• امروز چهارشنبه, 02 اسفند 1396 - Wed 02 21 2018
 • فیلتر
  • آغاز مسابقات شطرنج تیمی شاهرود با حضور 6 تیم به مناسبت روز جهانی قدس و هفته مبارزه با مواد مخدر

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت روز جهانی قدس و هفته مبارزه با مواد مخدر، مسابقات تیمی شطرنج با شرکت 6 تیم سه نفره از شب چهارشنبه نهم تیر 95 در خانه شطرنج شاهرود آغاز شد. این مسابقات به صورت سریع در 5 دور به روش سوییسی و طی سه شب به صورت دوره ای برگزار خواهد شد.

  • نتایج فوتسال جام رمضان شاهرود چهارشنبه 9/4/95

      به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات فوتسال جام رمضان که به روزهای پایانی خود نزدیک می شود با 2 دیدار پیگیری شد. بازی اول دو تیم سفیر و شهدای شهرک انقلاب با تساوی بدون گل همراه بود و در بازی دوم فروشگاه ورزشی ستاره با نتیجه 4 بر 2 از سد حریفش دیزج گذشت.
  • نتايج دیدارهای شب سيزدهم مرحله نيمه نهايي دور ضربدري مسابقات والیبال جام رمضان 95 شهرستان شاهرود

      

   چهارشنبه ٩ تیرماه
   شركت سيمان2 – 1 لوازم ساختماني سوناز
   عمارت2 – 0 سنگ و سراميك پوريا

   نکته قابل توجه این مسابقات حضور  میکاییل تاجر  عضو تیم ملی ایران در بازی های جام رمضان شاهرود در تیم عمارت بود.

  • برگزاری مسابقات بوکس جام رمضان شاهرود

      به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت روز جهانی قدس و ماه مبارک رمضان یکدوره مسابقات بوکس در رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان بین تیم های منتخب شهرهای گرگان، گنبد کاووس و علی آباد کتول و تیم منتخب شاهرود روز جمعه 11 تیرماه ساعت 21:30 در محل خانه بوکس شاهرود (سالن شهید اکبری) برگزار می گردد.
  • برگزاری اولین فراخوان استعداد یابی ژیمناستیک دختران شهرستان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، اولین فراخوان استعداد یابی ژیمناستیک شهرستان شاهرود ویژه دختران با اهداف ایجاد تیم قهرمانی و ایجاد شناسنامه ورزشی به منظور تشخیص و میزان پیشرفت ورزشکاران برگزار گردید. این برنامه جمعه 4 تیر ماه برای اولین بار در استان , در خانه ژیمناستیک شاهرود برگزار شد.
   آزمون با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید در ساعت 10 آغاز شد و پس از پخش سرود ملی کشور عزیزمان، طلایی ریاست هیئت ژیمناستیک ضمن خوشامد گویی به والدین گرامی به توضیحاتی در خصوص این آزمون پرداختند و در ادامه حسینی نايب رییس هیأت در خصوص نحوه ی استعداد یابی و علت استعداد یابی برای والدین توضیحاتی ارائه داد. برنامه استعداد یابی تا ساعت 12 به طول انجامید. گفتنی است برنامه استعدادیابی پسران هفته گذشته برگزار شده بود.

  • آینده روشن پیش روی تنیس گلف سند برد کویر

   کورس های  مینی گلف آکادمی تنیس شاهرود، استادیوم تختی

   تشکیل اولین تیم مینی گلف توان خواهان ایران در شهرستان شاهرود

   کشف دو زمین گلف طبیعی در جنگل ابر شاهرود و ارائه دو مقاله برتر در کنفرانس بین المللی

   ساخت اولین سندبرد ایران در کویر شاهرود

   آموزش تیمی رایگان بازیکنان تیم تنیس شاهرود در سه رده  زیر ۸ سال و زیر ۱۸ و آزاد

  • نتایج مسابقات والیبال جام رمضان شنبه پنجم و دوشنبه هفتم تیرماه

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، نتایج مسابقات والیبال جام رمضان شاهرود در روزهای شنبه پنجم و دوشنبه هفتم تیرماه 95 با 6 دیدار پیگیری شد که نتایج آن به شرح ذیل می باشد.
   شنبه 5 تیر 95
   نوجوانان كات 1- 2 مبل شادي
   عمارت 2- 1 لوازم ساختماني سوناز
   كشاورز ميامي 2- 0 دهياري گلستان
   دوشنبه 7 تیر 95
   دهياري گلستان 0- 2 ارميان
   موبايل مرداس1- 2 شركت سيمان
   نوجوانان كات 2- 1 لوازم ساختماني سوناز

  • برگزاری مسابقات اسنوکر انفرادی جام رمضان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت ماه مبارک رمضان هیأت بولینگ و بیلیارد شهرستان شاهرود با همکاری باشگاه تک بیلیارد اقدام به برگزاری یک دوره مسابقه انفرادی اسنوکر نمود. در این دوره از مسابقات كه با حضور ١٢ شركت كننده آغاز شده بود با قهرماني آرش عليقليان و نائب قهرماني حسام رفیعي به پايان رسيد. شایان ذکر است این مسابقات در روز پنج شنبه 3 تیر در باشگاه تک بیلیارد شاهرود برگزار گردید.

  • ابولفضل اسدی اردونشین شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات درون اردویی تیم ملی ووشو در رده جوانان برگزار شد و ابولفضل اسدی هنرمندانه جنگید و فیکس تیم ملی شد
   شرح افتخارآفرینی:
   شنبه 5 تیرماه 95 وزن کشی مسابقات تیم ملی: ابولفضل اسدی نسبت به سایر رقبایش پایین ترین وزن را داشت و ابولفضل در جدول52 که شلوغ ترین وزن بود قرار گرفت.
   جدول بازی ها طبق پیش بینی هایی که از قبل شده بود رقم خورد. اسدی در بازی اول با حریفی از لرستان روبرو شد و در دو راند هوشمندانه به برتری دستیافت.
   یک ساعت بعد بازی دوم، با حریف مازنی که دور اول استراحت کرده بود آغاز شد. راند یک با برتری ووشو کار مازنی به پایان رسید. در راند دوم حریف باز هم چند امتیاز جلو بود و اوج حساسیت و هیجان زمانی بود که ابولفضل با تیزهوشی با گرفتن دوخروج از حریف بدقلق مازنی در چند ثانیه آخر بازی را به راند سوم کشاند. و در راند3 ابوالفضل اسدی برنده بازی شد. با این برد ابولفضل نیمی از راه برای اردونشینی و ماندن در جمع ملی پوشان ووشو ایران را طی کرده بود. در بازی سوم ابولفضل اسدی با تسلط کامل از پس حریف زنجانی برآمد. در نهایت ابولفضل اسدی پرافتخارترین سانداکار استان در رده جوانان با در کمتر از4 ساعت با انجام 3 بازی سخت و 3 برد شیرین کاری کرد کارستان.

  • نتایج دور نهم و پایانی مسابقات تنیس روی میزجام رمضان دوشنبه 95/4/7

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات تنیس روی میز جام رمضان شاهرود با شرکت 10 تیم از روز شنبه 22 خرداد ماه 95 در سالن تنیس روی میز شهرستان شاهرود واقع در استادیوم تختی آغاز گردید. تیم های شرکت کننده در 9 دور رو در روی یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان مسابقات؛ تیم های مخابرات، پیشکسوتان و راه آهن به ترتیب مقام های اول، دوم وسوم را کسب نمودند. دور نهم و پایانی این مسابقات در روز دوشنبه هفتم تیرماه با نتایج زیر برگزار و پرونده این دوره از مسابقات پس از 9 شب بسته شد.
   پیشکسوتان 3_علوم پزشکی 0
   میامی 0_ دارایی 3
   راه آهن 3_ پوشاک تو تن بین 2
   شرکت سیمان 3_ کاوش رایانه 0
   فروشگاه میرغفوریان 0_ مخابرات3

  • نتایج مسابقات فوتسال جام رمضان شنبه پنجم و دوشنبه هفتم تیرماه 95

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، نتایج مسابقات فوتسال جام رمضان شاهرود در روزهای شنبه پنجم و دوشنبه هفتم تیرماه 95 با 4 دیدار از مرحله دوم پیگیری شد که نتایج آن به شرح ذیل می باشد. همچنین در سری مسابقات نونهالان تیم دیزج با نتیجه پر گل 6 بر یک ستاره سرخ را نقره داغ کرد.
   شنبه 5 تیر 95
   سفیر 5 – 1 دیزج
   فروشگاه ورزشی ستاره 1- 5 فروشگاه یک در یک
   دوشنبه 7 تیر 95
   شهدای سطوه 3- 2 دانشگاه صنعتی
   دهیاری گلستان 1- 3 شرکت سیمان

    

  • مسابقات دارت زیر 18 سال دختران و پسران قهرمانی استان در شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات دارت زیر 18 سال دختران و پسران قهرمانی استان سمنان در روز چهارشنبه 23 تیر 95 در شاهرود برگزار می گردد.

  • بازدید رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود از روند پیشرفت باشگاه تنیس سلیم

      به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود به همراه اسماعیلی رئیس هلال احمر شهرستان شاهرود و قاضی پور رئیس هیأت تنیس شاهرود از باشگاه تنیس سلیم و روند پیشرفت این باشگاه بازدید نمودند. باشگاه تنیس سلیم با مشارکت بخش خصوصی در محل هلال احمر شاهرود با سرمایه گذاری بیش از 800 میلیون ریال تأسیس شده است. این باشگاه در حال حاضر دارای 2 زمین بازی می باشد و در آینده ای نزدیک یک زمین دیگر به این مجموعه افزوده می شود. پیش تر محل این باشگاه محوطه ای بلااستفاده بوده و زمینه ساز برخی معضلات اجتماعی برای مردم منطقه بوده است. با افتتاح این باشگاه خصوصی ظرفیت تنیس شهرستان به طور قابل توجهی افزایش می یابد. طبق پیش بینی های اعلام شده این باشگاه پس از ماه مبارک رمضان افتتاح خواهد شد.

  • جلسه هم اندیشی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود با هیئت های ورزشی بخش بسطام

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود، جلسه هم اندیشی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود با هیات های ورزشی بسطام، شهردار و اعضای شورای شهر بسطام، ورزشکاران و پیشکسوتان، جهت رفع مشکلات این بخش در شب پنج شنبه سوم تیرماه 95 همراه با ضیافت افطاری برگزار گردید. در این جلسه مهندس یعقوبیان شهردار بسطام ضمن اشاره به کمک 600 میلیون ریالی به بحث ورزش در سال 94، بر ادامه این سیاست در سال 95 نیز تأکید نمود. در ادامه جلسه روسای هیئت های بسطام از جمله کشتی، سه گانه، تکواندو، جودو و رزمی مشکلات،خواسته ها و پیشنهادات خود را مطرح کردند. در پایان محمدی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن تآکید بر پتانسیل بسیار بالای این بخش جهت رفع مشکلات مطرح شده در جلسه و نیز ارتقای وضعیت خدمات در این بخش بر تشکیل شورای فرهنگی ورزشی، تقویت هیأت ها، بازگشت امکانات به مردم بسطام، تلاش هیأت ها برای میزبانی کشوری مسابقات، برگزاری همایش پیاده روی با پخش زنده در شبکه ملی، برنامه ریزی جهت تجلیل از قهرمانان بخش بسطام در مهرماه سال جاری، تجهیز سالن بحران بسطام، فعالسازی حوزه جوانان، توجه به بخش بانوان و برگزاری دوره مربیگری تأکید نمود.

  • پایان مسابقات شطرنج جام رمضان شاهرود با معرفی نفرات برتر

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان از شب پنج شنبه مورخ 27/3/95 همچون سال های گذشته، مسابقات شطرنج جام رمضان در خانه شطرنج شاهرود آغاز گردید. در این دوره از مسابقات 21 شطرنج باز طی 7 شب به روش سوئیسی  با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان مسابقات محمد رحیمیان با کسب 7 امتیاز کامل قهرمان شد. مسعود خراسانیان با 5.5 امتیاز و بهنیا یوسفی با 4.5 امتیاز به ترتیب مقام دوم و سوم این دوره از مسابقات را کسب نمودند.

  • خبر خوش برای سنگ نوردان شاهرودی

      

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، پیرو برخی مشکلات ورزشکاران رشته سنگ نوردی و صعودهای ورزشی در خصوص تمرینات و مسابقات، جلسه ای با حضور محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، علیرضا کریم رئیس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان و اعضای هیئت کوهنوردی شهرستان شاهرود و جمعی از فعالان این رشته ورزشی در مجتمع ورزشی شهرداری شاهرود برگزار گردید. در این جلسه که پس از بازدید از دیواره سنگ نوردی سالن شهید اکبری و نیز فضای سالن ورزشی مجتمع شهرداری انجام شد؛ مقرر گردید جهت بهبود وضعیت تمرینی و مسابقات این رشته پر هیجان، دیواره سنگ نوردی مستقر در سالن شهید اکبری به مجتمع شهرداری شاهرود انتقال یابد. همچنین مقرر گردید با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان، اداره ورزش و جوانان شهرستان و هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان مبلغ 200 میلیون ریال جهت بهبود و ارتقاء فنی دیواره شاهرود اختصاص یابد.
   محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود ضمن تشکر از شهردار محترم و مجموعه شهرداری شاهرود بابت همکاری بی شائبه و همیاری این نهاد در پیشرفت امور ورزش شهرستان؛ عنوان داشت با تحقق مصوبات این جلسه، شاهرود آماده میزبانی مسابقات کشوری سنگ نوردی در رده نوجوانان خواهد بود. در پایان با اهداء لوح و کادو از زحمات آقای نورعلی زنگانه سرپرست اسبق هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان تقدیر گردید.

  • نتایج بازیهای فوتسال جام رمضان شاهرود

      

   در ادامه بازیهای فوتسال نونهالان جام رمضان شاهرود شب پنج شنبه سوم تیرماه دو تیم آراد و ستاره سرخ به دیدار یکدیگر رفتند که در پایان آراد با نتیجه 2 بر یک حریف خود را از پیش رو برداشت. در ادامه این بازیها شنبه شب از ساعت 21:30 دو تیم ستاره سرخ و دیزج در سالن شهید اکبری به دیدار یکدیگر می روند.
   همچنین از سری مسابقات فوتسال جام رمضان شاهرود دو بازی دیگر برگزار شد که نتایج زیر بدست آمد:
   آلاو 2 – 2 شرکت سیمان
   شهدای سطوه 2 – 7 دهیاری گلستان

  • بانوان کات شاهرود در یک قدمی مسابقات کشوری والیبال نوجوانان

     به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، تیم والیبال نوجوانان بانوان کات شاهرود، نماینده شاهرود با تیم نوجوانان بانوان سمنان در روز سه شنبه یکم تیر در سمنان به دیدار یکدیگر رفتند و نوجوانان شاهرود با پیروزی مقتدرانه 2بر 1 شاهرود در یک قدمی مسابقات کشوری قرار گرفتند. 
  • نتیجه مسابقات والیبال جام رمضان در شب نهم چهارشنبه 2 تیر 95

   نتیجه مسابقات والیبال جام رمضان در شب نهم چهارشنبه 2 تیر 95
   رودیان 0- 2 گلستان
   موبایل مرداس 1- 2 سنگ و سرامیک پوریا
   جوانان شاهین تل 0- 2 میوه و تره بار علی بیکی خیج

  • برد روحیه بخش پیمان شاهرود در مسابقات لیگ دسته 2 فوتسال کشور

   هفته یازدهم لیگ دسته دوم یادبود مرحوم حسن حسین زاده با برگزاری سه دیدار در گروه یک این رقابت ها پیگیری شد. در یکی از این سه بازی تیم پیمان شاهرود میزبان میلان ساری بود. تیم پیمان شاهرود که کمی خطر سقوط را احساس می کرد، با ارائه بازی برتر موفق شد تیم میلان را با نتیجه 3 بر 1 شکست داده و کمی به شرایطش در جدول سامان دهد. این بازی در روز چهارشنبه 2 تیر 1395 از ساعت 22:30 در سالن شهید اکبری شاهرود برگزار گردید.

  • مسابقات دارت و فوتبال دستی بانوان شاهرودی در ماه مبارک مبارک رمضان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود، یکدوره مسابقات دوستانه جام رمضان در بخش فوتبال دستی و دارت ویژه بانوان زیر نظر هیات انجمن های ورزشی شاهرود روز سه شنبه مورخ یکم تیر 95 در محل باشگاه طراوت گردید. در مسابقات فوتبال دستی، عطیه اشرفی و ترانه مظفری از تیم طراوت ۱ مقام اول؛ سارا عباسی بسطامی و غزل معصومی از تیم طراوت ۲ مقام دوم و مهلا نادعلی و زهره کشاورزیان از تیم صفوی ۱ و محیا صفوی و فاطمه گندمی از تیم صفوی ۲ به مقام سوم مشترک دست یافتند. در مسابقات دارت:
   رده سنی پیشکسوتان مرضیه عربعامری اول خیر النسا عزیزی دوم، زهرا گل محمدی و فاطمه خدایی مشترکآً سوم شدند.
   رده سنی بزرگسالان فاطمه عامری اول سمانه نوروزی دوم، زهره کشاورزیان و ملیحه رجبیان مشترکاً سوم شدند.
   رده سنی امید مریم ربیعی اول محیا صفوی دوم مهلا نادعلی سوم بهاره جوانمیری سوم مشترک
   رده سنی جوانان فاطمه گندمی اول فاطمه سادات میرغفوری دوم مهسا مظهری سوم

  • نوجوانان كات شاهرود گام نخست قهرمانی استان را محکم برداشت

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، دو تیم نوجوانان کات شاهرود و نیکان سمنان در دیدار رفت فینال لیگ باشگاه های استان به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت تیم کات شاهرود توانست حریف خود را با نتیجه 3 بر یک شكست دهد و یک گام به قهرمانی لیگ باشگاه های استان نزدیک تر شود. دیدار برگشت ساعت 22 روز پنج شنبه مورخ 3/4/95 در سالن انقلاب سمنان برگزار می گردد.

   در ادامه بازی های جام رمضان دو تیم کشاورز میامی و ارمیان به دیدار یکدیگر رفتند که در نهایت کشاور میامی با نتیجه 2 بر 1 از سد حریف خود گذشت. 

  • نتایج مسابقات والیبال جام رمضان شاهرود در شب هفتم مسابقات و برنامه شب های آتی

   نتایج مسابقات والیبال جام رمضان شاهرود در شب هفتم مسابقات و برنامه شب های آتی
   نتیجه مسابقات در شب هفتم دوشنبه 31 خرداد 95:
   گلستان2-دهیاری 1

   میوه و تره بار علی بیکی خیج 1- بسیج سعدآباد2

   عمارت 2- سامان0

   برنامه سایر بازیها:
   برنامه دیدار های شب هشتم مسابقات والیبال جام رمضان سه شنبه 1 تیرماه
   ساعت 22: کات شاهرود-نیکان سمنان (فینال لیگ نوجوانان استان)
   ساعت 23:00 کشاورز میامی- ارمیان
   برنامه دیدار های شب نهم مسابقات والیبال جام رمضان چهارشنبه 2 تیرماه
   ساعت 21:30 رودیان-گلستان
   ساعت 22:30 موبایل مرداس-سنگ و سرامیک پوریا
   ساعت 23:30 جوانان شاهین تل-میوه و تره بار علی بیکی خیج

  • زورآزمایی دختران شاهرود در روزی مفرح وشاد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود، یکدوره مسابقات طناب کشی جام رمضان در بخش بانوان زیر نظر هیات انجمن های ورزشی شهرستان شاهرود با همکاری تیم کاراته صفوی شاهرود باشگاه اوج و باشگاه طراوت در روز دوشنبه 31 خرداد 95 در دو رده سنی امید- بزرگسال؛ و نوجوانان- جوانان برگزار شد که در پایان تیم کاراته صفوی به مقام اول دست یافت.
   رده سنی امید-بزرگسال:
   تیم اول: شیرین سیاح بریس، سمانه نوروزی، خیر النسا عزیزی، مبینا ابراهیمیان ، عصمت سلیمانی
   تیم دوم: مریم رضاپور، محیا صفوی، مهلا نادعلی، زهره کشاورزیان
   رده سنی جوانان- نوجوانان
   تیم اول: مائده سادات موسوی سمیه خنجری زینب کشاورزیان ریحانه شاه بداغی
   تیم دوم: فاطمه گندمی فاطمه سادات میرغفوری و یگانه گرمه

  • نتایج مسابقات جام رمضان شاهرود یکشنبه و دوشنبه 30 و 31 خرداد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود در ادامه دور دوم مسابقات جام رمضان شهرستان شاهرود دو بازی با نتایج زیر برگزار گردید. همچنین اولین مسابقه فوتسال نونهالان بین دو تیم آراد و دیزج نیز در این شب برگزار گردید که این بازی با نتیجه 2 بر صفر به نفع دیزج خاتمه یافت.
   نونهالان: آراد 0- 2 دیزج
   سفیر 5 – 1 فروشگاه ورزشی ستاره
   فروشگاه یک در یک 6 – 2 شهدای شهرک انقلاب

   نتایج دوشنبه 31/3/95

   دهیاری گلستان 1- 1 دانشگاه صنعتی

   شهدای سطوه 0- 2 آلاو

  • برگزاری مسابقات و جشنواره های ورزشی محلات در شب های رمضان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود، در ایام ماه مبارک رمضان هیئت ورزشهای روستایی بازی های بومی و محلی با هدف توسعه ورزش همگانی و غنی سازی اوقات فراغت جوانان در فاصله افطار تا سحر با حضور در محلات مختلف شاهرود اقدام به برگزاری مسابقات و جشنواره های ورزشی در بین جوانان و نوجوانان هر محله می نماید. برنامه های اجرا شده در محلات عبارتند از:

   1- مسابقات والیبال شهرک کوثر

   2- برگزاری بازیهای محلی تیراندازی باتیرکمان سنتی و مسابقات طناب کشی برای دخترها و پسرهای نوجوان در محل پارک بلوار شهرستان شاهرود

   3- به مناسبت ایام ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام کریم اهل بیت بازیهای تفریحی ورزشی فوت کردن قیف روی طناب، ماست خوری و هندوانه خوری و آرد فوت کردن در محل پارک بلوار با حضور انبوه جمعیت به همراه گروه طنز بسطام قل قلی برگزار گردید.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود، در ایام ماه مبارک رمضان هیئت ورزشهای روستایی بازی های بومی و محلی با هدف توسعه ورزش همگانی و غنی سازی اوقات فراغت جوانان در فاصله افطار تا سحر با حضور در محلات مختلف شاهرود اقدام به برگزاری مسابقات و جشنواره های ورزشی در بین جوانان و نوجوانان هر محله می نماید. برنامه های اجرا شده در محلات عبارتند از:

   1-    مسابقات والیبال شهرک کوثر

   2-    برگزاری بازیهای محلی تیراندازی باتیرکمان سنتی و مسابقات طناب کشی برای دخترها و پسرهای نوجوان در محل پارک بلوار شهرستان شاهرود

   3-    به مناسبت ایام ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام کریم اهل بیت بازیهای تفریحی ورزشی فوت کردن قیف روی طناب، ماست خوری و هندوانه خوری و آرد فوت کردن در محل پارک بلوار با حضور انبوه جمعیت به همراه گروه طنز بسطام قل قلی برگزار گردید.

  • کسب مقام اول بوکس شاهرود در مسابقات انتخابی نوجوانان استان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، برابر تقویم ورزشی مسابقات بوکس استان انتخابی کشور در رده سنی نوجوانان در حضور نماینده فدراسیون و رییس هیات بوکس استان با حضور 20 ورزشکار در مورخ95/3/28 در محل خانه بوکس این شهرستان برگزار گردید که تعداد 4 نفر موفق به کسب رتبه منتخب برای مسابقات قهرمانی کشور شدند. اسامی نفرات اول به شرح لیست زیر میباشد.قابل ذکر است که در این مسابقات تیم شهرستان شاهرود مقام اول را کسب نمود.
   1-محسن اشراقی
   2-مهدی دهقانیان
   3-ابوالفضل منش
   4-امیرحسین عربعامری
   5-امیر حسین ذوالفقاری

  • کسب مقام سوم مسابقات کشتی جام رمضان در رامیان توسط کشتی بسطام

   کسب مقام سوم مسابقات کشتی جام رمضان در رامیان توسط کشتی بسطام
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، تیم بسطام موفق به کسب مقام سوم تیمی مسابقات جام رمضان شهدای رامیان گردید. این دوره از مسابقات در روز پنج شنبه مورخ 26/3/95 با شرکت 6 تیم از رامیان، گنبد، بجنورد، گرگان، نوده و بسطام در رامیان برگزار و شرکت کنندگان به بصورت تیم به تیم با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان تیم بسطام موفق به کسب مقام سوم این دوره از مسابقات گردید.

    

  • ششمین دوره مسابقات قوی ترین مردان شهرستان شاهرود برگزار می شود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، ششمین دوره مسابقات قوی ترین مردان شهرستان شاهرود گرامیداشت شهدای مدافع حرم در روز جمعه ساعت 17 در کانون بسیج ورزشکاران واقع ر خیابان امام برگزار می گردد. این دوره از مسابقات با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، هیأت بدنسازی و پرورش اندام شاهرود، سپاه ناحیه شاهرود و کانون بسیج ورزشکاران برگزار می گردد.  

  • اسماعیل ناظمی به عنوان سرپرست هیأت کشتی شهرستان شاهرود منصوب شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، اسماعیل ناظمی از سوی اداره و ورزش و جوانان شهرستان شاهرود به عنوان سرپرست هیأت کشتی شهرستان شاهرود معرفی؛ و از سوی هیأت کشتی استان به عنوان سرپرست هیأت کشتی شهرستان شاهرود منصوب شد. مراسم معارفه سرپرست جدید هیأت کشتی شاهرود در شب جمعه 27/3/95 پس از ضیافت افطار، با حضور مجید محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، عربعلی طوسی رئیس هیأت کشتی استان، روسای هیأت کشتی شهرستان ها، جمعی از روسای هیئت های ورزشی استان و شهرستان شاهرود و نیز حضور ارزشمند پیشکسوتان، ورزشکاران، داوران و مربیان این رشته ورزشی در سرای ورزشکاران شاهرود برگزار گردید. در این مراسم محمدی ضمن خیر مقدم به حاضرین از زحمات و تلاش های آقای وحید جامعی و اعضای هیأت تقدیر و تشکر نمود و در خصوص نحوه انتخاب سرپرست جدید این هیأت عنوان داشت: خوشبختانه در دوران تصدی بنده سعی نمودم با استفاده از خرد جمعی، و با ایجاد همدلی و وفاق در انتخاب و اخذ طرح و برنامه اجرایی، فردی را سکاندار این هیأت ورزشی نماییم که می توان گفت وی با استفاده از خرد جمعی به عنوان سرپرست انتخاب شده است نه انتصاب.
   وی راه برون رفت از وضعیت کنونی کشتی شهرستان و استان را وفاق و همدلی عنوان کرد و از سرپرست جدید هیأت شهرستان خواست تا با هیأت استان و اداره شهرستان تعامل و همکاری خوبی داشته باشد و با خرد جمعی از تجربیات کلیه کشتی گیران استفاده نماید.

  • مسابقات کاراته بسیج مساجد سپاه ناحیه دراستایل سبک های کنترلی برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود مسابقات کاراته بسیج مساجد سپاه ناحیه دراستایل سبکهای کنترلی آقایان با 120 شرکت کننده در2 بخش کاتا و کمیته از ساعت21 تا 3بامداد در باشگاه مقاومت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ناحیه شاهرود باحضورجمع کثیری از تماشاگران، مسئولین و خانواده ورزشکاران در جمعی صمیمی در شب جمعه 27/3/95برگزار گردید.

  • چهارمین برد متوالی شرکت سیمان و چهارمین شکست متوالی میرغفوریان در دور چهارم مسابقات پینگ پنگ جام رمضان شاهرود


   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، دور چهارم مسابقات پینگ پونگ جام رمضان شاهرود در حالی برگزار شد که شرکت سیمان چهارمین برد متوالی و فروشگاه میرغفوریان چهارمین شکست متوالی خود را تجربه کردند. سایر نتایج این دور به شرح ذیل می باشد:
   شرکت سیمان 3_فروشگاه میرغفوریان 0
   علوم پزشکی 3_کاوش رایانه 0
   پوشاک توتن بین 1_پیشکسوتان 3
   میامی 1_ دارایی 3
   مخابرات2_ راه آهن 3

  • نتایج دیدارهای شب پنجم مسابقات والیبال جام رمضان شهرستان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره و ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در ورزشی ترین شب ورزش شاهرود مسابقات والیبال جام رمضان شاهرود پنجمن شب خود را با 3 بازی دیگر پیگیری نمود و در این بازیها علوم پزشکی سومین باخت خود را تجربه کرد. نتایج مسابقات این شب به شرح ذیل می باشد.
   شهدای میقان 1- بسیج سعد آباد2 عمارت2 - نوجوانان1 مجتمع سنگ و سرامیک پوریا2 - علوم پزشکی0
   در ادامه، این مسابقات امشب از ساعت 21:45 با دیدارهای زیر به کار خود ادامه می دهد:
   ساعت 21:45 ارمیان- گلستان
   ساعت22:30 مبل شادی- عمارت
   ساعت 23:45 کشاورز میامی- رودیان

  • آغاز مسابقات شطرنج جام رمضان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان از شب پنج شنبه مورخ 27/3/95 همچون سال های گذشته، مسابقات شطرنج جام رمضان در خانه شطرنج شاهرود آغاز شد. در این دوره از مسابقات 19 شطرنج باز طی 7 شب با یکدیگر به رقابت می پردازند.

  • برگزاری دوره استاژ داوری کیک بوکسینگ

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، روز جمعه مورخ 28/3//95 یک دوره استاي داوری رشته کیک بوکسینگ با حضور 40 شرکت کننده با حضور استاد طاهری مسئول کمیته داوران استان سمنان در آکادمی رزمی کوثر شاهرود برگزار گردید.

  • زورآزمایی دختران شاهرودی

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود، یکدوره مسابقات دوستانه جام رمضان در بخش طناب کشی ویژه بانوان زیر نظر هیات انجمنهای ورزشی شاهرود روز دوشنبه مورخ 31 خرداد 95 از ساعت ۱۸ لغایت ۱۹:۳۰ در سالن ورزشی انقلاب واقع در خیابان تهران کوچه راهنمایی ورانندگی برگزار میگردد شرکت برای عموم بانوان آزاد میباشد. علاقه مندان به شرکت در این مسابقه مهیج می توانند با شماره های ۳۲۲۲۰۸۹۸ و۳۲۲۴۳۷۳۶ تماس حاصل فرمایند.

  • برگزاری اولین فراخوان استعداد یابی ژیمناستیک شهرستان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، اولین فراخوان استعداد یابی ژیمناستیک شهرستان شاهرود با اهداف ایجاد تیم قهرمانی و ایجاد شناسنامه ورزشی به منظور تشخیص و میزان پیشرفت ورز شکاران برگزار گردید.
   به گفته طلایی رئیس هیئت ژیمناستیک شاهرود، برگزاری این دوره از فرخوان علاوه بر اینکه پرش بلندی برای ارتقاء ژیمناستیک شاهرود خواهد بود بلکه موجب پیشرفت همه جانبه ورزش این شهرستان نیز خواهد گردید چرا که زیمناستیک ورزشی مادر بوده و ارتقاء آن به پیشرفت دیگر رشته های ورزشی کمک خواهد کرد
   استعداد یابی پسران امروز در خانه ژیمناستیک از ساعت 10 با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید اغاز شد و سپس آقای طلایی ریاست هیأت، ضمن خوشامدگویی به خانواده های محترم و مربیان و مدعوین گرامی توضیح مختصری در زمینه استعداد یابی دادند و سپس آقای طحانیان به طور کامل علت و نحوه استعداد یابی را تشریح کردند , برنامه استعداد یابی تا ساعت 12:30 به طول انجامید.

  • تجلیل از فاتح بام دنیا دکتر محمدی در سالن هلال احمر

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود، بیست و ششم خرداد ماه سالن همایش های هلال احمر شاهرود شاهد جمع بزرگ کوهنوردان، طبیعت دوستان و شهروندان شاهرودی بود. در این مراسم که با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان شاهرود و جمعی از مسئولان ادارات شهرستان به همت هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان شاهرود برگزار گردید؛ از دکتر محمدی فاتح بام دنیا (قله اورست) تجلیل بعمل آمد. در این مراسم دکتر محمدی به ارائه گزارش مصور از این صعود کم نظیر پرداختند. یکی از ویژگی های کم نظیر و بعضاً بی نظیر این صعود آنستکه این صعود بدون استفاده از کپسول اکسیژن انجام پذیرفته است. در حاشیه اين تجمع بزرگ، حضار طوماري با متن زير را امضا كردند و از مسئولان خواستار رسيدگي سريع به و ضعيت تخريب و انهدام شاهوار شدند.

   "شاهوار، کوهی که شاید دیگر نباشد!!! "
   " ستون شاهوار،این بلندای مغرور، درحال فروریختن برسر فرهنگ کهن ،چرخه ی سلامت، اقتصاد و اجتماع مردمان شاهرود و بسطام است"
   کوهی که چند هزار سال سرمنشا چشمه ساران و سیراب کننده جنگلهای شمالی و دشتهای جنوبی خود بوده است،
   شکل گیری تمدن کهن قاره کوچکمان از برکت و بلندای این مخلوق بی همتاست،
   کشت و کار گذشتگان و رونق این سرزمین وامدار آن بوده و هست،
   بسطام، شاهرود و تمام روستاهای دامنه آن مدیون این قله با برفها و دره هایش هستند و آیندگان نیز چاره ای جز چشم دوختن بر این عظمت کم نظیر ندارند،
   کوهی که خداوند بی منت برای استمرار حیات در این گستره جغرافیایی برافراشته است
   با کمال تاسف بهره برداریهای اقتصادی غیر قابل توجیه! چند سالیست که پیکره استوارش را زخمی و رنجور ساخته،
   انفجار و تخریب جبهه شمالی شاهوار برای استخراج بوکسیت به منظور تولید آلومینا در کارخانه جاجرم، آنهم با قیمتی بالاتر از قیمت تمام شده محصول از نرخ عرضه کنندگان جهانی!! نه تنها منطقه وسیعی را به لحاظ زیستی کاملا نابود کرده، بلکه عوارض و عواقب آن از جمله سیل، تخریب و آلوده شدن ذخایر آب زیر زمینی شاهرود و بسطام، تهدیدی جدی برای حیات طبیعی منطقه خواهدبود،سال گذشته منطقه تاش شاهد سیل ویرانگر بی سابقه ای در تاریخ خود بود که هیچکس نه علتش را جویا و نه مسئولیت اش را پذیرفت!
   ما جمع بزرگ کوهنوردان، طبیعت دوستان و شهروندان شاهرود ندای مقام معظم رهبری در حفاظت و صیانت از منابع ملی و طبیعی را لبیک گفته و از مدیران و مسئولان شهر، نماینده محترم مجلس شورای اسلامی، فرماندار محترم، اعضاء شورای شهر، ریاست ادارات محیط زیست، منابع طبیعی، مدیریت آبفا و دیگر مسئولین ذیصلاح به جد خواستاریم تا به طور ویژه به این بحران زیستی و فاجعه اجتماعی رسیدگی کرده و از ادامه تخریب غیرقانونی! در این نقطه حساس جلوگیری بعمل آوردند.
   باشد که آیندگان ما را به خیانت در امانت الهی و منفعت طلبی و زیاده خواهی متهم نکنند.

  • نتایج دور اول مسابقات تنیس روی میز جام رمضان و صعود 6 نوجوان برتر به دور دوم

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، یک دوره مسابقات انفرادی تنیس روی میز رده سنی نوجوانان با شرکت 14 بازیکن در دو گروه 7 نفره به صورت دوره ای به رقابت پرداختند که در پایان دور اول از گروه A، امیر حسین دلدار، محمد منصوری و امیرعباس حسن خانی و از گروه B، امیرمحمد رحیمی، محسن وفایی نژاد و امیر محمد ساغری به ترتیب به عنوان نفرات اول تا سوم هر گروه به دور دوم صعود کردند. نفرات برتر در یک جدول آسیایی برای کسب مقام های اول تا سوم به رقابت می پردازند.

  • آغاز مسابقات انفرادی تنیس روی میز رده سنی نوجوانان جام رمضان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، یک دوره مسابقات انفرادی تنیس روی میز رده سنی نوجوانان با شرکت 14 بازیکن در دو گروه 7 نفره به صورت دوره ای به رقابت می پردازند و از هر گروه 3 نفر به مرحله بعد صعود کرده و نفرات برتر در یک جدول آسیایی برای کسب مقام های اول تا سوم به رقابت می پردازند. اسامی شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات عبارتند از:
   گروه A: امیرحسین دلدار، محمد منصوری، امین مجیدی، امیرعباس حسن خانی، علیرضا میررضایی، مهیار فنائی، آریا قدرتی
   گروه B: امیرمحمد رحیمی، محسن وفائی نژاد، امیرمحمد ساغری، مهدی قاضی، مهدی عرب اسماعیلی، سالار هنرور، مهین اسدی

  • نتایج دور دوم و سوم مسابقات تنیس روی میز جام رمضان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، شب دوشنبه مورخ 24/3/95 طبق برنامه از ساعت 22 ، دور دوم مسابقات تنیس روی میز جام رمضان در سالن تنیس روی میز شهرستان شاهرود واقع در استادیوم تختی با حضور تماشاگران و ورزشکاران مشتاق به این رشته پرتحرک برگزار گردید که نتایج ذیل حاصل گردید:
   پوشاک تو تن بین 2_شرکت سیمان 3
   مخابرات3_دارایی 0
   راه آهن 3_فروشگاه میرغفوریان 0
   میامی 1_دانشگاه علوم پزشکی 3
   پیشکسوتان 3_کاوش رایانه 0
   دور سوم این مسابقات نیز شب چهارشنبه مورخ 26/3/95 برگزار گردید که نتایج آن به شرح ذیل می باشد:
   دانشگاه علوم پزشکی 0_ دارایی 3
   پوشاک تو تن بین 3_ فروشگاه میرغفوریان 0
   مخابرات3_ کاوش رایانه 0
   میامی 0_ شرکت سیمان 3
   راه آهن 2_ پیشکسوتان 3
   امشب این مسابقات به شرح ذیل ادامه می یابد:
   جمعه 28/3/95
   ساعت 22:::: شرکت سیمان- فروشگاه میرغفوریان ::: علوم پزشکی- کاوش رایانه ::: پوشاک توتن بین- پیشکسوتان
   ساعت 23:::: میامی- دارایی ::: مخابرات- راه آهن

  • آغاز مسابقات تنیس روی میز جام رمضان شهرستان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود مسابقات تنیس روی میز جام رمضان در شهرستان شاهرود در روز شنبه 22 خرداد ماه 95 با شرکت 10 تیم در سالن تنیس روی میز شهرستان شاهرود واقع در استادیوم تختی آغاز گردید و در نخستین شب از این مسابقات نتایج ذیل بدست آمد:
   مخابرات 3- علوم پزشکی 1
   راه آهن 1- شرکت سیمان 3
   پیشکسوتان 3- دارایی 1
   میامی صفر- پوشاک توتن بین 3
   کاوش رایانه 3- فروشگاه میرغفوریان 2
   شایان ذکر است این مسابقات رأس ساعت 22 و به صورت یک شب در میان برگزار می گردد.

  • نوجوانان كات شاهرود فيناليست شدند

   نوجوانان كات شاهرود فيناليست شدند
   پيروزي مقتدرانه نوجوانان کات شاهرود مقابل متين دامغان
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، از سری مسابقات لیگ باشگاه های نوجوانان استان و از دور برگشت مرحله ضربدري دو تیم کات شاهرود و متین دامغان ٢ از ساعت ٢٢ روز سه شنبه ٢٥ خردادماه در سالن حمزه الشهدا دامغان به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت تیم کات شاهرود توانست حریف خود را با نتیجه 3 بر صفر شكست دهد و به ديدار فينال راه يافت.
   اسامي تيم واليبال كات شاهرود در اين مسابقه:
   مربي: سعيدياري
   كمك مربي: منصور حاجب
   سرپرست: سعيدطبسي
   بازيكنان:احسان ملك، محمدحاج محمدي، علي كربلايي غلامي، اميرحسين سعيدي، اميرحسين نيشابوري، اميرحسين غلامي، عليرضا نيشابوري، محمدرضا صمدي، علي عابديني، مجتبي صفري، اميرمحمد نيشابوري، ابوالفضل آرين

  • نتایج چهارمین شب مسابقات والیبال جام رمضان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره و ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، نتایج 3 بازی از سری مسابقات جام رمضان شاهرود در شب چهارشنبه 26 خرداد 95 به شرح ذیل می باشد:
   نوجوانان كات2 -سامان 0
   موبايل مرداس2-علوم پزشكي0
   ارميان2 -روديان 1
   در ادامه بازی ها امشب از ساعت 21:45، در سالن والیبال مجموعه تختی 3 بازی برگزار می گردد:
   ساعت٢١:٤٥:شهداي ميقان- بسيج سعدآباد
   ساعت٢٢:٤٥:نوجوانان كات- عمارت
   ساعت٢٣:٤٥:علوم پزشكي- سنگ و سراميك پوريا

  • شکست تلخ پیمان شاهرود در مسابقات لیگ دسته 2 فوتسال کشور

   از سری مسابقات لیگ دسته 2 فوتسال کشور در هفته دهم، تیم پیمان شاهرود به مصاف میزبان خود نوین کشاورز فریمان رفت. این بازی در روز پنج شنبه 27 خرداد 1395 از ساعت 22:30 در شهر فریمان برگزار گردید که در پایان تیم پیمان شاهرود نتوانست گل های خورده را جبران نماید و با نتیجه 3 بر یک شهر میزبان را ترک نمود. در پایان هفته دهم تیم پیمان در گروه یک با 9 امتیاز در رده پنجم لیگ دسته دوم جای دارد.

  • نتایج نهمین شب از بازیهای فوتسال جام رمضان شاهرود

   نتایج نهمین شب از بازیهای فوتسال جام رمضان شاهرود
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات فوتسال جام رمضان با 3 دیدار پیگیری شد که در این سه دیدار نتایج زیر بدست آمد:
   آلاو 4- 0 روژان طرح
   بانك صادرات 0- 0 ديزج
   شهداي شهرك انقلاب 5- 2 آسانسور اطلس تنديس

  • نتایج هشتمین شب از بازیهای فوتسال جام رمضان شاهرود

   نتایج هشتمین شب از بازیهای فوتسال جام رمضان شاهرود 
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، طبق برنامه تیم های شرکت کننده در این جام از ساعت 21:30 در سالن شهید اکبری شاهرود به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان 4 بازی نتایج زیر بدست آمد:
   آريا 1- 2 فروشگاه ورزشي ستاره
   شهداي سطوه 5 – 0 كلبه موي چرمن
   فروشگاه يك در يك 4 – 4 سفير
   دهياري گلستان 2 - 1 وحدت كوهان
   برنامه مسابقات این جام در شب های آینده به شرح ذیل اعلام می گردد:
   پنجشنبه٩٥/٣/٢٧
   آلاو - روژان طرح ساعت ٢١:٣٠
   بانك صادرات - ديزج ساعت ٢٢:٣٠
   شهداي شهرك انقلاب - آسانسور اطلس تنديس٢٣:٣٠

   -------------------------------------
   جمعه ٩٥/٣/٢٨
   نان تلاش - شهداي مغان ساعت٢١:٣٠
   آريا - كلبه موي چرمن ساعت ٢٢:٣٠
   روتاپ - دانشگاه صنعتي ساعت ٢٣:٣٠

    

  • شرکت سیمان شاهرود، مجن را گلباران کرد

   شرکت سیمان شاهرود، مجن را گلباران کرد
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات فوتسال جام رمضان شاهرود در هفتمین شب از ماه مبارک رمضان مصادف با سه شنبه25/3/95 با سه دیدار پیگیری شد که در ابتدا از ساعت 21:30 دو تیم سفیر و شهدای مغان به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه 4 بر 2 به نفع سفیر خاتمه یافت. در ادامه دانشگاه صنعتی نیز با نتیجه 3 بر 2 بر حریف خود آسانسور اطلس تندیس فائق آمد. بازیهای شب هفتم با بازی پر گل سیمان شاهرود و ایثارگران مجن خاتمه یافت که در این بازی شرکت سیمان در یک بازی کاملاً یکطرفه با نتیجه 12 بر یک حریف خود را با شکست بدرقه کرد.

  • بازیهای پر گل در ششمین شب از بازیهای فوتسال جام رمضان

   بازیهای پر گل در ششمین شب از بازیهای فوتسال جام رمضان
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در ششمین شب از بازی های فوتسال جام رمضان این شهرستان، تیم شرکت سیمان با 5 گل از تیم دیزج، فروشگاه ورزشی ستاره با 2 گل از شهدای سطوه و وحدت کوهان با 4 گل از تیم روژان طرح، گذشتند. هیچ یک از تیم های مقابل نتوانستند گلی به ثمر برسانند.