• امروز چهارشنبه, 02 اسفند 1396 - Wed 02 21 2018
 • فیلتر
  • شاهرود میزبان مسابقات کیک بوکسینگ جوانان و بزرگسالان انتخابی استان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، شاهرود میزبان مسابقات انتخابی استان سمنان جهت حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان و بزرگسالان خواهد بود. این دوره از مسابقات که بنام جام مدافعان حرم نامگذاری شده است در روزهای پنج شنبه و جمعه 28 و 29 مرداد در مجموعه ورزشی کوثر شاهرود برگزار خواهد شد.

  • صعود موفقیت آمیزکوهنوردان شاهرود به قله حوض شاه فیروزکوه

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، بانوان کوهنورد شاهرودی روز جمعه 8 مرداد 95 به قله حوض شاه فیروزکوه از سلسله قله های بلند البرز مرکزی (ارتفاع 4100 متر) استان تهران صعود کردند. این صعود؛ در راستای بالابردن تمرینات استقامتی، هوازی و هم هوایی در فشار دمای کم و پایین به جهت آمادگی صعود به دماوند، به صورت دو روزه و شب مانی، انجام پذیرفت. مرضیه جعفری نایب رئیس هیأت کوهنوردی شهرستان و سرپرست گروه، الهام پایدار، سمیرا شاکری و اشرف فتحی ورزشکاران شرکت کننده در این صعود بودند. طبق برنامه اعلام شده روزهای 20، 21 و22 مرداد ماه کوه دماوند از 17 محور توسط کوهنوردان استان های مختلف فتح خواهد شد و بانوان کوهنورد شاهرود به مناسبت دهه کرامت در این صعود شرکت خواهند نمود.

  • مراسم افتتاحیه باشگاه تنیس خاکی سلیم شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، طبق وعده قبلی باشگاه تنیس خاکی سلیم شاهرود در روز پنج شنبه 7 مرداد 95 با حضور خرم معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود، محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، جلالی رئیس اداره محیط زیست شهرستان شاهرود، قادری رئیس هیأت تنیس استان سمنان، قاضی پور رئیس هیأت تنیس شهرستان شاهرود، روسای هیأت های ورزشی شهرستان شاهرود، رضا اکبری پیشکسوت تنیس کشور و ورزشکاران و علاقه مندان ورزش تنیس به طور رسمی افتتاح شد.

   در ابتدای این مراسم که در سالن آمفی تاتر هلال احمر شاهرود برگزار گردید دکتر حبیب ذاکریان سرمایه گذار و موسس باشگاه تنیس سلیم در ابتدا ضمن عرض خیر مقدم به حضار و مدعوین به تشریح انگیزه سرمایه گذاری در این حوزه و روند اجرای پروژه پرداخت.

   محمدی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود ساخت و افتتاح باشگاه تنیس سلیم را مصداق عملی اقتصاد مقاومتی خواند که از سال ها پیش آغاز و در سالی که رهبر معظم انقلاب آنرا به نام اقصاد مقاومتی اقدام و عمل نامیده، عملیاتی شده است. وی افتتاح این باشگاه را اتفاقی مبارک نامید و ضمن تبریک به دکتر ذاکریان، ادارات مساعدت کننده در احداث این باشگاه و جامعه تنیس شهرستان، وجود این باشگاه را زمینه ساز توسعه ورزش تنیس در شاهرود و غنی سازی اوقات فراغت جوانان دانست. وی افزود: از جمله ویژگی های منحصر به فرد این باشگاه، تلفیق همکاری بخش دولتی و خصوصی است. و این زمین اولین زمین خاکی شرق استان می باشد.

   در ادامه خرم معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود پشت تریبون قرار گرفت و نکاتی درباره این باشگاه ایراد نمود. در پایان حضار، با حضور در محل زمین تنیس باشگاه آنرا به طور رسمی افتتاح کردند. حسام و حامد یزدی از قهرمانان تنیس کشور و دارنده مقام دوم رنکینگ دو نفره ایران بازی نمادین افتتاحیه را در زمین باشگاه برگزار نمودند.

  • سيمان شاهرود قهرمان فوتسال استان شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، هفته نهم لیگ فوتسال استان روز پنج شنبه 7 مرداد با سه دیدار ادامه یافت. سیمان شاهرود مهمان ابومسلم دامغان بود که این دیدار با نتیجه 4 بر 3 به نفع سیمان شاهرود خاتمه یافت با این پیروزی، تيم فوتسال شركت سيمان شاهرود يك هفته مانده به پايان مسابقات قهرمان و نماينده استان سمنان در ليگ دسته سه كشور شد.
   نتايج هفته نهم ليگ فوتسال استان
   آراد شاهرود٣ - ٣ دهياري گلستان
   آواي ميامي ١- ٢ سفير شاهرود
   ابومسلم دامغان٣-٤سيمان شاهرود

  • ناکامی شاهرود در مسابقات مینی بسکتبال استان سمنان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات مینی بسکتبال استان روزهای پنج شنبه و جمعه 7 و 8 مرداد به میزبانی هیئت بسکتبال شهرستان گرمسار در این شهرستان با حضور تیم های شاهرود ،سمنان و گرمسار برگزار گردید. که در پایان 2 روز رقابت تیم گرمسار، سمنان و شاهرود به ترتیب مقام های اول تا سوم مسابقات را کسب کردند. نتایج مسابقات این دوره به شرح زیر است:
   گرمسار 60 - 53 سمنان
   گرمسار 58 - 39 شاهرود
   سمنان 40- 38 شاهرود

  • دیداری از جنس رفاقت و خاطرات

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، جمعه عصر 8 مردادماه سالن جهان پهلوان تختی میزبانی جوانان قدیم بود که به عشق دیدار و زنده کردن روزهای گذشته برای اولین بار دور هم جمع شده بودند. این مسابقه دوستانه به همت هیات بسکتبال شاهرود بین تیم های پیشکسوتان شاهرود و پیشکسوتان شاهرودی غیر مقیم در فضایی بسیار زیبا برگزار گردید. در پایان این مسابقه تیم پیشکسوتان شاهرودی غیر مقیم بازی دوستانه را با نتیجه 78 بر 62 به نفع خود به پایان رساند.

  • شاهرود در مسابقات چندجانبه تکواندو در گرگان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، تکواندوکاران خردسال، نونهال و نوجوان از باشگاه های شهیدغنیمت پور، شهیداکبری، ذوب آهن و کانون بهشتی شاهرود در مسابقات چندجانبه استان گلستان که در شهر گرگان در روز جمعه 8 مرداد 95 برگزار گردید حضور یافتند و در پاین موفق به کسب چند مقام اول دوم و سوم شدند.شایان ذکراست در این مسابقات چند تن از ملی پوشان تکواندو نیز بعنوان بازیکن حضور داشتند.

  • مراسم یادبود احمد خواجه پیشکسوت ورزش شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مراسم یادبود به مناسبت درگذشت احمد خواجه پیشکسوت ورزش شاهرود از سوی جامعه ورزش شهرستان در روز پنج شنبه 7 مرداد 95 در محل زورخانه پوریای ولی مجموعه شهید بیاری از ساعت 45/20 لغایت 22 با حضور محمدی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، رؤسای هیئت های ورزشی شهرستان و پیشکسوتان ورزش باستانی برگزار گردید.

  • مسابقه دوستانه بسکتبال پیشکسوتان شاهرود و پیشکسوتان شاهرودی غیر مقیم

   مسابقه دوستانه بسکتبال پیشکسوتان شاهرود و پیشکسوتان شاهرودی غیر مقیم
   جمعه 8 مردادماه 95 ساعت 18 سالن ورزشی اخوین جنب اداره آموزش و پرورش شاهرود

  • دیدار اعضای هیئت تکواندو شاهرود با امام جمعه جدید شهرستان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، جمعی از پیشکسوتان، اساتید واعضای هیئت تکواندو شهرستان شاهرود با حجت الاسلام امینی امام جمعه محترم شهرستان شاهرود که به تازگی به این  مقام منصوب شده اند روز چهارشنبه 6 مرداد 95 دیدار داشتند.

  • برنامه هفته نهم ليگ فوتسال استان

   برنامه هفته نهم ليگ فوتسال استان

   آراد شاهرود - دهياري گلستان ساعت 16 سالن شهید اکبری

   آواي ميامي - سفير شاهرود

   ابومسلم دامغان - سيمان شاهرود

  • 2 بدمینتون باز شاهرودی در اردوی آمادگی بدمینتون بانوان رده سنی نوجوانان و جوانان

      

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، اردوی آمادگی بدمینتون بانوان رده سنی نوجوانان و جوانان در روزهای 6 لغایت 12 مرداد در محل تالار بدمینتون شهر سمنان با شرکت 4 بازیکن برگزار خواهد شد:
   طراوت علی نژاد، سحر رجبی از شاهرود
   ثمین عابد خجسته از تهران
   یگانه کرمانی از اصفهان

  • شاهرود میزبان دومین مرحله اردوی آمادگی تیم بدمینتون بانوان در رده سنی بزرگسالان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، دومین مرحله اردوی آمادگی تیم بدمینتون بانوان در رده سنی بزرگسالان با شرکت 8 بازیکن در روزهای اول لغایت 5 مرداد شاهرود برگزار گردید. بازیکنان دعوت شده به اردو عبارتند از:
   صفورا زمانلو و الناز فیض منش از شاهرود
   سارا دلاوری، ثریا آقایی، ثمین عابد خجسته و حنان کبیری از تهران
   یسری بیگی و یگانه کرمانی از اصفهان

  • بدمینتون بازهای شاهرود نماینده استان، نایب قهرمان مسابقات بدمینتون قهرمانی کشور رده سنی نونهالان شدند

      به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، نهمین دوره مسابقات بدمینتون قهرمانی کشور رده سنی نونهالان در تاریخ 29 تیر لغایت 1 مرداد 95 در شهرستان تبریز برگزار گردید که در نهایت تیم سمنان با کسب 355 امتیاز پس از تیم آذربایجان شرقی مقام دوم تیمی را بدست آورد. 

   تیم دو نفره فاطمه فنایی و حنانه رجبی از شاهرود مقام دوم مسابقات آزاد دو نفره را کسب نمودند.
   شایان ذکر است فاطمه فنایی، حنانه رجبی کوثر حسینی، آناهیتا باقری و تکتم عربعامری از شاهرود به عنوان نماینده استان در این مسابقات حضور داشتند.

  • افتتاح اولین سالن کشتی دوتخته در شاهرود

   به همت هیات کشتی شهرستان شاهرود، اولین سالن کشتی با 2 تخته تشک کشتی در سالن کوثر افتتاح گردید. این سالن همه روزه روزهای (زوج و فرد) از ساعت 17الی 22 شب پذیرای ورزشکاران این رشته اصیل ایرانی خواهد بود.

  • نوجوانان کات نماینده استان در مسابقات والیبال قهرمانی کشور صاحب یک برد و یک شکست شدند

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، از دوره مسابقات والیبال قهرمانی کشور در رده سنی نوجوانان که در شهر مشهد در حال برگزاری می باشد؛ تیم والیبال دختران کات در روز اول مسابقات در یک رقابت نزدیک بازی را سه بر دو به خراسان شمالی واگذار کردند. در روز سوم مسابقات با برتری سه بر هیچ در مقابل تیم کهکیلویه وبویراحمد به کار خود ادامه می دهند. در ادامه تیم نوجوانان کات به مصاف تیم های خراسان جنوبی و خراسانی رضوی خواهد رفت.

  • گزارش تصویری از مراسم یادبود زنده یاد حسن پستچی در زورخانه پوریای ولی

  • گرامیداشت هفته فرهنگ پهلوانی و زورخانه ای

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت هفته فرهنگ پهلوانی قهرمانان جوان زورخانه ای شاهرود در مرکز صدا و سیمای استان سمنان حضور یافتند و به اجرای ورزش پهلوانی پرداختند در این برنامه که بصورت زنده و مستقیم از ساعت ۲۱ الی ۲۲ از سیمای استان پخش گردید مصاحبه ای با رییس هیات پهلوانی و زورخانه ای استان سمنان و شهرستان شاهرود و مربی تیم نوجوانان و جوانان شهرستان انجام شد.


   همچنین ورزشکاران این رشته ورزشی در شهرستان شاهرود نیز در محل پارک کودک شاهرود به اجرای برنامه ورزشی پرداختند.

    

  • آخر هفته باشگاه تنیس سلیم افتتاح می شود

    به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، ساعت 17 روز پنج شنبه 7 مرداد 95 باشگاه تنیس سلیم با حضور مسئولین استان و شهرستان شاهرود به طور رسمی افتتاح می گردد. این باشگاه با مشارکت بخش خصوصی در محل هلال احمر شاهرود با سرمایه گذاری بیش از 800 میلیون ریال تأسیس شده است. باشگاه سلیم در حال حاضر دارای 2 زمین بازی می باشد و در آینده ای نزدیک یک زمین دیگر به این مجموعه افزوده می شود. پیش تر محل این باشگاه محوطه ای بلااستفاده بوده و زمینه ساز برخی معضلات اجتماعی برای مردم منطقه بوده است. با افتتاح این باشگاه خصوصی ظرفیت تنیس شهرستان به طور قابل توجهی افزایش می یابد.

  • برنامه امتحانات کلاس تئوری مربیگری درجه 3

   چهارشنبه تاریخ6/5/95 ساعت14الی 18
   آناتومی و فیزیولوژی- تجزیه و تحلیل مهارت (دکتر ضیاء الحق)
   برنامه ریزی و طراحی تمرین- دوپینگ ومکمل های ورزشی(آقای شاکری)

   پنج شنبه تاریخ 7/5/95 ساعت12الی13
   ایمنی در ورزش- نقش مربی- مبانی تربیت بدنی (آقای محمدی)

   یکشنبه تاریخ 10/5/94 ساعت14الی18
   تغذیه ورزشی- مبانی آمادگی جسمانی (دکترنقیبی)
   رشد تکامل حرکتی- روانشناسی ورزشی (دکترعبدی)

  • جلسه بررسی و رفع مشکلات ورزش مجن

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در راستای رفع مشکلات ورزشی شهر مجن، جلسه ای روز پنج شنبه ۳۱ تیرماه با حضور محمدی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، جلالی مسئول نمایندگی ورزش و جوانان بخش بسطام، شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر و ورزشکاران مجن در محل دفتر شورا برگزار گردید. در پایان این جلسه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود به همراه دیگر مسئولین حاضر، و ورزشکاران از نزدیک از امکانات موجود ورزشی و مشکلات پیش روی برای انجام فعالیت های ورزشی در این شهر بازدید نمودند و با اوضاع ورزشی این شهر از نزدیک آشنا شدند.
   گفتنی است به دنبال این برنامه و پیگیری از سوی مسئولین و ورزشکاران مجن قول های مساعدی از سوی محمدی رئیس اداره امور ورزش و جوانان شهرستان شاهرود به ورزشکارن این شهر داده شده است.

  • والیبال بانوان شاهرود بر فراز استان

      به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات والیبال قهرمانی امیدهای بانوان استان روز جمعه یکم مرداد 95 در مهدیشهر برگزار گردید. در این مسابقات تیم والیبال امید شهرستان شاهرود با غلبه بر تمامی تیم های شرکت کننده و بدون واگذار کردن یک ست، قهرمان شد و مجوز حضور در مسابقات قهرمانی کشور را به عنوان نماینده استان به دست آورد. چند روز پیش نیز تیم های نوجوانان و جوانان قهرمانی با قهرمانی در استان به عنوان نماینده استان راهی مسابقات کشوری شدند.
  • حضور بوکسورهای شاهرودی در مسابقات کشوری

   حضور تیم نوجوانان بوکس شاهرود نماینده استان سمنان در مسابقات قهرمانی کشور (۱۳۹۵مرداد_بابل)

    

  • کسب یک طلا و دو برنز استان سمنان در مسابقات کشوری نینجوتسو

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات کشوری اوپن کمیته نینجوتسو نینجابوجینکان به میزبانی استان البرز با حضور 18تیم از استان های مختلف با حدود 300 شرکت کننده با حضور معاونت فرهنگی ورزشی شهرداری کرج. ریاست هیات ورزشهای استان البرز و تاپ کیک بوکسینگ کشور استاد علی مهپین ترابی. قهرمان جهان استاد جعفر احمدی ناظر فدراسیون رزمی و دبیر هیات ورزش های رزمی استان استاد فریبرز برشی از صبح ساعت9 جمعه یکم مرداد با 4 تخته تاتامی آغاز گردید درپایان در رده بندی تیمی استان البرز اول؛ استان بوشهر دوم و استان فارس سوم شدند.
   تیم استان سمنان نیز که با 18 بازیکن در این مسابقات حضور داشت موفق به کسب یک طلا و دو برنز گردید.
   محمدعلی حمامی طلا
   یوسف اسماعیلی برنز
   رضا محمودی برنز

  • مقام اول عضو تیم کات شاهرود در مسابقات دارت رنکینگ قهرمانی کشور

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در دومین دوره مسابقات دارت رنکینگ قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در شیراز  حمید خدامی بازیکن ارزشمند استان از شهرستان گرمسار و عضو تیم کات شاهرود توانست برتمام حریفان خود که غالباً بازیکنان تیم ملی بودند غلبه نماید و مقام اول را از آن خود کند. علیرضا ایزدی از اصفهان مقام دوم و فلاحتی از یزد و روشن بین از لرستان مقام سوم مشترک را بدست آوردند. استان سمنان با 3 بازیکن در این دوره از مسابقات حضور داشت.

  • پایان مسابقات شطرنج بلیتس و ریتد قهرمانی استان سمنان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات شطرنج بلیتس قهرمانی استان سمنان با قهرمانی حیدرعلی جمشیدی به پایان رسید. در پایان این مسابقات که با حضور 25 نفر برگزار گردید، پس از هفت دور رقابت، حیدرعلی جمشیدی از سمنان با 6 امتیاز و پوئن شکنی بهتر اول شد. پس از وی بهنیا یوسفی از شاهرود نیز با همین امتیاز و پوئن شکنی کمتر دوم و عامر امینی از مازندران با 5 امتیاز سوم شد. این مسابقات صبح پنج شنبه 31 تیر در خانه شطرنج شاهرود برگزار گردید.
   همچنین مسابقات ریتد شطرنج قهرمانی استان سمنان یادواره شهدای مدافع حرم با شناخت نفرات برتر به پایان رسید. در پایان مسابقات در بخش آقایان عامرامینی از استان مازندران با 6 امتیاز و به لطف پوئن شکنی بهتر قهرمان شد. مهران نوری از استان سمنان با همین امتیاز نایب قهرمان و مسعود خراسانیان از استان سمنان سوم شد. در بخش بانوان نیز یگانه خورشیدی از استان سمنان به مقام قهرمانی دست یافت. مسابقات مذکور با حضور 36 شرکت کننده از استان های سمنان، مازندان و تهران در 7 دور به روش سوئیسی و به سرداوری محمد خراسانیان برگزار گردید.
   بر اساس آیین نامه مسابقات مهران نوری و یگانه خورشیدی بازیکنان سهمیه استان سمنان به مسابقات نیمه نهایی قهرمانی کشور اعزام خواهند شد.

   سرداور مسابقات محمد خراسانیان و داوران مسابقات باقری از شاهرود و فرخ نیا از دامغان

  • جلسه ورزشکاران منتخب هیئت تکواندو شاهرود به روایت تصویر

   جلسه ورزشکاران منتخب هیئت تکواندو شاهرود باتفاق خانواده و مربیان در محل کانون فرهنگی مذهبی و ورزشی مسجد رسول اکرم(ص)

  • درخشش جودوکاران شاهرود در مسابقات قهرمانی کشور

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات قهرمان کشوری جودو بانوان به میزبانی سمنان در تاریخ روز چهارشنبه 30 تیرماه با حضور ۲۰۰ شرکت کننده برگزار گردید. در این مسابقات 4 جودوکار از شاهرود در تیم منتخب استان حضور داشتند که ۳ شرکت کننده از ۴ جودوکار شاهرود توانستند بر روی سکو قرار گیرند.
   سعیده علی عرب مقام دوم در رده بزرگسالان
   فاطمه فراتی مقام سوم در رده نوجوانان
   فاطمه لطفی مقام سوم در رده جوانان
   معبادی نایب رئیس هیات جودوی شاهرود و مربی تیم ملی نوجوانان، بعنوان داور این مسابقات و خانم دنیا آقایی قهرمان آسیا وکاپیتان تیم ملی جودو بزرگسالان کشور بعنوان مربی تیم استان در این مسابقات حضور داشتند. لازم به ذکر است سعیده علی عرب به اردوی تیم ملی جودو جمهوری اسلامی ایران دعوت گردید.

  • صعود تیم بسکتبال پیشکسوتان شاهرود نماینده استان سمنان به مرحله بعد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در ادامه بازی های مسابقات بسکتبال پیشکسوتان کشور امروز چهارشنبه 30 تیرماه از ساعت 15 دو تیم سمنان و خراسان رضوی که پیشتر بازیهای خود را به تیم گلستان واگذار کرده بودند در سالن جهان پهلوان تختی رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که در این تیم شاهرود نماینده استان سمنان توانست با نتیجه 68 بر 57 تیم خراسان رضوی را مغلوب نماید. در پایان مسابقات این گروه، تیم گلستان مقام اول و تیم شاهرود مقام دوم را کسب کردند و از گروه خود صعود نمودند.

  • شاهرود میزبان مسابقات پرورش اندام انتخابی استان بزرگداشت حمیدرضا ملکی

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات پرورش اندام (بادی کلاسیک، فیزیک) انتخابی استان بزرگداشت استاد حمیدرضا ملکی به میزبانی شاهرود در روز جمعه 22 مرداد 95 در استادیوم ذوب آهن شاهرود برگزار می گردد. این دوره از مسابقات با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود و هیأت بدنسازی و پرورش اندام شاهرود برگزار خواهد شد.

  • مسابقات شطرنج قهرمانی استان در شاهرود به روایت تصویر

  • آغاز مسابقات شطرنج قهرمانی استان در شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات شطرنج قهرمانی استان سمنان با حضور 36 بازیکن از سرتاسر استان در شاهرود صبح چهارشنبه 30 تیر آغاز شد. این مسابقات در 7 دور به روش سوئیسی برگزار می شود و تا روز جمعه 1 مرداد به طول خواهد انجامید. قهرمان مسابقات به مرحله نیمه نهایی مسابقات شطرنج قهرمانی کشور اعزام خواهد شد.

  • دومین برد گلستان در مسابقات کشوری بسکتبال پیشکسوتان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در ادامه بازی های مسابقات بسکتبال پیشکسوتان کشور روز سه شنبه 29 تیر ماه دو تیم گلستان و خراسان رضوي از ساعت 18:30 در سالن جهان پهلوان تختی رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که در پایان تیم گلستان توانست با نتیجه 70 بر 47 تیم خراسان رضوی را مغلوب نماید و دومین برد خود در اولین دوره از مسابقات کشوری پیشکوستان بسکتبال را رقم بزند. از ساعت 15 امروز دو تیم خراسان رضوی و سمنان به مصاف هم می روند. تیم شاهرود به عنوان نماینده استان سمنان در این مسابقات شرکت نموده است.

   تیم پیشکسوتان گلستان

   تیم پیشکسوتان خراسان رضوی

  • اعزام تیم نینجوتسوی شاهرود نماینده استان سمنان به مسابقات قهرمانی کشور

      

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، تیم نینجوتسوی شهرستان شاهرود با 18 نفر به عنوان نماینده استان با همراهی اساتید نصیری و اسماعیل عازم مسابقات قهرمانی کشور در استان البرز شدند. اسامی تیم اعزامی به این مسابقات به شرح زیر است:
   1- محمدرضا ترک 2- امیرحسین خالقیان 3- امین محمدی 4- سینا محمدیان 5- علیرضا کابوسی 6- یوسف اسماعیلی 7- علی قادری 8- ابوالفضل نیازی 9- سجاد رجب پور 10- علی اکبر محمدی 11- سید علی قادری 12- حسن نصیری 13- علی نصیری 14- عبدالله یوسفی 15- میکائیل محمدی 16- سعید سلطانی 17- رضا محمودی 18- محمدعلی حمامی

   این مسابقات در تاریخ یکم مرداد 95 در استان البرز برگزار می گردد.


   نینجوتسو یک هنر رزمی ژاپنی است که در لغت به معنای حرکت پنهانی است و در آن استراتژی‌ها و تاکتیک‌های جنگ‌های نامتعارف و چریکی و روش‌های جاسوسی و پنهان‌کاری آموزش داده می‌شود.
   از برجسته‌ترین خصوصیات نین جوتسو این است که بدن و جسم را پایگاه فکر و اندیشه می‌داند و کالبد آدمی را آموزش می‌دهد تا با آن روح را بسازد. اصول اصلی و اجرای تکنیک‌ها نیاز به سرعت، تعادل، تمرکز، قدرت و تنظیم زمان تنفس و کنترل آن دارد و بدون آن فاقد ارزش است.

  • آغاز اولین دوره از مسابقات بسکتبال پیشکسوتان کشوری در شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، اولین دوره از مسابقات بسکتبال پيشكسوتان كشور به میزبانی شاهرود با حضور تيم هاي گلستان، خراسان رضوي و سمنان آغاز شد. در اولین بازی روز دوشنبه 28/4/95 از ساعت 18:30 در سالن جهان پهلوان تختي شاهرود در حضور خرم معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود و محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود دو تیم سمنان و گلستان به مصاف هم رفتند که در پایان تیم استان گلستان با نتیجه 63 بر 56 توانست تیم سمنان را شکست دهد. تیم بسکتبال شاهرود به عنوان نماینده استان سمنان در این مسابقات شرکت نموده است. برنامه سایر بازی ها به شرح زیر می باشد:
   سه شنبه 29/4/95 گلستان – خراسان روضوي 18.30
   چهارشنبه 30/4/95 خراسان رضوي - سمنان 15

   تیم پیشکسوتان سمنان (شاهرود)

   تیم پیشکسوتان گلستان

  • آگاه سازی خانواده ها مرحله دوم استعدادیابی ژیمناستیک شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در راستای استعدادیابی انجام شده در هیأت ژیمناستیک شهرستان شاهرود در مورخ 22/3/95 و 4/4/95 جلسه ای در هفته عفاف و حجاب با شعار " عفت و پاکدامنی منشا هر خیریست " با والدین ژیمناست های منتخب دختر و پسر این شهرستان در روز جمعه مورخ 25/4/95 برگزار گردید. پس از تلاوت قرآن و سرود جمهوری اسلامی، ابتدا طلایی رییس هیأت شهرستان شاهرود مطالبی در زمینه ورزش قهرمانی و لزوم پایه گذاری ورزش قهرمانی در این رشته و پیشبرد ورزش شهرستان و نهایتاً استان ایراد نمود و سپس مربیان و اعضای هییت با خانواده های محترم به تعامل و گفتگو پرداختند.
   خانواده ها سوالاتی در زمینه نحوه ی کار با فرزندان، بدن سازی، مسابقات و تغذیه ورزشی فرزندان مربیان نمودند و مربیان توضیحات لازم در هر زمینه ارائه دادند.
   شایان ذکر است در قسمت پسران 30 ژیمناست و در قسمت بانوان 25 ژیمناست به عنوان منتخبین این استعدادیابی برای حضور در کلاس های هدفمند در جهت قهرمانی حضور پیدا خواهند کرد.

  • جلسه و بازدید میدانی از پروژه سالن 3000 نفری شهرستان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، جلسه ای در خصوص تعیین حدود اربعه سالن 3000 نفری شهرستان شاهرود با حضور ترکمانی معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار شاهرود، جهانشیر معاونت توسعه و منابع پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، محمدی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود و جمعی از کارشناسان مربوطه در محل سالن جلسات فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود و سالن شهرداری بسطام  برگزار گردید. در این جلسه مقرر گردید 2 هکتار زمین جهت توسعه سرانه فضای ورزشی شهرستان و افزایش قابلیت های این سالن اختصاص یابد. پس از این جلسه از محل سالن ورزشی 3000 نفری به صورت میدانی بازدید گردید.

   در ادامه از سالن شهید باهنر دانشگاه علوم پزشکی شاهرود جهت احداث سالن تخصصی بولینگ با 8 خط بازدید گردید. این سالن به صورت مشارکتی با دانشگاه علوم پزشکی شهرستان شاهرود احداث و راه اندازی می گردد. تجهیز این سالن به عهده اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود و تأمین فضای آن به عهده دانشگاه علوم پزشکی می باشد. این سالن نخستین باشگاه بولینگ شهرستان می باشد و با احداث آن ورزشکاران و علاقه مندان به این رشته می توانند فعالیت های خود را در داخل شهرستان پیگیری نمایند.

  • خدایاری از شاهرود قوی ترین مرد استان شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، ششمین دوره مسابقات قوی ترین مردان شهرستان شاهرود گرامیداشت شهدای مدافع حرم در روز جمعه 25 تیر 95 ساعت 17 در کانون بسیج ورزشکاران واقع در خیابان امام با حضور 13 ورزشکار از استان های سمنان، مازندران و گلستان با حضور چشمگیر تماشاگران علاقه مند به این رشته جذاب برگزار گردید. که در پایان مسابقات دانیال خدایاری  از شاهرود با 26 امتیاز عنوان قوی ترین مرد این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد. آرمین رستاقی از استان گلستان با 24 امتیاز نفر دوم و عباس سیفی مقدم از استان مازندران با 16امتیاز نفر سوم شد. این دوره از مسابقات با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، هیأت بدنسازی و پرورش اندام شاهرود، سپاه ناحیه شاهرود و کانون بسیج ورزشکاران برگزار گردید.  

  • مراسم تجلیل از هیأت های ورزشی برگزار کننده مسابقات جام رمضان در شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به پاس قدرانی از زحمات شبانه روزی هیئت های ورزشی شهرستان شاهرود در برگزاری مسابقات جام رمضان در شهر شاهرود، بخش بسطام و بیارجمند، مراسمی در این راستا در محل سالن جلسات اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود با حضور سید حسن حسینی شاهرودی نماینده مردم شهرستان شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، فتاحی مدیر کل اداره ورزشو جوانان استان سمنان، خرم معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود، محمدی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسئولین نمایندگی ورزش بخش های بسطام و بیارجمند و روسای هیأت های ورزشی برگزار کننده مسابقات ورزشی شاهرود، بسطام و بیارجمند برگزار گردید. در ابتدای جلسه محمدی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود ضمن تشکر از فعالیت چشمگیر هیأت های ورزشی شهرستان به ارائه آمار مسابقات جام رمضان شاهرود پرداخت. در ادامه روسای هیأت های ورزشی حاضر در جلسه ضمن ارائه گزارشات جام رمضان، به مشکلات موجود در ورزش شهرستان اشاره نمودند و از مدیر کل خواستند تا نسبت به رفع مشکلات موجود تدابیری اتخاذ نمایند. فتاحی مدیرکل اداره ورزش و جوانان نیزضمن تشکر از فعالیت هیأت ها در برگزاری مسابقات ورزشی خواستار تعمیم برگزاری جام های مشابه جام رمضان در ماه های دیگر سال  شد و افق ورزش استان در سال جاری را تشریح نمود.  حسینی نماینده شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی  نیز خواستار تلاش مسئولان استان و شهرستان در احقاق حقوق ورزش شهرستان شد. در پایان ازهیأت های ورزشی فعال در ماه رمضان با اهداء لوح تقدیر و کادو قدرانی گردید. شایان ذکر است جام رمضان شاهرود در رشته های فوتسال، والیبال، بسکتبال، تنیس روی میز، تنیس خاکی، دارت، طناب کشی، فوتبال دستی، شطرنج، کاراته، کیک بوکسینگ، ووشو، آمادگی جسمانی، جشنواره های ورزشی، بیلیارد، بوکس، کشتی، مینی گلف، جودو با مشارکت بیش از  2000 ورزشکار، داور و مربی، و  مجموع برگزاری 750 مسابقه تیمی و انفرادی در شب های ماه مبارک رمضان و پس از افطار برگزار گردید.

  • مسابقات قهرماني او-اسپرت استان سمنان برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات قهرماني او-اسپرت استان سمنان با حضور ١٠٠ ورزشكار در رشته هاي رزمي (اهمتان، اوكسيان) و رشته هنري (اماداي) در بخش آقایان در روز جمعه 25 تیر 95 در سالن آکادمی رزمی کوثر شاهرود با حضور تیم های شاهرود، سمنان، گرمسار، دامغان، آرادان برگزار شد و در وزن های مختلف نفرات اول تا سوم مشخص شدند.

    

  • برگزاری کلاس مربیگری درجه 3 کبدی در شهرستان شاهرود

   برگزاری کلاس مربیگری درجه 3 در شهرستان شاهرود با حضور زهره تربتی نژاد مدرس رسمی فدراسیون کبدی

  • نتایج هفته هفتم لیگ فوتسال استان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، از سري مسابقات ليگ فوتسال استان سمنان دور برگشت هفته هفتم تيم صدرنشين سيمان شاهرود ميزبان تيم دهياري گلستان بود كه اين بازي با نتیجه پر گل 5 بر 4 به نفع سیمان به پایان رسید. تيم دهياري گلستان با بازي خوب و تماشايي خود تا دقايق پاياني بازي از تيم سيمان پيش بودند كه دو دقيقه به پايان بازي كاپيتان باتجربه سيمان شاهرود (امرالله ملك) بازي را 4 بر 4 به تساوي كشاند اما اين پايان كار نبود و در سي ثانيه به پايان بازي محمدرضا عربعامري گل برتري سيمان را به ثمر رساند تا بازي با نتيجه پنج بر چهار به سود سيمان به اتمام برسد. با اين نتيجه قهرماني سيمان شاهرود در اين فصل براي رفتن به زيرگروه كشور قوت بيشتري گرفت.
   سایر نتایج هفته هفتم به شرح زیر است:
   آواي ميامي ٠ - ١ آراد شاهرود
   سيمان شاهرود ٥ - ٤ دهياري گلستان شاهرود
   ابومسلم دامغان ١ - ٣ سفير شاهرود

  • نایب قهرمانی شاهرود در مسابقات بسکتبال قهرمانی نوجوانان استان سمنان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات بسکتبال قهرمانی نوجوانان استان سمنان به میزبانی شاهرود در سالن تختی شاهرود در روزهای پنج شنبه و جمعه 24 و 25 تیرماه با حضور 4 تیم شهرستان های سمنان، گرمسار، دامغان و شاهرود برگزار گردید که در پایان تیم گرمسار مقام اول، شاهرود مقام دوم و سمنان مقام سوم این دوره از رقابت ها را کسب كردند.
   عصر پنج شنبه 24 تیرماه 95
   بازی اول ساعت 17 دامغان 27 – 81 شاهرود
   بازی دوم ساعت 19 گرمسار 61 – 47 سمنان
   صبح جمعه 25 تیرماه 95
   بازی اول ساعت 9 دامغان 32 – 61 سمنان
   بازی دوم ساعت 11 شاهرود 57 – 58 گرمسار
   عصر جمعه 25 تیرماه95
   بازی اول ساعت 17 دامغان 40 – 62 گرمسار
   بازی دوم ساعت 19 سمنان 46 – 56 شاهرود

  • دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شاهرود برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، دومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شاهرود با موضوع اوقات فراغت در روز چهارشنبه مورخ  23/4/1395 در محل سالن جلسات فرمانداری به ریاست خرم معاونت سیاسی امنیتی  فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود، و دبیری محمدی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود و اعضای ستاد؛ روسای ادارات کارشناسان ادارات و دبیران سازمان های مردم نهاد برگزار گردید. در این جلسه محمدی بر اهمیت و جایگاه اوقات فراغت و ضرورت برنامه ریزی در این خصوص تأکید نمود. در ادامه جلسه احمد خرم ضمن اشاره بر اهمیت موضوع اوقات فراغت به ارائه راهکارهایی در این خصوص پرداختند. سایر اعضای ستاد از جمله روسا و کارشناسان ادارات و دبیران سازمان های مردم نهاد با عنیت به تجارب سال های گذشته و کمبودها و نقصان ها در خصوص برنامه ریزی برای اوقات فراغت جوانان و نوجوانان به ارائه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند. در حاشیه جلسه از کارشناسان نظارت و ارزیابی پایگاه های اوقات فراغت در سال 94، برترین پایگاه های  اوقات فراغت شهرستان شاهرود در سال 94 و از برترین مراکز اوقات فراغت در سال 94 تقدیر و تشکر شد.

  • دومین جلسه هم اندیشی در خصوص سوء مصرف قلیان و مشروبات الکلی

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، جلسه هم اندیشی در خصوص سوء مصرف قلیان و مشروبات الکلی روز دوشنبه 21 تیر 95 در محل سالن جلسات اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، با حضور نماینده فرماندار، محمدی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، جهانسیر رییس اداره بهزیستی و نمایندگان ارگان های مرتبط برگزار گردید. پس از بحث و تبادل نظر در خصوص معضلات مصرف قلیان و مواد الکلی در جامعه بالاخص جوانان مقرر گردید علاوه بر استفاده از ظرفیت های موجود در اطلاع رسانی و آموزش، 2 طرح اجتماعی و فرهنگی با همکاری ادارات و نهادهای شهرستان در شهریور و مهرماه در این خصوص انجام شود.

  • قهرمانی گرمسار در مسابقات دارت قهرمانی زیر 18سال دختران و پسران استان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات دارت قهرمانی زیر 18سال دختران و پسران قهرمانی استان سمنان به میزبانی شهرستان شاهرود با قهرمانی گرمسار به پایان رسید. این مسابقات در روز چهارشنبه 23 تیرماه در سالن دارت واقع در خوابگاه ورزشکاران شاهرود برگزار گردید. در بخش دختران مهشاد عوض زاده از گرمسار مقام اول عسل عوض زاده از گرمسار مقام دوم و زهرا احمدی از شاهرود و فاطمه چگینی از سمنان مشترکاً سوم شدند؛ و در بخش پسران دانیال کریم پور از گرمسار اول و علی احمدی از سمنان دوم و عرفان پازوکی از گرمسار و علی لطفی از شاهرود مشترکاً سوم شدند.

  • گزارش تصویری جلسه هماهنگی افتتاح باشگاه تنیس سلیم

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، پیرو وعده قبلی در خصوص افتتاح باشگاه تنیس سلیم پس از ایام ماهمبارک رمضان، جلسه هماهنگی در خصوص افتتاح این باشگاه در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود با حضور محمدی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، صمد جلالی رئیس اداره محیط زیست شاهرود، نماینده هلال احمر شاهرود برگزار شد و مقرر گردید این باشگاه با حضور مسئولين فدراسیون و قهرمانان ملی و مسئولان شهرستان افتتاح شود. باشگاه تنیس سلیم با مشارکت بخش خصوصی در محل هلال احمر شاهرود با سرمایه گذاری بیش از 800 میلیون ریال تأسیس شده است. این باشگاه در حال حاضر دارای 2 زمین بازی می باشد و در آینده ای نزدیک یک زمین دیگر به این مجموعه افزوده می شود. پیش تر محل این باشگاه محوطه ای بلااستفاده بوده و زمینه ساز برخی معضلات اجتماعی برای مردم منطقه بوده است. با افتتاح این باشگاه خصوصی ظرفیت تنیس شهرستان به طور قابل توجهی افزایش می یابد.

  • نتایج تنیس جام رمضان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات تنیس جام رمضان شاهرود پس از 7 شب رقابت بین 22 شرکت کننده با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. در این مسابقات رضا قاضی پور، میثم علیین و مرتضی نعیمی به ترتیب نفرات اول تا سوم شدند. 

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات تنیس جام رمضان شاهرود پس از 7 شب رقابت بین 22 شرکت کننده با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. در این مسابقات رضا قاضی پور، میثم علیین و مرتضی نعیمی به ترتیب نفرات اول تا سوم شدند.

  • مسابقه انتخابی استانی بدمینتون دختران خردسال در شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات انتخابي استاني بدمينتون دختران خردسال( ٨٣ به بالا) امروز در شهرستان شاهرود برگزار گردید. اسامی نفرات برتر به شرح ذیل اعلام می گردد. نفرات برتر به مسابقات قهرماني كشور در تبريز، اعزام خواهند شد.

   انفرادی آزاد:
   مقام اول:کوثر حسینی (شاهرود)
   مقام دوم:ایلین عربی (سمنان)
   مقام سوم:زهرا دارایی(سمنان)
   دوبل آزاد:
   ١-فاطمه فنایی و حنانه رجبی(شاهرود)
   ٢-اناهیتا باقری و تکتم عرب (شاهرود)
   ٣-سارا خدایی و شهرنازباقری پور(سمنان)

  • شهرستان شاهرود میزبان مسابقات بسکتبال نوجوانان استان سمنان

      

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، هیئت بسکتبال شهرستان شاهرود در سالن تختی شاهرود در روزهای پنج شنبه و جمعه 24 و 25 تیرماه میزبان مسابقات بسکتبال نوجوانان استان با حضور 4 تیم شهرستان های سمنان، گرمسار، دامغان و شاهرود میباشد.
   برنامه بازی های مسابقات بسکتبال نوجوانان استان سمنان
   عصر پنج شنبه 24 تیرماه 95
   بازی اول ساعت 17 دامغان - شاهرود
   بازی دوم ساعت 19 گرمسار - سمنان
   صبح جمعه 25 تیرماه 95
   بازی اول ساعت9 دامغان - سمنان
   بازی دوم ساعت 11 شاهرود - گرمسار
   عصر جمعه 25 تیرماه95
   بازی اول ساعت 17 دامغان - گرمسار
   بازی دوم ساعت 19 سمنان - شاهرود

  • نتایج دیدارهای هفته ششم لیگ فوتسال استان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، هفته ششم لیگ فوتسال استان روز یکشنبه مورخ 20 تیر 95 با برگزاری 3 دیدار به کار خود پایان داد. نتایج مسابقات فهته ششیم به شرح زیر می باشد:
   آراد شاهرود ٣ - ٦ سيمان شاهرود
   دهياري گلستان شاهرود ٢ - ٣ سفير شاهرود
   آواي ميامي ٥- ٢ ابومسلم دامغان
   هفته هفتم این مسابقات روز جمعه 25 تیرماه با بازی های زیر ادامه می یابد:
   ساعت ۱۶ سیمان شاهرود- دهیاری گلستان داوران: علی اکبر قاسمی- میثم صفاری- داوود ملاحسنی- مسعود زابلیان ناظر، محمد ملکی
   آوای میامی- آراد شاهرود داوران: مرتضی سلمان نژاد- حمید رضا فوادیان - حسین خالقوردی - مجید جعفری ناظر ، فخرالدین مرتضوی
   ابومسلم اهوانو دامغان- سفیر شاهرود داوران شعبان کرک ابادی- رامین شریفی- احد طوسی - مبین شکری ناظر: ولی الله گرامی

  • دعوت از بانوان شاهرودی به اردوی انتخابی تیم ملی بدمینتون بزرگسالان

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان شهرستان شاهرود؛ از سوی فدراسیون بدمینتون 3 بازیکن استان سمنان در رده سنی بزرگسالان بانوان به اولین مرحله اردوی ارزیابی و انتخابی تیم ملی دعوت شدند.
   الناز فیض منش، صفورا زمانلو و پگاه کامرانی از سمنان، سارا کیوان و نگارناسوتی از شیراز، یسری بیگی از اصفهان، ثریا آقایی، سارا دلاوری، حنان کبیری، مولود اسماعیلی، زینب عبدالکریمی، هاجر کبیری و هاله همدانچی از تهران، نفرات دعوت شده به این اردو هستند.
   بازیکنان دعوت شده به این اردو باید عصر روز پنج شنبه هفدهم تیرماه جاری در محل کمپ این فدراسیون در تهران حضور یافته و خود را به سرپرست اردو معرفی نمایند.
   این بازیکنان در روزهای هجدهم تا بیست و سوم تیرماه جاری زیر نظر فریبا جلالیان سرمربی تیم ملی بانوان بدمینتون کشورمان به تمرین خواهند پرداخت.

  • افتتاح مدرسه او- اسپورت استان سمنان در شهرستان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مدرسه او اسپرت استان سمنان در شهرستان شاهرود با حضور محمدی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسئولین هیات رزمی شهرستان و جمعی از ورزشکاران شهرستان شاهرود در محل سالن رزمی کوثر افتتاح گردید. این باشگاه با مدیریت معصومه عرب اسدی مربی تیم ملی رشته او- اسپورت در خدمت بازیکنان تیم ملی و علاقه مندان به این رشته می باشد. رشته او اسپورت از جمله ورزش هایی است که به صورت انجمن زیر نظر هیأت ورزش های رزمی فعالیت می کند. جهت اطلاعات بیشتر در خصوص این رشته می توانید به پایگاه اینترنتی http://www.o-sport.ir/ مراجعه فرمایید.

  • برگزاری کلاس مربیگری درجه 3 و داوری کبدی بانوان

    

    به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به همت هیأت کبدی شهرستان شاهرود و اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، یک دوره کلاس مربیگری درجه 3 و داوری کبدی بانوان در شهرستان شاهرود برگزار می گردد. شروع این کلاس ها از چهارشنبه 23 تیرماه ساعت 8 صبح در سالن کنفرانس اداره ورزش شهرستان می باشد.

   - کلاس تئوری مربیگری درجه 3 نیز از روز شنبه95/4/26 لغایت پنج شنبه همان هفته صبح و بعد از ظهر در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود برگزار خواهد شد .

   - دوره  داوری درجه 3 کبدی بانوان  نیز زیر نظر مدرس اعزامی فدراسیون کبدی ج ا ا در هفته اول مرداد ماه 95 در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود برگزار میگردد که علاقمندان نیز می توانند جهت پیگیری نحوه  ثبت نام دوره داوری به ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای تابعه استان مراجعه نمایند.

  • کسب مقام دوم تیم نوجوانان و جوانان شاهرود در مسابقات انتخابی جودوی استان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات جودو انتخابی استان سمنان با حضور تیم های سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار در روز جمعه مورخ 95/4/18در محل سالن شهید طالشی سمنان برگزار گردید. تیم نوجوانان شاهرود با 4 جودوکار و تیم جوانان با 6 جودوکار در این دوره از مسابقات شرکت کردند و درهر دو رده مقام دوم تیمی را کسب نمودند. نتایج انفرادی به شرح ذیل میباشد.
   در رده نوجوانان : پوریا فخری، علی خنجری و میکائیل علی محمدی هر 3 مقام اول و در رده جوانان: امیر حسین باغچیغی، مرتضی لطفی و محمد رضا کریمی هر 3 نفر مقام اول را کسب نمودند.

  • ناکامی تیم بسکتبال جوانان شاهرود در استان

   مسابقات بسکتبال قهرمانی جوانان پسران استان با حضور سه تیم از شهرستان های گرمسار، سمنان و شاهرود در روزهای 17و 18تیرماه در سالن دانشگاه پیام نور شهرستان سمنان و به میزبانی هیات بسکتبال شهرستان سمنان برگزار گردید که در پایان تیم بسکتبال جوانان شهرستان سمنان با شکست تیم های جوانان شهرستان های شاهرود و گرمسار به مقام قهرمانی رسید و تیم جوانان گرمسار نیز موفق شد تیم جوانان شاهرود را مغلوب نماید و به مقام دوم این مسابقات دست یابد. نتایج کامل مسابقات :
   جوانان سمنان 73-- جوانان گرمسار 61
   جوانان شاهرود 49- جوانان گرمسار55
   جوانان سمنان62- جوانان شاهرود 38

  • صعود پیمان به رده سوم جدول در لیگ دسته 2 فوتسال

   در هفته سیزدهم از رقابت هاى لیگ دسته دوم فوتسال ایران تیم فوتسال پیمان شاهرود موفق شد در دیدار خانگى تیم صدر نشین شهردارى مشهد را با حساب دو بر یک شکست دهد. تیم شاهرود با این برد پانزده امتیازى شده و به رده سوم صعود کرد، هرچند در هفته پایانى شانسى براى صعود نخواهد داشت. اما تیم مقاومت مپ مشهد که پیش از این صعودش به مرحله بعد را قطعى نموده بود در مسجل کردن صعودش به عنوان تیم نخست گروه ناکام ماند تا رقابت این تیم و شهروند سورک به هفته پایانى کشیده شود. این بازی در روز چهارشنبه 16 تیر 1395 از ساعت 16 در سالن شهید اکبری شاهرود برگزار گردید.

  • کسب مقام دوم و سوم مشترک ورزشکاران کات شاهرود در مسابقات دارت جام رمضان تهران

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات جام ماه مبارک رمضان در سالن دارت شهید کشوری تهران در روز چهار شنبه 16 تیر همزمان با عید سعید فطر از ساعت 16 برگزار گردید و بازیکنان دارت باشگاه کات شاهرود محمدرضا ناظریه بازیکن و مربی تیم و حمید خدامی بازیکن باشگاه دارت کات، به ترتیب مقامهای دوم و سوم مشترک را بدست آوردند. در بازی فینال غفوری مربی اسبق تیم ملی و بازیکن دارت کشور اتریش، محمدرضا ناظریه را مغلوب کرد و مقام اول و محمدرضا ناظریه مقام دوم را بدست آورد. حمید خدامی دیگر بازیکن تیم کات دربازی رده بندی مغلوب غفوری شد و از رسیدن به فینال باز ماند و مقام سوم مشترک را با سیفی از تهران بدست آورد.

  • فینال مسابقات نوجوانان به همراه مراسم اختتامیه مسابقات جام رمضان تنیس روی میز

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مراسم اختتامیه مسابقات تنیس روی میز جام رمضان شاهرود، روز دوشنبه 14/4/95 راس ساعت 22 با حضور محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، سید محسن حسینی دبیر جدید هیأت استان در محل سالن تنیس روی میز شاهرود برگزار گردید. در این مراسم از مقام آوران مسابقات متنوع تنیس جام رمضان شاهرود با اهدا لوح قهرمانی و جایزه تقدیر گردید. در حاشیه این مراسم جامعه تنیس روی میز شاهرود از سید محسن حسینی پیشکسوت تنیس روی میز شاهرود که به عنوان دبیر هیأت تنیس روی میز استان منصوب شده است قدرانی گردید. پیش از این مراسم فینال مسابقات نوجوانان انجام شد که امیرحسین دلدار با برتری 3 بر 2 از محمد منصوری پیروز و به مقام اول رسید. محمد منصوری و امیرمحمد  رحیمی به ترتیب مقام های دوم وسوم را کسب نمودند.

  • دیزج قهرمان مسابقات فوتسال نونهالان جام رمضان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، تیم فوتسال نونهالان دیزج در آخرین بازی از مرحله برگشت مسابقات فوتسال نونهالان جام رمضان شاهرود که با حضور 3 تیم برگزار گردید به مصاف تیم آراد رفت و این بازی با تساوی 2 بر 2 خاتمه یافت. در پایان بازیها تیم دیزج با 10 امتیاز اول شد. آراد و ستاره سرخ نیز به ترتیب دوم و سوم شدند.

  • سفیر قهرمان مسابقات فوتسال جام رمضان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در آخرین شب از ماه مبارک رمضان بازی فینال مسابقات فوتسال جام رمضان شاهرود با بازی دو تیم سفیر و فروشگاه یک در یک در حضور بیش از 1000 تماشاگر علاقه مند و مسئولین و روسای هیات های ورزشی برگزار گردید. این بازی پر افت و خیز علی رغم موقعیت های گل فراوان برای هر دو تیم با برتری یک بر صفر تیم سفیر به پایان رسید و تیم سفیر شاهرود عنوان اول مسابقات فوتسال جام رمضن 95 را تصاحب کرد. در پایان کاپ های قهرمانی و جوایز تیم های اول تا سوم در حضور محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود و مسئولین و روسای هیات های ورزشی شهرستانبه تیم ها اهدا گردید.
   سفیر مقام اول
   فروشگاه یک در یک مقام دوم
   دهیاری گلستان مقام سوم

  • مراسم اختتامیه و تجلیل از نفرات برتر مسابقات شطرنج جام رمضان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در شب پایانی ماه مبارک رمضان، طی مراسمی از نفرات برتر مسابقات شطرنج انفرادی آقایان و بانوان، تیمی و نوجوانان جام رمضان شاهرود با اهداء حکم قهرمانی و جایزه نقدی تقدیر شد. مسابقات شطرنج جام رمضان در ایام ماه مبارک با حضور بیش از 50 ورزشکار با تلاش و برنامه ریزی هیأت شطرنج شاهرود برگزار گردید.

  • قهرمانی ذغال سنگ البرز شرقی در بسکتبال جام رمضان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در بازی فینال بسکتبال جام رمضان شاهرود در روز دوشنبه 14 تیر 95 دو تیم ذغال سنگ البرز شرقی و دانشگاه صنعتی شاهرود در سالن ورزشی دانشگاه به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان بازی تیم ذغال سنگ البرز شرقی توانست با نتیجه 85- 61 مقام اول مسابقات را از آن خود کند. در دیدار رده بندی تیم ستاره ورزشی سپهر با نتیجه 39 بر 35 تیم پدیده دامغان را با شکست همراهی کرد و مقام سوم مسابقات را کسب نمود. این بازیها با شرکت 7 تیم در ایام ماه مبارک رمضان برگزار گردید.

  • جلسه هم اندیشی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود با هیئت های ورزشی بخش بیارجمند

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود، جلسه هم اندیشی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود با هیات های ورزشی بخش بیارجمند، بخشدار، اعضای شورای شهر و مسئولین ادارات، جهت رفع مشکلات این بخش در شب یک شنبه 13 تیر 95 برگزار گردید. در این جلسه کریمی بخشدار بیارجمند ضمن خیر مقدم به ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان با توجه به محرومیت بخش خواستار توجه بیشتر به تأمین امکانات ورزشی و اوقات فراغت روستاهای بخش و شهر بیارجمند شدند. اعضای شورای شهر بیارجمند نیز ضمن خیر مقدم به آقای محمدی اظهار امیدواری کردند حضور ایشان در شهر بیارجمند منجربه توسعه امکانات و تجهیزات سالن های اداره ورزش شهر بیارجمند و همچنین توجه بیشتر به قسمت جوانان شود. در ادامه جلسه روسای هیئت های بیارجمند مشکلات، خواسته ها و پیشنهادات خود را مطرح کردند. در پایان محمدی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان ضمن تآکید بر پتانسیل بسیار بالای این بخش جهت رفع مشکلات مطرح شده در جلسه و نیز ارتقای وضعیت خدمات در این بخش بر توسعه زیر ساخت ها و ورزش های همگانی با مشارکت شهرداری، برگزاری همایش پیاده روری خانوادگی در فصول سال، برگزار کلاس های مشاوره پیوند آسمانی و ازدواج آسان، برگزاری کلاس های آموزش مربیگری، تجهیز و بازسازی سالن پرورش اندام شهر در اسرع وقت، مساعدت در بیمه ورزشی ورزشکاران کم بضاعت و بی بضاعت و مساعدت در شرکت نیروهای بومی بخش بیارجمند در کلاس های شهرستان تأکید نمود.

  • پایان مسابقات والیبال جام رمضان با قهرمانی تیم عمارت در دستجات آزاد و تیم خیج در دسته روستایی

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، دوشنبه شب 14 تیر 95 در سالنی مملو از تماشاگر پر شور والیبال از ساعت 22 دو تیم عمارت و شرکت سیمان در بازی فینال دستجات آزاد رو در روی یکدیگر قرار گرفتند. از همان  ابتدا تیم عمارت که از برتری محسوسی برخوردار بود توانست در 3 ست پی در پی با نتیجه 25 بر 14، 25 بر 18 و 25 بر 22 حریف خود سیمان شاهرود را از پیشرو بردارد و عنوان اول مسابقات والیبال جام رمضان 95 شاهرود را از آن خود کند. شایان ذکر است دکتر نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی، مهندس هاشمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود، محمدی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، اعضای شورای شهر و تنی چند از روسای هیئت های ورزشی استان و شهرستان همگام با تماشاچیان پرشور والیبال از نزدیک شاهد بازی فینال بودند.

   در دسته روستایی، در بازی فینال دو تیم بسیج سعدآباد و میوه و تره بار علی بیکی خیج رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که در پایان این مسابقه تیم خیج توانست با نتیجه 3 بر صفر عنوان قهرمانی این دسته را از آن خود کند.

  • دهیاری گلستان مقام سوم مسابقات فوتسال جام رمضان شاهرود؛ بازی فینال امشب

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، دهیاری گلستان و سیمان شاهرود، دو تیم راه نیافته به بازی فینال مسابقات فوتسال جام رمضان شاهرود، از ساعت 22 دوشنبه 14 تیرماه در سالن شهید اکبری در دیدار رده بندی رو در روی یکدیگر قرار گرفتند و در پایان وقت قانونی بازی به تساوی پرگل 4 بر 4 دستیافتند و در ضربات پنالتی دهیاری گلستان با نتیجه 7 بر 6 عنوان سوم این دوره از مسابقات را تصاحب کرد. بازی فینال این دوره از مسابقات امشب از ساعت 22 بین دو تیم سفیر و فروشگاه یک در یک برگزار خواهد شد.

    

   دهیاری گلستان 

   همچنین از دور دوم مسابقات نونهالان نیز با یک بازی بین دو تیم آراد و ستاره سرخ پیگیری شد که تیم آراد با نتیجه 2 بر 1 حریف خود را مغلوب کرد.

   تیم نونهالان آراد

   تیم نونهالان ستاره سرخ

    

  • برگزاری مسابقات دارت در روستای مغان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود، در ایام ماه مبارک رمضان هیئت ورزشهای روستایی بازی های بومی و محلی با همکاری هیئت انجمنهای ورزشی شهرستان شاهرود با هدف توسعه ورزش همگانی و غنی سازی اوقات فراغت جوانان اقدام به برگزاری مسابقات دارت در سالن ورزشی روستای مغان نموده است. این دوره از مسابقات با داوری و مربیگری سیدمصطفی سیدرضایی با حضور 24 ورزشکار برگزار گردید و به پنج نفر اول از طرف هیئت ورزش های روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان شاهرود و دهیاری و شورای ورزشی روستای مغان جوایزی اهدا گردید.

  • نتایج نهایی مسابقات تنیس روی میز جام رمضان رده بزرگسالان و پیشکسوتان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات تنیس روی میز جام رمضان در رده بزرگسالان با شرکت 23 بازیکن به صورت دو حذفی در سالن تنیس روی میز شهرستان شاهرود واقع در استادیوم تختی برگزار گردید که در پایان آقای امیرحسین فرومدی مقام اول و آقایان شهرام جهان پیما و احمد بغیری به ترتیب مقام دوم وسوم را کسب نمودند.

   همچنین در رده پیشکسوتان (بالای45سال) برگزار گردید که آقایان محمدسلطان بايزيد، محمدرضا فتحی و سیدمحسن حسینی به ترتیب صاحب مقام های اول، دوم وسوم گردیدند.

  • فینالیست های فوتسال جام رمضان شاهرود مشخص شدند

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، آخرین بازی از مرحله نیمه نهایی جام رمضان شاهرود با برگزاری دو بازی به کار خود خاتمه داد و تیم های سفیر و فروشگاه یک در یک به فینال مسابقات راه یافتند. دو تیم شرکت سیمان و دهیاری گلستان نیز بازی رده بندی را برگزار می کنند. نتایج بازی های مرحله نیمه نهایی و برنامه مسابقات رده بندی و فینال به شرح زیر می باشد:
   شرکت سیمان 1- 2 سفیر
   فروشگاه یک در یک 3 – 3 دهیاری گلستان (ضربات پنالتی 10-9)

   برنامه مسابقات فوتسال جام رمضان (بازي رده بندي)
   --------------------------------
   دوشنبه 14/٤/95
   شركت سيمان - دهياري گلستان ساعت ٢٢ (سالن شهيد اكبري)
   -----------------------------------

  • نتایج نهایی مسابقات شطرنج تیمی جام رمضان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، از سری مسابقات شطرنج تیمی جام رمضان، که با حضور 6 تیم سه نفره از مورخه 9 تیر لغایت 11 تیر در خانه شطرنج شاهرود برگزار شد تیم های آخر بازی با 4 برد و 10.5 امتیاز به مقام اول دستیافت. تیم های کیمیا با 4 برد و 9 امتیاز و تیم آنتی اتک با 3 برد و 8 امتیاز به مقام دوم و سوم دستیافتند. 

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، از سری مسابقات شطرنج تیمی جام رمضان، که با حضور 6 تیم سه نفره از مورخه 9 تیر لغایت 11 تیر در خانه شطرنج شاهرود برگزار شد تیم های آخر بازی با 4 برد و 10.5 امتیاز به مقام اول دستیافت. تیم های کیمیا با 4 برد و 9 امتیاز و تیم آنتی اتک با 3 برد و 8 امتیاز به مقام دوم و سوم دستیافتند.

  • پایان مسابقات شطرنج جام رمضان بانوان شاهرود با معرفی نفرات برتر

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان مسابقات شطرنج جام رمضان بانوان شاهرود در خانه شطرنج شاهرود آغاز گردید. در این دوره از مسابقات 16 شطرنج باز طی 5 دور به روش سوئیسی  با یکدیگر به رقابت پرداختند و در پایان مسابقات فاطمه فاضلی با کسب 4.5 امتیاز  قهرمان شد. محبوبه عرب زینلی با 4 امتیاز و زهرا میرزایی با 3.5 امتیاز به ترتیب مقام دوم و سوم این دوره از مسابقات را کسب نمودند.

  • نتایج مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ شهرستان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به همت هیأت ورزش های رزمی شاهرود یک دوره مسابقات قهرمانی کیک بوکسینگ شهرستان شاهرود در تمامی ردههای سنی با حضور.حدود 40 بازیکن از 6 باشگاه شهرستان در روز جمعه 11 تیر در آکادمی رزمی کوثر برگزار گردید که در پایان این نتایج به دست آمد:
   1_ باشگاه رودیان (مربی آقای میر غفوری)
   2_ باشگاه حلال احمر مهدی آباد ( اساتید احمدی،عرب طاهری)
   3_ آکادمی کوثر (آقای مهاجر)
   4_ آکادمی کوثر ( استاد جلالی)
   5_ باشگاه انقلاب ( استاد ابراهیمی)
   6_ بازیکنان آزار

  • قهرمانی تیم بسطام در مسابقات چندجانبه کشتی جام رمضان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات چند جانبه کشتی به میزبانی بسطام با قهرمانی تیم بسطام به پایان رسید. این مسابقات به مناسبت ماه مبارک رمضان با حضور تیم های جاجرم، سمنان و بسطام در  روز پنج شنبه 10 تیرماه در محوطه روباز باغ بهشت واقع در اتوبان شاهرود- بسطام برگزار گردید و در پایان تیم های بسطام، سمنان و جاجرم مقام های اول تا سوم را کسب نمودند. لازم به ذکر است محمدی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مهندس استیری بخشدار بسطام و اعضای شورای شهر بسطام، پیشکسوتان و دیگر مسئولین از نزدیک شاهد این رقابت ها بودند.

  • ضیافت افطاری اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود، همچون روال سال های گذشته اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود در ماه برکت و رحمت میزبان جمعی از مسئولان شهرستان، کارکنان اداره شهرستان شاهرود، روسای هیأت های ورزشی و جمعی از ورزشکاران این شهرستان بود. در این ضیافت که در روز پنج شنبه 10 تیر ماه در سالن پذیرایی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار گردید حسینی نماینده شهرستان شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، جهانشیر معاون پشتیبانی و توسعه اداره کل ورزش و جوانان استان، تنی از اعضای شورای شهر، ریاست ادارات شاهرود، خانواده و کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود و  روسای هیأت های ورزشی شهرستان حضوری گرم و صمیمی داشتند.

  • نتایج دیدارهای رده بندی مسابقات والیبال جام رمضان 95 (شب پانزدهم)

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، شنبه 12 تیر 95 دیدارهای رده بندی دسته جات آزاد برگزار گردید. در این دو دیدار لوازم ساختمانی سوناز شاهوار با نتیجه 2 بر 1سنگ وسرامیک پوریا را شکست داد و به مقام سوم و در دسته روستایی تیم کشاورز میامی با نتیجه 2 بر 1 از سد تیم گلستان گذشت و مقام سوم این دسته را تصاحب کرد.
   برنامه بازیهای فینال این دور از مسابقات به شرح ذیل می باشد:
   دوشنبه 14 تیر 95
   تیم عمارت و شرکت سیمان ساعت 22
   بسیج سعدآباد و میوه وتره بار علی بیکی خیج ساعت 23:30
   سالن سرپوشیده تختی و با قرعه کشی توپ بین تماشاچیان

  • گزارش تصویری افطار هیأت جودو

   هیات جودو در روز شنبه مورخ 95/4/12 اقدام به برگزاری ضیافت افطار در محل مهمانسرای ورزشکاران  نمود. در مراسم فوق ریاست و معاونت اداره ورزش وجوانان شهرستان و رئیس هیئت جودو استان. روسای پیشین هیئت جودو و جمعی از پیشکسوتان و مربیان این رشته حضور داشتند..این مراسم به همت آقای جابر قومی برگزار گردید.

  • قهرمانی شاهرود در مسابقات بوکس 4جانبه جام رمضان یاد بود شهدای عملیات مرصاد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات بوکس 4 جانبه جام رمضان یادبود شهدای عملیات مرصاد در مورخ 11/4/95 به میزبانی شاهرود در خانه بوکس شهرستان با حضور 42 بوکسور برگزار گردید. در پایان مسابقات تیم شاهرود مقام اول، تیم گرگان مقام دوم، تیم علی آباد کتول مقام سوم و تیم خراسان رضوی مقام چهارم تیمی را کسب نمودند؛ که نفرات برتر مسابقه به شرح ذیل میباشد؛
   1- وزن 46 کیلوگرم محسن اشراقی
   2-ورن 54 کیلوگرم سجاد ربیعی
   3-وزن 57 کیلو مهدی دهقانیان
   4-وزن 69 کیلو حمیدرضا قربان پور
   5-وزن 75 کیلو مرتضی اشراقی
   6-وزن 81کیلو علی غلامی
   7-وزن 91کیلو (بزرگسالان) مرتضی نوروزی
   8- وزن 91 کیلو (جوانان) محمد دلگشا

  • آغاز مسابقات تنیس جام رمضان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت ماه مبارک رمضان یکدوره مسابقات تنیس جام رمضان به همت هیأت تنیس شاهرود در محل آکادمی تنیس شاهرود در استادیوم تختی با حضور 22 شرکت کننده آغاز شده است. این مسابقات به مدت یک هفته پیگیری می شود.

  • نفرات برتر مسابقات مینی گلف توان خواهان جام رمضان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، یکدوره مسابقات مینی گلف توان خواهان جام رمضان به همت هیأت تنیس شاهرود در روز جمعه 11 تیر، در سالن جانبازان و معلولین شاهرود با حضور 16 شرکت کننده در سه کورس مینی گلف برگزار گردید که در پایان محمود کاووسی، سید ارسلان سنگی و محبوبه کاووسی  هر سه از ورزشکاران معلول جسمی حرکتی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب نمودند.

  • تیم های صعودکننده به مرحله نیمه نهایی فوتسال جام رمضان شاهرود مشخص شدند

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، شب گذشته آخرین بازی از دور دوم مسابقات فوتسال جام رمضان شاهرود با دو بازی برگزار شد و پرونده بازیها در دور دوم با صعود تیم های سیمان و دهیاری گلستان از گروه یک و فروشگاه یک در یک و سفیر از گروه دو به مرحله نیمه نهایی بسته شد. نتایج بازی دیشب و برنامه بازیها به شرح ذیل اعلام می گردد:
   جمعه 11 تیر 94
   ديزج 2 – 4 فروشگاه يك در يك
   فروشگاه ورزشي ستاره 0 - 3 شهداي شهرك انقلاب (به علت عدم حضور فروشگاه ورزشی ستاره)
   برنامه مسابقات فوتسال جام رمضان (مرحله نيمه نهايي) يكشنبه ٩٥/٤/١٣
   شركت سيمان - سفير ساعت ٢٢
   فروشگاه يك در يك - دهياري گلستان ساعت ٢٣

  • قهرمانی شاهرود در مسابقات تنیس روی میز جوانان استان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات تنیس روی میز جوانان استان که در تاریخ 11/4/95 در دامغان برگزار گردید با قهرمانی تیم شاهرود خاتمه یافت. در این مسابقات بازیکنان خوب شاهرود امیرحسین فرومدی و امیرحسین دلدار توانستند عناوین دوم و سوم استان را بدست آوردند.
   نفراول سیدمهدی راسخی از دامغان
   نفر دوم فرومدی از شاهرود
   نفرسوم دلدار از شاهرود
   نفرچهارم عبدلی از سمنان

  • نتايج دیدارهای شب چهاردهم مسابقات والیبال جام رمضان 95 شهرستان شاهرود

   جمعه 11 تیرماه:
   میوه وتره بار علی بیکی خیج 2--1 گلستان
   بسیج سعد آباد 2--0 کشاورز میامی

   برنامه دیدار های شب پانزدهم: مسابقات رده بندی والیبال جام رمضان 95 شهرستان شاهرود
   شنبه دوازدهم تیرماه
   ساعت 21:45 لوازم ساخنمانی سوناز شاهوار- سنگ وسرامیک پوریا
   ساعت 22:45 گلستان--کشاورز میامی

  • حضور پررنگ جامعه ورزش شاهرود در راهپیمایی روز جهانی قدس 95

   روز جهانی قدس، روز دفاع از حق است. روز جهانی قدس، روز دفاع از مظلوم است. روز جهانی قدس ، روز فلسطین است. روز جهانی قدس روز لبیک جهانی به "هل من ناصرا ینصرنی" حسین علی(ع) در کربلای فلسطین است. روز جهانی قدس، روز نمایش اراده جهانی برای فلسطین آزاد از اشغال است. روز جهانی قدس، روز شکستن استخوان های صهیونیسم است. روز جهانی قدس، روز یاری و یاوری است. روز مرگ ظلم. روز مرگ نامردمی صهیونیستی. روز مرگ بر اسرائیل. روز مرگ بر استکبار جهانی و روز آزادگی و آزادی است.
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود، جمعه ای دیگر در سال 95 برای جامعه ورزش شهرستان شاهرود خاطره انگیز شد. جمعه ای که جامعه ورزش همچون روال گذشته با حضوری پرشور ندای ولی فقیه زمانشان را لبیک گفته و با حضور نمادین شان نشاه دادند که روح پهلوانی ورزش حق طلب، ظلم ستیز و آزادی خواه است. در این مراسم ورزشکاران هیئت ورزش های روستایی و بازی های بومی و محلی شهرستان شاهرود، ورزشکاران هیأت کاراته بهمراه اساتید محترم، ورزشکاران هیئت رزمی شهرستان شاهرود، ورزشکاران و مسئولین هیأت بوکس و ورزشکاران روستای گلستان پشت بسطام ، کمیته بسیج مساجد هیات کاراته استان سمنان و سایر ورزشکاران رشته های مختلف به نمایندگی از جامعه بزرگ ورزش شاهرود همراه با ملت انقلابی در راهپیمایی روز قدس و نماز جمعه حضوری چشم گیر داشتند. در ابتدای مراسم مهندس هاشمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود با حضور در جمع ورزشکاران با آنها عکس یادگاری گرفتند.

    

  • شش تایی شدن سرخ ها در دور برگشت مسابقات فوتسال جام رمضان نونهالان شاهرود

      

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، طبق اعلام قبلی هیئت فوتبال شاهرود دور برگشت مسابقات فوتسال جام رمضان نونهالان شب پنج شنبه دهم تیرماه آغاز شد. در این شب تیم دیزج با 6 گل ستاره سرخ را شش تایی کرد. همچنین در ادامه مسابقات فوتسال جام رمضان دو بازی دیگر با نتایج پایانی زیر برگزار شد:
   آلاو 1- 1 دهياري گلستان 
   شركت سيمان 3 – 2 دانشگاه صنعتي