سوم مشترك:
   گيلان اسماعيل غريبي و جليل موسوي
   اردبيل رضا سليمي و غلامرضا شاكر

   نتيجه نهايي در مجموع امتيازات
   تيم هاي اول مشترك:
   فارس: شاهين حسيني، منصور محجلين ، رحيم هاشمي شيرازي و محمد پاسيار با ٩١ امتياز
   اصفهان:حسين اعرابي ، عليرضا ايزدي ، عبدالحسين محمد پور و محمد اعرابي با ٩١ امتياز
   تيم سوم
   گيلان سيد حسين پيشوايي، اسماعيل عاشوري ، اسماعيل غريبي و سيد جليل موسوي با ٦٩ امتياز

  • مسابقات آمادگی جسمانی بمناسبت روز دانشجو در شاهرود برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورز و جوانان شهرستان شاهرود مسابقات آمادگی جسمانی ۵شنبه ۱۸ آذر بمناسبت روز دانشجو با حضور 50 نفر در 5 رده سنی در سالن سپاه ناحیه شاهرود برگزار گردید. نفرات اول تا سوم مسابقات آمادگی جسمانی بانوان به شرح ذیل می باشد. شایان ذکر است مسئول برگزاری این مسابقات خانم صدیقه رضایی و حسین گرزین بودند.


  • افتتاح نخستین خانه دارت شهرستان شاهرود در سرای ورزشکاران شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، همزمان با برگزاری مسابقات دارت قهرمانی کشور در شاهرود با حضور آذرپور رئیس کمیته دارت کشور،  ایزدبخش معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، فاضلی رئیس کمیته دارت استان، قمی رئیس هیأت انجمن های ورزشی شهرستان شاهرود و مدیران محلی ورزشکاران در روز جمعه 19 آذر نخستین خانه دارت شهرستان شاهرود در محل سرای ورزشکاران شاهرود افتتاح گردید. محل خانه دارت شاهرود توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود تأمین و کمیته دارت استان وهیأت انجمن های ورزشی شهرستان شاهرود تجهیز این مکان را برعهده داشتند. تیم دارت کات شاهرود در لیگ کشور حضور دارد و با افتتاح این مجموعه شاهد رشد روزافزون این رشته کم هزینه و مهیج و برگزاری مسابقات خانوادگی در روزهای پایان هفته خواهیم بود.

  • چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان با حضور فرماندار شاهرود برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شاهرود
   با موضوع فضای مجازی و خانواده در روز چهارشنبه 17/9/1395، در محل سالن جلسات فرمانداری به ریاست مهندس هاشمی فرماندار شاهرود، دبیری محمدی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود و روسای ادارات، کارشناسان ادارات، دبیران سازمان های مردم نهاد برگزار گردید
   در ابتدای جلسه محمدی ضمن خوش آمدگویی به جمع حاضر و بیان اهمیت فضای مجازی و ضرورت برنامه ریزی در این خصوص و بیان فرصت ها و تهدیدها، بر اعلام آمادگی اداره ورزش و جوانان جهت حمایت از برنامه ها و طرح های سمن ها تأکید کرد.
   در ادامه فرماندار محترم ضمن تاکید بر استفاده از پتانسیل سازمان های مردم نهاد به اهمیت ادامه دار بودن این جلسات پرداختند.و همچنین مقرر گردید در جلسه شورای اداری یکی از صاحبنظران دعوت شده و در مورد فضای مجازی صحبت نماید.
   در پایان محمدی ضمن ارائه آمار برنامه های اجرا شده در حوزه جوانان در سال 95 و مقایسه آن با برنامه های سال گذشته با جمع بندی مطالب و تشکر از حضور مدعوین جلسه را به پایان رساندند.
   همچنین مقرر گردید کارگروه های تخصصی با حضور صاحبنظران (جامعه شناس،روانشناس،فناوری اطلاعات و پلیس فتا) برگزار گردد.

  • قهرمانی تيم فوتسال جوانان رسالت درمسابقات ليگ جوانان شاهرود

   گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، امروز پنج شنبه 18 آذر 95، آخرین بازی از سری مسابقات فوتسال جوانان لیگ استان با بازی بین تیم های رسالت و پیمان در سالن ورزشی مالک اشتر شاهرود برگزار گردید که در پایان تیم رسالت با نتیجه 3 بر 0 تیم پیمان را شکست داد و در بین 5 تیم حاضر در لیگ شهرستان به مقام قهرمانی دستیافت.

  • اخبار کوتاه ورزشی آذرماه بسته شماره 2

   بعضی از افراد الگوی اراده برای سایرین هستند... نه بهانه‌ی شُکر!
   مسابقات مینی گلف توانخوهان بمناسبت روز جهانی معلولین شنبه 13 آذر با حضور ۲۱ بازیکن

   به همت کمیته ورزش سالمندان و‌ بزرگسالان دیدار بانوان ورزشکار و دانشجویان تربیت بدنی شاهرودی از سالمندان عزیز انجام گردید.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان مسابقات فوتسال مدارس سطح شهرستان شاهرود با برگزاری مسابقات مرحله نیمه نهایی و نهایی در روزهای یکشنبه و دوشنبه 14 و 15 آذر با دیدارهایی جذاب به کار خود خاتمه داد. در این مسابقات تيم مدرسه شهيدبهشتى (تیزهوشان) با شکست  مدرسه شاهد در ضربات پنالتى به مقام اول قهرمانی دستیافت. تیم بهارستان نیز با نتیجه 5-3 تیم مدرسه ولایت را با شکست بدرقه کرد و عنوان سوم مسابقات را از آن خود کرد.

   دکتر معصومه ناظمی از سوی هیأت دوومیدانی شاهرود به عنوان سرمربی تیم دوومیدانی بانوان شهرستان شاهرود منصوب گردید.

   سرکار خانم اشرف باقری، نایب رئیس هیأت شطرنج شاهرود از سوی هیأت شطرنج استان به سمت رئیس کمیته مربیان هیأت شطرنج استان منصوب گردید.

    جلسه معارفه نایب رئیس بانوان هیأت کاراته شاهرود خانم خوبانی با حضوراعضای هیأت در دفتر هیأت کاراته شهرستان شاهرود برگزار گردید.

  • کلاس کمک های اولیه احیاء قلبی ریوی در شاهرود برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود دوشنبه 15 آذر کلاس کمک های اولیه احیاء قلبی ریوی به همت هیأت پزشکی ورزشی شهرستان شاهرود با حضور 40 شرکت کننده با حضور عرب اسماعیلی مسئول آموزش اورژانس شاهرود در سالن جلسات اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود برگزار گردید. در پایان برای افراد شرکت کننده گواهینامه شرکت در دوره صادر گردید.

  • یک طلا و یک برنز حاصل تلاش جودوکاران شاهرودی در مسابقات قهرمان کشوری جودو در سمنان

   مسابقات قهرمان کشوری جودو بانوان در رده بزرگسالان در تاریخ 11 و 12 آذرماه به میزبانی سمنان با حضور20 تیم  شرکت کننده  برگزار گردید. تیم الف استان متشکل از تیم جودو شاهرود در این مسابقات توانست مقام  سوم تیمی را کسب نماید. در این مسابقات دنیا آقایی مدال طلا، فهیمه علی عرب برنز و فاطمه  لطفی، سعیده  علی عرب و فاطمه  فراتی مقام پنجم انفرادی را کسب نمودند. شایان ذکر است خانم معبادی مربی تیم جودو بانوان استان سمنان در این مسابقات بود.

    

  • بمناسبت هفته بسیج، مسابقات قهرمانی لیگ مرحله سوم جودو شهرستانی به میزبانی بسطام

   بمناسبت هفته بسیج، مسابقات قهرمانی لیگ مرحله سوم جودو شهرستانی به میزبانی اداره ورزش و جوانان بخش بسطام، هیئت جودو بسطام، حوزه مقاومت بسیج کربلا، با شرکت 8 تیم از شهرهای شاهرود، بسطام و گلستان با استعداد 120 نفر جودوکار از ساعت 8 صبح در سالن صالحین بسیج حوزه کربلا شهیدان قزوینی و شهری برگزار گردید.

   نتایج مسابقات به شرح ذیل میباشد:

   1- رده سنی جوانان و بزرگسال

   تیم شهید رضا نادری مقام اول » 4 طلا - 4 نقره - 1 برنز

   تیم قائم مقام دوم » 2 طلا - 1 نقره

   تیم هلال احمر مقام سوم » 1 طلا - 1 برنز

   2- رده سنی نوجوانان

   تیم شهید عرب حسنی مقام اول » 2 طلا -3 نقره - 1 برنز

   تیم بسیج حوزه کربلا مقام دوم » 2 طلا - 2 نقره - 3 برنز

   تیم شهید نادری مقام سوم » 2 طلا- 1 نقره

   3- رده سنی نونهالان

   تیم هلال احمر مقام اول‌ » 4 طلا - 3 نقره -3 برنز

   تیم شهید نادری » 4 طلا - 1 نقره - 3 برنز

   تیم شهید عرب حسنی » 3 طلا - 5 نقره - 1 برنز

   این مسابقه با حضور 10 نفر از داوران زحمتکش هیئت جودو شهرستان برگزار گردید.

  • اخبار کوتاه ورزشی شهرستان شاهرود در آذر 95

   برگزاری کارگاه آموزش تیراندازی استاندارد  در دو رشته تفنگ و تپانچه بادی و شناخت استعدادهای برتر رده سنی جوانان باهمکاری هیات تیراندازی شاهرود و دبیرستان دخترانه محمدخانی

   به همت کمیته پیلاتس هیئت ورزش های همگانی شهرستان شاهرود برنامه پیلاتس معلولین به مناسبت روز جهانی معلولین برگزار گردید.

   نایب قهرمانی تیم فوتبال جوانان آینده سازان شاهرود در ضیافت پنالتی

   تیم شایسته جوانان آینده سازان شاهرود پس از تساوی ۱بر ۱ مقابل تیم شهرداری سمنان با شکست در ضربات پنالتی با نتیجه ۵ بر ۳ نایب قهرمان مسابقات فوتبال لیگ جوانان استان شد.

    

   استاژ عملی داوری کاراته wkf امروز جمعه 12 آذر با 26شرکت کننده سالن کوثر
   مدرس:داریوش رضایی داور ممتاز فدراسیون
   استاژ پیش نیاز جهت شرکت در ارتقای داوری استان در 18و19 آذر در شاهرود

   هفته پایانی #مسابقات #مینی_والیبال دختران شاهرود
   مقام :
   اول: مهان
   دوم: اوج ۵
   سوم: پایدار
   مسابقات با شرکت 10تیم در 2 گروه از 8 مهر به صورت هفتگی برگزار گردید.

  • مسابقات تنیس روی میز به مناسبت هفته بسیج در خانه پينگ پنگ شاهرود برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود مسابقات تنیس روی میز به مناسبت هفته بسیج در خانه پينگ پنگ شاهرود با همکاری تربیت بدنی سپاه شاهرود در ۳ رده سنی شنبه ۹۵/۹/۶برگزار و نفرات اول تا سوم هر رده مشخص شدند.
   در رده سنی خردسالان:
   ایلیا دستفان
   امیر علی غلامی
   سید ابوالفضل حسینی

   در رده سنی نونهالان و نوجوانان:
   امیرحسین دلدار
   محمد منصوری
   مهدی عرب اسماعیلی

   در رده سنی جوانان:
   امیرحسین فرومدی
   رسول زهرابی
   مرتضی جعفری

  • مسابقات کاراته بسیج شهرستان شاهرود در بخش بانوان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات کاراته بسیج شهرستان شاهرود در بخش بانوان روز جمعه ۵ آذر در دوبخش کاتا و کمیته برگزار گردید.

   مسابقات با ۷۰ نفر شرکت کننده در محل سالن رزمی کانون بسیج شاهرود انجام گردید که در آن ۵ تیم از ۳ سبک اصلی کاراته ی شهرستان با عنوان
   تیم شاهوار (سن سی مفیدی)
   تیم ذوب آهن (سن سی خوبانی)
   تیم صبا(سن سی باقری)
   تیم انقلاب(سن سی صفوی)
   تیم البرز(سن سی پویان)
   شرکت نموده و در پایان به نفرات برتر حکم قهرمانی و جوایز داده شد.
   مسئول برگزاری مسابقات: خانم رضایی از بسیج خواهران

   داوران حاضر : فرشته جعفری، منصوره عرب اسدی ، سمانه صفوی، مریم باقری، سپیده خوبانی،محیا محمدتقی، هانیه پویان، زهرا جلالی، مونا کریمی، مریم رضاپور