• امروز چهارشنبه, 02 اسفند 1396 - Wed 02 21 2018
 • فیلتر
  • شاهرود ميزبان مرحله دوم مسابقات پيشكسوتان كشور

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، با صعود تيم شاهرود از گروه خود در مرحله اول مسابقات پيشكسوتان كشور و راهيابي به جمع 8 تيم برتر، اين رقابت ها اكنون شهر معلمان دين اخلاق ميزبان مرحله دوم اين رقابت ها با حضور تيم هاي استان آذربايجان غربي، اصفهان و خوزستان مي باشد. اين مرحله از رقابت ها از روز سه شنبه 6 مهرماه لغايت جمعه 9 مهر ماه 95 به ميزباني هيئت بسكتبال شهرستان شاهرود برگزار مي گردد. دو تيم برتر اين گروه به جمع 4 تيم برتر مسابقات پيشكسوتان كشور راه خواهند يافت.

  • آغاز مسابقات پهلوانی زورخانه ای انتخابی تیم ملی در شاهرود به روایت تصویر

  • مسابقات پینگ پونگ به مناسبت هفته دولت در بیارجمند

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در آخرین روز از هفته دولت مرحله نهایی مسابقات پینگ پونگ ویژه کارمندان بخش بیارجمند در محل سالن ورزشی صالحین سپاه برگزار شد که در پایان این دوره از مسابقات در رقابتی نزدیک و در محیطی دوستانه آقایان عبدا... باقری از هواشناسی بیارجند، حسن کریمی از کمیته امداد و حسن باقری از بخشداری بیارجند مقام های اول تا سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند در پایان این دوره از مسابقات به نفرات برتر لوح قهرمانی و هدایایی به رسم یاد بود از طرف هیئت پینگ پنگ اهدا گردید.

  • مسابقات پینگ پونگ انفرادی بانوان به مناسبت هفته دولت

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت هفته دولت مسابقات پینگ پونگ انفرادی بانوان شهرستان شاهرود روز سه شنبه 9 شهریور در خانه پینگ پونگ شهرستان شاهر‌ود در سه رده مبتدی، نیمه پیشرفته و پیشرفته برگزار گردید که در هر رده 6 نفر به رقابت پرداختند. نفرات اول تا سوم هر رده بدین شرح می باشد:
   رده مبتدی خانم ها: نظری. اسماعیلی و رمضانپور
   رده نیمه پیشرفته خانم ها: فرومدی، خانم صومعه، بسطامی
   رده پیشرفته خانم ها: نرگس سروری، خانم ترابی، خانم اعظمی
   شایان ذکر است به نفرات اول تاسوم حکم قهرمانی و جوایزی نیز اهدا گردید.

  • کلاس داوری درجه 3 شطرنج در حال برگزاریست.

   شروع دوره 9 شهریور لغایت 14 شهریور 95

   با شرکت 14 نفر

   با تدریس داور بین المللی رینا فقیه

    

  • مسابقات کشتی 4 جانبه به مناسبت هفته دولت در بسطام برگزار می شود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، هیات کشتی شهر بسطام در نظر دارد به مناسبت هفته دولت یک دوره مسابقات کشتی چهار جانبه با شرکت تیم های قائم شهر، گلوگاه، اسفراین و بسطام در رده های سنی مختلف در روز جمعه 12 شهریور  ساعت 9 صبح سالن شهید چمران بسطام برگزار نماید.

  • مسابقات دارت بانوان به مناسبت هفته دولت در بسطام برگزارشد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت هفته دولت، مسابقات دارت با حضور ۳۰ نفر از بانوان از قشرهای مختلف در بخش بسطام برگزار شد؛ که در پایان خانم ها گلمحمدی، سمیه رفعتی و زهرا بابامحمدی مقام اول تا سوم را کسب کردند. در پایان به نفرات برتر جوایزی اهدا گردید.

  • دعوت دوچرخه سوار با افتخار شاهرودی به اردوی تیم ملی دوچرخه سواری جهت اعزام به مسابقات جهانی قطر

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود،  محمدغزنچائی دوچرخه سوار با افتخار شاهرودی که در کارنامه خود مدال نقره آسیایی فلیپین و برنز آسیایی تایوان و چندین مقام کشوری دارد جهت تست و حضور در اردوی تیم ملی تیم دوچرخه سواری جهت اعزام به مسابقات جهانی قطر به اردوی تیم ملی دعوت گردید.

  • ورزشکاران شاهرودی بر سر گلزار شهیدان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود،  به مناسبت هفته دولت به همت هیأت دوچرخه سواری شهرستان شاهرود روز یکشنبه 7 شهریور 95، 50 نفر از دوچرخه سواران در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان، و ورزشکاران هیأت های ورزشی با دوچرخه مسیر استادیوم تختی شاهرود تا گلزار شهدای شهرستان شاهرود رکاب زدند و با حضور بر سر مزار شهدا با آرمان های والای شهدا و انقلاب تجدید پیمان کردند. در پاین به ده نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا گردید.

  • همایش پیاده روی به مناسبت هفته دولت در بخش بیارجمند

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود،  همایش پیاده روی در روز جمعه 5 شهریور 95  با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای دولت برگزار گردید. این همایش با همکاری دفتر میراث فرهنگی، بسیج و نمایندگی ورزش و جوانان شهر بیارجمند از ساعت 8 صبح از محل میدان قدس به سمت مسجد جامع برگزار گردید. در پایان به قید قرعه به نفرات شرکت کننده هدایایی اهدا گردید.س

  • مسابقات بومی و محلی در بخش بیارجمند

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت هفته دولت هیأت ورزش های روستایی و بازی های بومی ومحلی بخش بیارجمند با همکاری بسیج، اقدام به برگزاری مسابقات بومی محلی در روز جمعه پنجم شهریور 95 در محل سالن ورزشی بسیج نمود. در این دوره از مسابقات که با حضور تیم های روستای غزازان، خانخودی، بیارجمند و قلعه بالا همراه بود؛ تیم در رشته های طناب کشی، لنگو لنگو، تیراندازی با تیرکمان سنتی در محیطی شاد به رقابت پرداختند. در رشته طناب کشی تیم غزازان مقام اول، در مسابقه لنگو لنگو تیم خانخودی مقام اول و در مسابقه تیراندازی با تیرکمان سنتی غزاران به مقام برتر دست یافتند. در پایان این دوره از مسابقات هدایایی از طرف هیئت ورزش های روستایی و بازی های بومی ومحلی بخش بیارجمند به نفرات برتر اهدا گردید.

  • شرکت سیمان قهرمان مسابقات بسکتبال دستگاه های اجرایی شهرستان در سال 95

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود،  به مناسبت هفته دولت به همت هیئت بسکتبال شهرستان شاهرود و همکاری هیئت ورزش های همگانی و اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود یکدوره مسابقات بسکتبال بین دستگاه های اجرایی شهرستان شاهرود با حضور 6 تیم دانشگاه صنعتی شاهرود، دانشگاه علوم پزشکی، شرکت سیمان، آموزش و پرورش بسطام، آموزش و پرورش میامی و جهاد کشاورزی شاهرود برگزار گردید. در دیدار نهایی این مسابقات که روز یکشنبه 7 شهریور ماه 95 در سالن جهان پهلوان تختی شاهرود برگزار گردید؛ تیم دانشگاه علوم پزشکی توانست از سد تیم آموزش و پرورش بسطام بگذرد. در پایان مسابقات تیم شرکت سیمان شاهرود، دانشگاه علوم پزشکی شاهرود و دانشگاه صنعتی شاهرود مقام های اول تا سوم را کسب کردند. در روز پایانی مسابقات، با حضور محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود کاپ قهرمانی و هدایای نقدی مسابقات به تیم اول و دوم اهدا گردید.

  • فعالیتهای هیأت ورزش های رزمی شاهرود در نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت، نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید با حضور دستگاه های اجرایی و خدماتی شهرستان شاهرود در محل فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود برقرار می باشد. طبق برنامه روز یکشنبه هفتم شهریور، کمیته دفاع شخصی و گروه نین جوتسو  و کمیته آموزش هیات ورزش های رزمی شهرستان شاهرود به اجرای نمادین حرکات رزمی پرداختند.

  • نایب قهرمانی شاهرود در مسابقات هندبال نوجوانان منطقه 1 کشور

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات هندبال نونهالان منطقه 1 کشور که با حضور 12 تیم از شاهرود، دامغان، سمنان، مهدیشهر، گرمسار، گرگان، سبزوار، بیرجند، فردوس، محمودآباد، شیروان، قائم شهر و تنکابن به میزبانی شاهرود از ٤ تا ۷ شهريور برگزار گردید با قهرمانی تیم سبزوار به پایان رسید. در دیدار فینال این دوره از مسابقات تیم هندبال هیأت شاهرود به مصاف تیم سبزوار رفت و در حالیکه تا نیمه اول دو تیم پایاپای پیش می رفتند اما در اوایل نیمه دوم تیم سبزوار فاصله خود را با حریف خود بیشتر و تا پایان بازی توانست آن را حفظ نماید و در نهایت تیم سبزوار با نتیجه 28 بر 22 میزبان خود را از پیش رو برداشت و به مقام قهرمانی رسید. در دیدار رده بندی نیز تیم شهرداری سمنان با نتیجه 19 بر 17 تیم دامغان را شکست داد و به مقام سوم دستیافت.

   تیم شاهرود- مقام دوم مسابقات هندبال منطقه 1 نوجوانان

   تیم سبزوار- مقام اول مسابقات هندبال منطقه 1 نوجوانان

   تیم شهرداری سمنان - مقام سوم مسابقات هندبال منطقه 1 نوجوانان

    

    

    

  • نایب قهرمانی شاهرود در مسابقات هندبال نونهالان منطقه 1 کشور

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات هندبال نونهالان منطقه 1 کشور که با حضور 8 تیم از شاهرود، دامغان، سمنان، مهدیشهر، گرگان، سبزوار، بیرجند و تنکابن به میزبانی شاهرود از ٤ تا ۷ شهريور برگزار گردید با قهرمانی تیم ثامن سبزوار به پایان رسید. در دیدار فینال این دوره از مسابقات تیم هندبال هیأت شاهرود به مصاف تیم ثامن سبزوار رفت و در پایان دو نیمه تیم سبزوار با نتیجه 14 بر 9 میزبان خود را از پیش رو برداشت و به مقام قهرمانی رسید. در دیدار رده بندی نیز تیم سامان مهدیشهر با نتیجه 16 بر 11 تیم گرگان را شکست داد و به مقام سوم دستیافت.

   نونهالان شاهرود- مقام دوم مسابقات هندبال منطقه 1 کشور

   ثامن سبزوار- مقام اول مسابقات هندبال منطقه یک

   سامان مهدیشهر- مقام سوم مسابقات هندبال منطقه یک

    

  • شاهرودی ها مقام اول و دوم مسابقه بزرگ رالی خانواده استان را کسب کردند

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، هادی زحمتی ضمن اشاره به برگزاری مسابقه بزرگ رالی خانواده به عنوان شاخص ترین برنامه ورزشی استان سمنان در هفته دولت جاری، افزود: این رقابت جمعه 5 شهریور 95 با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
   وی با بیان اینکه این مسابقه رالی کاری بسیار بزرگ و سخت بود که اعضای هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان به خوبی از عهده برگزاری آن برآمدند، عنوان داشت: تمامی شهرستان های استان در مسیر این رالی قرار داشتند و در برگزاری این مسابقه همکاری خوب فرمانداری ها بسیار موثر بود.
   وی با بیان توضیحاتی در خصوص برگزاری این مسابقه اعلام کرد: مسیر این مسابقه بالغ بر ۶۰۰ کیلومتر بود که شرکت کنندگان در طی دو روز آن را به پایان رساندند.
   رییس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان سمنان با یادآوری اینکه ۳۰ ایستگاه داوری در طول مسیر نظارت دقیق و مستمری بر عملکرد رانندگان داشتند که در پایان و پس از بررسی عملکرد ورزشکاران نتایج آن اعلام شد، افزود: ۸۰ ورزشکار از شهرستانهای شاهرود، ورامین، سمنان، دامغان و شهمیرزاد در این مسابقه شرکت داشتند
   زحمتی با اعلام اینکه مقام اول این مسابقه به عمار رحیمی به عنوان راننده و محسن رحیمی به عنوان نقشه خوان از شاهرود رسید، تصریح کرد: مقام دوم نیز از آن طاهر رحیمی به عنوان راننده و یاسر رحیمی به عنوان نقشه خوان از شاهرود شد.
   وی مقام سوم این رقابت بزرگ را ابوالفضل علیزاده به عنوان راننده و آرش هروی به عنوان نقشه خوان از ورامین اعلام کرد.
   مراسم اختتامیه مسابقه اتومبیلرانی رالی خانواده با حضور برخی مدیران کل استان سمنان در محل نمایشگاه دستاوردهای دولت سمنان برگزار شد.

  • فعالیتهای هیأت جودو شاهرود در نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت، نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید با حضور دستگاه های اجرایی و خدماتی شهرستان شاهرود در محل فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود برقرار می باشد. طبق برنامه روز شنبه ششم شهریور، هیأت جودوی شهرستان شاهرود تیم نونهالان و نوجوانان جودوکار شهرستان شاهرود با حضور رئیس، نایب رئیس، دبیر و چند تن از مربیان هیئت جودو به اجرای نمادین حرکات جودو پرداختند.

  • کسب مقام اول شاهرود در مسابقات کشوری برایتونیک رده نونهالان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، تیم برایتونیک شهرستان شاهرود با حضور خانم ها نیایش سادات میر اسدی، کوثر باقری نژاد و سارینا کوثری با مربیگری بهناز عباسی که برای نخستین بار به عنوان نماینده استان سمنان به مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی شهرستان تهران اعزام شده بود در بین پانزده تیم موفق به کسب مقام اول رده رده نونهالان گردید. این تیم توسط هیئت ورزش های روستایی بازی های بومی ومحلی شهرستان شاهرود به این مسابقات اعزام گردیده بود.
   برایتونیک روشی است که با الهام از کدگذاری بین المللی حروف الفبا طراحی شده است. این ورزش اجرای تمرین های همزمان کلیه ورزشکاران در سنین مختلف با شرایط جسمانی متفاوت را امکان پذیر می سازد .هر فردی می تواند برای تونیک را با انتخاب و سلیقه شخصی خود اجرا نماید.

  • مسابقه دارت بین علاقه مندان و بازدیدکنندگان از نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در مکان فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در حاشیه برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در مکان فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود، هیات انجمن های ورزشی شهرستان شاهرود اقدام به برگزاری مسابقه دارت بین بازدیدکنندگان و غرفه دارن نمود. در این مسابقه که در روز جمعه 5 شهریور 95 برگزار شد؛ ابتدا آموزش های لازم درباره قوانین و مقررات دارت توسط عسگری به مردم ارائه و سپس مسابقه برگزار گردید. تعداد 63 نفر از بازدیدکنندگان و غرفه داران در این مسابقه شرکت نمودند. در پایان، در بخش آقایان، امید رضا حسنی، فرهاد معتمدی و رضا عربعامری به مقام های اول تا سوم دست یافتند. در بخش بانوان نیز الهه سادات موسوی، مینا عجمی و میترا سلیمی به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب نمودند.
   نکته قابل توجه در این مسابقه حضور مجید محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود در جمع شرکت کنندگان و شرکت نمادین وی در مسابقه بود که این موضوع باعث ایجاد شور و هیجان خاصی در برنامه شد. از نفرات برتر از سوی هیات انجمن های ورزشی تقدیر به عمل آمد و اسامی ایشان برای شرکت در مسابقات پیش رو در شهرستان شاهرود ثبت گردید.

  • جشنواره ورزشی غرفه اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود در نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت، نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید با حضور دستگاه های اجرایی و خدماتی شهرستان شاهرود در محل فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود برقرار می باشد. طبق برنامه روز جمعه پنج شهریور، در کنار فعالیت های هیأت بوکس از ساعت 18:30 جشنواره فرهنگی ورزشی به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود و هیأت های ورزشی برگزار گردید. در این جشنواره ابتدا پس از قرائت قرآن و سرود جمهوری اسلامی ایران، ورزشکاران هیأت پهوانی زورخانه ای به اجرای ورزش زورخانه ای پرداختند. مراسم با طناب زنی دختران بسطام، اجرای موسیقی سر کویری، و رقص چوب روستای طرود ادامه یافت. در خلال مراسم مجید محمدی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود گزارشی از عملکرد اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود به حضار ارائه نمود. همچون شب های گذشته  هیئت ورزشهای روستایی و بازی های بومی ومحلی شهرستان شاهرود ضمن  حضور فعال در نمایشگاه جوایز  ورزشی به تمامی ورزشکاران واجرا کنندگان برنامه های فوق اهدا نمود.

  • شطرنج بازان شاهرودی در اولین دوره مسابقات شطرنج فکری زیر 20 سال استان سمنان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، اولین مسابقات شطرنج فکری زیر 20 سال استان سمنان در روز پنج شنبه 4 شهریور 95 به میزبانی شهر دامغان برگزار گردید. در دوره این مسابقات که با استقبال خوب بازیکنان استان روبرو شد؛ 39 بازیکن زیر 20 سال از شهرهای شاهرود، دامغان و سمنان شرکت کردند.
   در پایان این مسابقات، پس از پنج دور رقابت علی رستمی از سمنان با کسب هر 5 امتیاز ممکن به قهرمانی رسید. پس از وی محمدرضا پریمی از دامغان با 4.5 امتیاز دوم شد. همچنین جابر مولاییان از سمنان، مرتضی ملکی و علی فاضلی از شاهرود هر سه با 4 امتیاز و بر حسب پوئن شکنی سوم تا پنجم شدند.

  • مهیار چوپانزاده قهرمان چرخ چمنی نوجوانان کشور شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مهیار چوپانزاده باستانی کار شاهرودی از استان سمنان در رقابتهای رشته چرخ چمنی قهرمان نوجوانان کشور شد. مسابقات رشته چرخ چمنی روز جمعه 5 شهریورماه 95 به مناسبت بزرگداشت هفته دولت با عنوان یادواره شهیدان رجایی و باهنر به میزبانی استان خراسان جنوبی در زورخانه موسی بن جعفر (ع) بیرجند به پایان رسید که مهیار چوپانزاده  از استان سمنان  با  73  امتیاز از دیگر رقبای خود پیشی گرفته و قهرمان این دوره از رقابتهای چرخ چمنی شد.

  • نشست صمیمی هیأت بوکس با فرماندهی سپاه ناحیه شاهرود

   به گزارش روابط عمومی هیأت بوکس شهرستان شاهرود در روز پنج شنبه 4 شهریور، اعضای این هیأت با سرهنگ حمید دامغانی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهرود نشستی صمیمی و دوستانه داشتند. در این جلسه اشراقی رئیس بوکس شهرستان شاهرود با تشریح فعالیت های هیأت بوکس و کسب عناوین قهرمانی مختلف عنوان داشت ورزشکاران بوکس شهرستان شاهرود سال هاست در استان قهرمانی خود را با اقتدار تکرار می کنند و در حوزه فرهنگی این هیأت در کلیه مراسمات ملی و محلی از جمله راهپیمایی روز قدس، 22 بهمن و برگزاری جشن در اعیاد یکی از هیأت های فعال شاهرود می باشد. در ادامه جلسه سرهنگ حمید دامغانی فرماندهی سپاه ناحیه شهرستان شاهرود خواستار آشنایی بیشتر و حضور در برنامه های هیأت بوکس شد و هیات بوکس شاهرود نیز برای همکاری متقابل این هیأت با سپاه ناحیه اعلام آمادگی نمودند.

  • کسب اولین عنوان کاراته استان در مسابقات قهرمانی بسیج کشور آقایان توسط کاراته کای شاهرودی

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در مسابقات قهرمانی بسیج کشور که در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 3 و 4 شهریور در تبریز برگزار می گردد؛ محمد امین رضوانی هنرجوی باشگاه الهادی شهرستان شاهرود موفق به کسب عنوان سوم مسابقات قهرمانی بسیج کشورگردید. این عنوان نخستین عنوانی است که تا کنون در این سطح از مسابقات در استان در بخش آقایان بدست آمده است.

  • فعالیتهای هیأت کاراته شاهرود در نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت، نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید با حضور دستگاه های اجرایی و خدماتی شهرستان شاهرود در محل فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود برقرار می باشد. طبق برنامه روز پنج شنبه چهارم شهریور، هیأت کاراته شاهرود با حضور پرشور مردم و خانواده کاراته کاها، اقدام به اجرای نمایش و شکستن اجسام سخت پرداختند و غرفه اداره ورزش و جوانان را به کانون توجه بازدید کنندگان تبدیل کردند.

  • میزبانی و بدرقه شرکت کنندگان رالی خانوادگی استان در شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، شرکت کنندگان رالی خانوادگی که به مناسبت هفته دولت از میامی تا گرمسار شرق تا غرب  استان را می پیمایند در روز پنج شنبه 95/6/4 وارد شاهرود شدند و پس از طی مسیر وارد نقطه استارت 2 در مجتمع فرهنگی ورزشی شهرداری شاهرود  شدند. در این مرحله شرکت کنندگان مورد استقبال مسئولین شهرستان شاهرود قرار گرفتند. احمد خرم معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود، محمدی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مهندس میرفانی شهردار شاهرود، جلالی رئیس اداره محیط زیست شاهرود، زحمتی رئیس هیأت اتومبیلرانی و موتورسواری استان و جمعی از مسئولین ادارات در این مراسم حضور داشتند. شرکت کنندگان پس از انجام مراسم پیش بینی شده، با بدرقه مسئولین جهت پیمایش مسیر به سمت دامغان حرکت کردند.

  • مسابقات لیگ آینده سازان المپیک ۲ (نونهالان) در محل مدرسه جودو شاهرود برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات لیگ آینده سازان المپیک ۲ (نونهالان) روز چهارشنبه 3 شهریور در محل مدرسه جودو شاهرود با شرکت بیش از 40 ورزشکار برگزار گردید و در اوزان مختلف نفرات اول تا سوم مشخص شدند.

  • مسابقات دارت به مناسبت فرارسیدن هفته دولت در اداره جهاد کشاورزی شهرستان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات دارت به مناسبت هفته دولت در اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شاهرود برگزار گردید. این مسابقات با همکاری و زیر نظر هیات انجمن های ورزشی شهرستان شاهرود در روز پنجشنبه 4 شهریور در مکان سالن ورزشی اداره جهاد کشاورزی شهرستان شاهرود برگزار شد. در این مسابقات تعداد 52 نفر از پرسنل اداره شرکت داشتند که در بخش آقایان، به ترتیب زنگنه، ثابتی نژاد و حاج صفری به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب نمودند. همچنین در بخش بانوان، خانم ها شهیدی، اشرفی و امینیان به ترتیب اول تا سوم شدند. نفرات برتر برای شرکت در مسابقات دارت بین ادارات شهرستان انتخاب شدند.

  • قهرمانی شاهرود در مسابقات دو و میدانی انتخابی نوجوانان دختر

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات انتخابی نوجوانان دختر رشته ی دو و میدانی جهت اعزام به مسابقات قهرمانی کشور در روز پنج شنبه 4 شهریور برگزار و تیم شهرستان شاهرود مقام اول تیمی مسابقات را کسب نمود. در انفرادی 200 متر  مهرانه باقری مقام اول، پرتاب وزنه الهه عابدینی مقام اول و در پرتاب دیسک کیانا شاکر مقام اول مسابقات را کسب نمودند. تیم اعزامی به سرپرستی پوران عرب احمدی و مربیگری ام البنین قاهری در این مسابقات شرکت نمودند.

  • آغاز مسابقات هندبال نونهالان و نوجوانان منطقه یک کشور به میزبانی شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات هندبال نونهالان و نوجوانان منطقه یک کشور به میزبانی شاهرود از ٤ تا ۷ شهريور در حال برگزاری است.

   مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات عصر روز پنج شنبه 4 شهریور با حضور دکتر حسینی شاهرودی نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، محمدی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، رئیس هیات استان و شهرستان شاهرود و جمعی از مسئولان شهرستان در سالن شهید اکبری با رژه تیم های حاضر در مسابقات، حرکات نمایشی ورزشکاران رشته باستانی، کاراته و ووشو و عرض خیرمقدم محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود به تیم های حاضر در این مسابقات برگزار شد. در این مسابقات در رده نونهالان ٨ تيم و در رده نوجوانان ١٢ تیم حضور دارند كه گروه بندي آن به شرح زير است:
   در رده نونهالان
   گروهA : سامان مهدیشهر. دیباج دامغان. ثامن سبزوار. هیات بیرجند
   گروه B : شهرداری سمنان. هیات تنکابن. هیات شاهرود. هیات گرگان

   در رده نوجوانان
   گروه A : سامان مهدیشهر. شهرداری محمودآباد. منیزیم فردوس. هیات شیروان. شهرداری سمنان. کات شاهرود
   گروه B: بازرگانی طلوع بجنورد. شیما سبزوار. مطلب زاده قائم شهر. دیباج دامغان. گرمسار. هیات تنکابن

   نتایج بازیهای هندبال صبح پنج شنبه 4 شهریور نوجوانان:
   سمنان13- محمود آباد12
   شیروان15- فردوس 16
   شاهرود29- مهدیشهر 10
   تنکابن23- بجنورد 12
   گرمسار11- سبزوار 30
   دامغان18- قائم شهر17

  • فعالیت های هیأت تکواندو و بازیهای روستایی و بومی و محلی شاهرود در نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت، نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید با حضور دستگاه های اجرایی و خدماتی شهرستان شاهرود در محل فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود برقرار می باشد. طبق برنامه روز چهارشنبه سوم شهریور، هیأت تکواندو شاهرود با حضور ورزشکاران و مربیان خود به ارائه فعالیت های ورزشی، فرهنگی و خدماتی خود پرداختند و غرفه اداره ورزش و جوانان را به کانون توجه بازدید کنندگان تبدیل کردند.
   اجرای برنامه های متنوع
   اجرای فرم(پومسه)
   برگزاری مسابقه (کیوروگی)
   شکستن اجسام (توسط پسران و دختران)
   اجرای حرکات نمایشی دسته جمعی
   نمایش فیلم های آموزشی و مسابقاتی
   وزن کشی عموم با ترازوی دیجیتالی
   نقاشی همزمان تصاویر شهدا
   پخش بولتن اهم فعالیت های صورت گرفته طی چندسال اخیر
   از اهم فعالیت هیئت تکواندو شهرستان شاهرود در دومین روز برپایی نمایشگاه بود.

   حضور بانوان و دختران خردسال ورزشکار در نمایشگاه

   طراحی و نقاشی عکس چندتن از شهدای شاخص تکواندو کار بطور زنده و همزمان در محل نمایشگاه

   همچنین در دومین روز نمایشگاه هفته دولت ورزشکاران روستای گلستان پشت بسطام شاهرود به اجرای بازی ارنگ مرنگ پرداختند و ورزشکاران هیات ورزش های روستایی و بازی های بومی ومحلی شهرستان شاهرود به اجرای راه رفتن با چولنگ یا همان چوپا پرداختند.

  • قهرمانی شاهرود در مسابقات دو و میدانی انتخابی نوجوانان استان

      به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات دو و میدانی انتخابی نوجوانان استان سمنان در روز چهارشنبه سوم شهریور در شهرستان سمنان برگزار گردید. تیم شهرستان شاهرود ضمن کسب مقام قهرمانی تیمی در رشته های ذیل بصورت انفرادی نیز حایز مقام قهرمانی گردید:

   ۱۰۰ متر هادی یوسفی اول، نفردوم علی نوده از شاهرود
   ۲۰۰ متر حیدریه از سمنان اول، علی نوده از شاهرود دوم
   ۸۰۰ متر محسن کرمی اول، دوم سید امیرحسین رضایی از شاهرود
   ۱۵۰۰ مترعلی رضوانی اول، محمدحسین رضایی از شاهرود دوم
   ۳۰۰۰متر محمدحسین رضایی از شاهرود اول، علی رضایی از سمنان دوم، امیر رضوانی از شاهرود سوم
   پرش طول محسن کرمی از شاهرود اول، تقوی از دامغان دوم
   پرتاب نیزه هادی یوسفی از شاهرود اول، حسن نوده از شاهرود دوم
   پرتاب دیسک علی نوروزی از شاهرود اول، مهدی احمدی از سمنان دوم
   پرتاب وزنه مهدی احمدی از سمنان اول، علی نوروزی از شاهرود دوم
   ۴۰۰ متر مهدی آقاحسینی از شاهرود اول، علی اکبر اسکندری از شاهرود دوم، امیر رضوانی از شاهرود سوم
   سرپرست و مربی تیم شاهرود محمدعلی مددی، سجادعضدی، علی غریب و مهدی صابری

  • مسابقات دارت به مناسبت فرارسیدن هفته دولت در اداره بنیاد شهید شهرستان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات دارت به مناسبت هفته دولت در اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شاهرود برگزار گردید. این مسابقه در روز چهارشنبه سوم شهریور ماه در محل اداره بنیاد شهید توسط هیات انجمن های ورزشی شهرستان شاهرود برگزار شد.
   در مجموع 24 نفر از کارکنان مرد و 10 نفر از کارکنان خانم در این مسابقات شرکت نمودند. در پایان در بخش بانوان، خانم ها عامری، جلالی و رجبی به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند. همچنین در بخش آقایان به ترتیب آقایان صادقی، رجبی و خداوردی اول تا سوم شدند. نفرات برتر هر اداره به مسابقه دارت بین ادارات شهرستان راه پیدا می کند.

  • شاهرود میزبان مسابقات انتخابی تیم ملی زورخانه ای کشور

   رئیس هیأت ورزش زورخانه‌ای استان سمنان گفت: شاهرود 10 و 11 شهریور ماه میزبان برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی زورخانه‌ای کشور خواهد بود.
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، سیدحسن سبزواری اظهار داشت: 10 و 11 شهریور ماه، مسابقات انتخابی تیم ملی زورخانه‌ای کشور به میزبانی شهرستان شاهرود برگزار می‌شود.
   وی تصریح کرد: دراین مسابقات ورزشکاران در بخش‌های تیمی، هنرهای فردی و کشتی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
   رئیس هیأت ورزش زورخانه‌ای استان سمنان با بیان اینکه میزبانی مسابقات سطح ملی می‌تواند در معرفی ظرفیت و پتانسیل‌های استان سمنان نقش ارزنده‌ای داشته باشد، گفت: تقویت روحیه همکاری و توسعه مشارکت‌های حوزه اداری با بخش خصوصی، مطرح کردن توانمندی و قابلیت ورزش استان در بعد ملی و ارتقای کمی و کیفی آن از دیگر اهداف میزبانی این مسابقات است.

  • حضور فعال و پررنگ هیأت های ورزشی و سمن ها و بسیج ورزشکاران شاهرود در غرفه اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت، نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید با حضور دستگاه های اجرایی و خدماتی شهرستان شاهرود در محل فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود از روز سه شنبه 2 شهریور برپا شده است. غرفه اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود یکی از غرفه های فعال و پرجمعیت در این نمایشگاه است که سمن های فعال در حوزه جوانان، بسیج ورزشکاران و هیئت های رزمی شامل هیأت کاراته، تکواندو، بوکس، ورزش های رزمی، جودو، ووشو و هیأت ورزش های روستایی و بازیهای بومی و محلی و هیئت پهلوانی و زورخانه ای در این غرفه حضور فعال داشته و طی مدت حضور خود در غرفه به اجرای حرکات نمایشی و ورزشی و بازی ها و مسابقات بومی و محلی در بین بازدیدکنندگان می پردازند. در این نمایشگاه دستاوردهای یکساله اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود در سه حوزه عملکرد ورزشی، جوانان و عمرانی به صورت بنر و پوستر در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفته است. در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که با حضور مهندس هاشمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود و مسئولین کشوری و لشکری در صبح سه شنبه دوم شهریور همراه بود هیأت های رزمی شاهرود به اجرای حرکات نمایشی و فرم های رزمی پرداختند که بسیار مورد توجه حاضرین قرار گرفت. این نمایشگاه تا روز سه شنبه صبح و عصر ادامه دارد و  هر روز از ساعت 17 تا 20 هر یک از هیأت های رزمی به اجرای حرکات ورزشی و نمایشی می پردازند. هیأت ورزش های روستایی و بازیهای بومی و محلی نیز هر شب در همان ساعت اقدام به برگزاری مسابقات ورزشی و اهدا جوایز ورزشی می نماید.

   اجرای پشتک توسط ورزشکاران روستای دیزج و برگزاری مسابقات طناب کشی در محل برگزاری غرفه های جلو فرمانداری به مناسبت هفته دولت و توسط هیئت ورزشهای روستایی بازیهای بومی ومحلی شهرستان شاهرود

  • مسابقات دارت به مناسبت فرارسیدن هفته دولت در اداره آب و فاضلاب شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت هفته دولت مسابقات دارت با همکاری هیات انجمن های ورزشی شهرستان شاهرود و اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود در محل اداره آب و فاضلاب شاهرود در روز دوشنبه یک شهریور برگزار شد. در این مسابقه 42 نفر شامل 12 نفر در بخش بانوان و 30 نفر دربخش آقایان شرکت کردند که در بخش بانوان خانم ها آشوری، پروانی و خراسانیان اول تاسوم شدند. در بخش آقایان، کرمانی، عامری و عرب عامری اول تا سوم شدند. نفرات برتر هر اداره به مسابقه دارت بین ادارات شهرستان راه پیدا می کند.

  • نایب قهرمانی و مقام سوم شاهرود در مسابقات کیک بوکسینگ آقایان انتخابی استان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات كيك بوكسينگ آقایان انتخابي استان سمنان جام مدافعان حرم در روز پنج شنبه و جمعه 28 و 29 مرداد 95 با شرکت 80 ورزشکار در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان از شهرستان های شاهرود، سمنان، دامغان، گرمسار و آرادان در مجموعه ورزشی شهید اکبری شاهرود برگزار گردید و در مجموع مسابقات نتایج ذیل بدست آمد:
   رده جوانان
   سمنان با 4 طلا، 2 نقره و 1 برنز مقام اول
   گرمسار با 2 طلا، 2 نقره و 4 برنز مقام دوم
   شاهرود با 1 طلا، 1 نقره و 1 برنز مقام سوم
   رده بزرگسالان
   گرمسار با 4 طلا، 4 نقره و 4 برنز مقام اول
   شاهرود با 1 طلا، 2 نقره و 6 برنز مقام دوم
   سمنان با 2 طلا، 1 نقره و 3 برنز مقام سوم

  • برگزاری همایش بزرگ علمی ورزش همگانی بمناسبت هفته تربیت بدنی

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، اولین جلسه ستاد مرکزی برگزاری همایش بزرگ علمی ورزش همگانی باعنوان "سهم ورزش های همگانی در سبد سلامتی و شادابی و نشاط خانوارایرانی" بمناسبت هفته تربیت بدنی، با حضور هیات رییسه ورزش همگانی استان سمنان؛ محمدی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، و هیات رییسه ورزش های همگانی شهرستان شاهرود در روز پنج شنبه 27 مرداد 95 در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود برگزار گردید. در این جلسه مقرر گردید دبیرخانه مرکزی این همایش در اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود تشکیل و رییس اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود بعنوان دبیر همایش انتخاب گردید.
   این همایش در تاریخ 29 و30 مهر 95 باحضور مجد آرا ریاست فدراسیون ورزش های همگانی، شعبانی بهار معاونت وزیر ورزش وجوانان، نمایندگان مردم شهرستان های استان سمنان در مجلس شورای اسلامی، استاندار سمنان، مدیران کل ورزش و جوانان، آموزش و پرورش، سیمای مرکز استان سمنان، فرمانداران، شهرداران، روسای دانشگاه های استان سمنان، روسای ادارات ورزش وجوانان، روسای هیات های ورزش همگانی استان سمنان و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی بمنظور بررسی نقش علمی ورزش های همگانی در سبد سلامتی؛ شادابی و نشاط خانوار ایرانی برگزار خواهد شد.

  • کلاس داوری درجه 3 شطرنج از 6 لغایت 11 شهریور به میزبانی شاهرود

   این هیات در نظر دارد یک دوره کلاس داوری درجه 3 با همکاری فدراسیون شطرنج ایران با شرایط ذیل برگزار نماید:
   1- شروع کلاس از تاریخ 95/06/06 به مدت 6 روز می باشد.
   2- هزینه شرکت در کلاس داوری درجه سه بر اساس دستور العمل فدراسیون محترم شطرنج ایران برای هر نفر 1،450،000 ریال می باشد . این مبلغ می بایست تا تاریخ 95/06/05 به شماره حساب 0109571010007 بانک ملی به نام هیات شطرنج شاهرود واریز گردد و رسید آن جهت تکمیل ثبت نام تحویل دفتر هیئت شطرنج شاهرود واقع در خیابان فردوسی جنب باشگاه ناصر بیاری گردد.
   3- دوره آموزش داوری درجه 3، 40 ساعت (در دو نوبت صبح و بعدازظهر) می باشد.
   4- مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام:
   تصویرشناسنامه، تصویر کارت ملی پشت ورو، تصویر آخرین مدرک تحصیلی حداقل دیپلم ، عکس 4×3 جدید ، کپی کارت پایان خدمت (برای آقایان)، شماره عضویت در سیستم جامع فداراسیون شطرنج
   5- اسامی قبول شدگان در سایت فدراسیون اعلام و پس از پرداخت هزینه صدور گواهی نامه از طریق سیستم جامع فدراسیون صادر و به وسیله پست ارسال می گردد.
   در صورت داشتن هر گونه سوال و برای ثبت نام می توانید با شماره 09124731641 خانم باقری تماس بگیرید.
   شماره تماس هیات شطرنج شاهرود: 02332233230

  • همایش اسکیت و استعدادیابی دختران و پسران در شاهرود برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، روز سه شنبه 26 مرداد 95 همایش استعدادیابی اسکیت با حضور پرشور دختران و پسران به همراه خانواده های آنها در استادیوم تختی شاهرود برگزار گردید. این استعدادیابی توسط مربیان مجرب هیات اسکیت شهرستان شاهرود در سه رده  سنی زیر 8 سال، 8 تا 12 سال و بالای 12 سال در دو قسمت دختران و پسران انجام گرفت. شایان ذکر است نفرات انتخاب شده به تیم شهرستان دعوت می گردند.

  • شاهرود قهرمان مسابقات کیک بوکسینگ بانوان انتخابی استان شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات كيك بوكسينگ بانوان انتخابي استان سمنان به مناسبت دهه كرامت در روز پنج شنبه 28 مرداد 95 با شرکت 72 ورزشکار از شهرستان های شاهرود 16 ورزشکار، سمنان 10 ورزشکار ، دامغان 20 ورزشکار ، گرمسار 18 ورزشکار و مهدیشهر 8 ورزشکار در مجموعه ورزشی کوثر شاهرود برگزار گردید و در مجموع مسابقات  شاهرود با ١٠ طلا با مربيگری معصومه عرب اسدي و سرپرستی پريسا هشترودي علمداري به مقام اول دستیافت. دامغان با ٥ طلا مقام دوم و گرمسار با ٤ طلا مقام سوم این مسابقات را به خود اختصاص دادند.

  • پیاده روی کارکنان دولت در بخش بسطام به مناسبت هفته دولت

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت هفته دولت پیاده روی کارکنان دولت بخش بسطام با همکاری نمایندگی اداره ورزش و جوانان بخش بسطام و ادارات این بخش با حضور کارمندان ادارات این بخش و شهردار و اعضای شورای شهر بسطام، نیروی انتظامی و راهنمایی و رانندگی شهر بسطام و هیئت ورزش های روستایی عشایری و  بازی های بومی محلی شهرستان شاهرود در روز پنج شنبه از ساعت 7 صبح الی 11 در روستای ابرسج به سمت ابشار یخی این روستا برگزار گردید. در این همایش شرکت کنندگان پس از طی مسیر در مقصد بعد از صرف صبحانه، در مسابقات طناب کشی در دو بخش خانم ها و آقایان شرکت کردند و لحظات شاد و مفرحی برای یکدیگر رقم زدند.

  • فوتبال یکی از رشته های موفق و فعال در دیزج و گلستان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، فوتبال و فوتسال یکی از رشته هایی است که در روستاها علاقه مندان به خود را دارد. روستای دیزج شاهرود نیز که در فاصله 15 کیلومتری شاهرود قرار دارد از فعال ترین روستاهای بخش مرکزی در ورزش روستایی است. رضا اصغری یکی از مربیان و زحمتکشان بسیار خوب عرصه ورزش روستای دیزج است که با حمایت های هیأت بازیهای روستایی و بومی محلی شهرستان شاهرود با انجام فعالیت های ورزشی در راستای غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان این روستا می کوشد. تیم نونهالان دیزج با مربیگری رضا اصغری قهرمان مسابقات فوتسال نونهالان جام رمضان شاهرود گردید. در ایام ماه مبارک رمضان نیز با حمایت هیئت روستایی عشایری و بازی های بومی و محلی مسابقات گل کوچیک در روستای دیزج در میدان جانباز این روستا بین نونهالان و نوجوانان روستا برگزار گردید.


   روستای گلستان شاهرود نیز در رده بزرگسالان صاحب یک تیم فوتسال با نام دهیاری گلستان است که در مسابقات جام رمضان شاهرود صاحب عنوان سوم مسابقات گردید. در لیگ فوتسال استان این تیم با 14 امتیاز در جایگاه چهارم جدول در بین 6 تیم قرار گرفت.
   اسامی بازیکنان تیم دهیاری گلستان: ثمین فکری. محسن ابراهیمی. سید محسن حسینی. سید روح ا... حسینی. حامد نوروزی. حمید نوروزی . محمد کوهساریان. محمد آجودانی. میثم آجودانی . امیر کرمی. حامد یونسی .
   مربی‌: حسین کابوسی
   سرپرست: علیرضا حسین پور
   بنا به گفته ابوالقاسم مرواری رئیس هیأت روستایی عشایری و بازی های بومی و محلی شهرستان شاهرود، ورزش روستای گلستان به واسطه حمایت های مهندس علیرضا حسین پور دهیار پرتلاش و ورزشکار این روستا و جوانان با استعدادش، در تمامی مسابقات شهرستان و رشته های ورزشی بومی ومحلی در سطح کشور حضور فعال دارند.

    

  • اعزام تیم بانوان رشته (برای تونیک) شاهرود نماینده استان به مسابقات قهرمانی کشور

      

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، برای نخستین بار تیم بانوان رشته (برای تونیک) شهرستان شاهرود نماینده استان سمنان به مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی شهرستان تهران با حضور خانم ها نیایش سادات میر اسدی، کوثر باقری نژاد و سارینا عباسی اعزام گردید. این دوره از مسابقات به مناسبت هفته دولت برگزار می شود و نماینده استان سمنان توسط هیئت ورزش های روستایی بازی های بومی ومحلی شهرستان شاهرود به این مسابقات اعزام گردیده است.
   برای تونیک روشی است که با الهام از کدگذاری بین المللی حروف الفبا طراحی شده است. این ورزش اجرای تمرین های همزمان کلیه ورزشکاران در سنین مختلف با شرایط جسمانی متفاوت را امکان پذیر می سازد .هر فردی می تواند برای تونیک را با انتخاب و سلیقه شخصی خود اجرا نماید.

  • سومین جلسه ستاد ساماندهی جوانان با موضوع ازدواج آسان به مناسبت هفته ازدواج

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان شاهرود با موضوع ازدواج آسان در روز چهارشنبه مورخ 27/5/1395 در محل سالن جلسات اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود به ریاست خرم معاونت سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود، و دبیری محمدی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود و اعضای ستاد؛ روسای ادارات کارشناسان ادارات و دبیران سازمان های مردم نهاد برگزار گردید. در این جلسه محمدی ضمن خوش آمدگویی، به بیان اهمیت ازدواج جوانان و ضرورت برنامه ریزی در این خصوص و توجه بیش از پیش به بحث آموزش با توجه به بالا رفتن آمار طلاق پرداخت.
   خرم معاونت سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود بر اهمیت موضوع ازدواج جوانان تأکید نمود و از کلیه دستگاه ها خواست تا در جلسات ستاد ساماندهی حضور مستمر و ثابت داشته باشند.
   در ادامه روسا و کارشناسان ادارات و دبیران سازمان های مردم نهاد به بیان نظرات و پیشنهادات خود در خصوص برنامه ریزی بمناسبت هفته ازدواج و برگزاری مراسم و همایش ها پرداختند.
   در حاشیه جلسه مقرر گردید از سازمان های موفق و فعال شهرستان با حضور فرماندار در طول سال تقدیر و تشکر بعمل آید.
   شاه بیکی کارشناس جوانان اداره ورزش عنوان داشت: با توجه به اهمیت بحث آموزش برای جوانان، برگزاری همایش از رابطه تا ازدواج 2 با محوریت دوران عقد و نامزدی را می توان از مهمترین مصوبات و اقدامات در پیش رو بمناسبت هفته ازدواج بر شمرد.
   در پایان محمدی با جمع بندی مطالب و تشکر از حضور مدعوین جلسه را به پایان رساندند.

  • کسب مقام اول تیم دونفره بدمینتون نونهالان دختر شاهرود در مسابقات کشوری دانش آموزی

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات مقطع ابتدایی دختران در رشته بدمینتون به میزبانی شهر قم با کسب مقام سوم تیم سمنان به پایان رسید.
   در بخش دونفره:
   مقام اول:کوثر حسینی و حنانه رجبی (سمنان)
   مقام دوم:حدیث اکتفایی و مریم سلطانی (فارس)
   سوم مشترک: فریماه عبدی پور و طناز جمالی (قزوین) ؛ فردوس فروغی و مبینا ندایی(شهرستان های تهران)
   در بخش انفرادی
   مقام اول: فاطمه مونس خواه از آذربایجان شرقی
   مقام دوم: فاطمه بابایی از آذربایجان شرقی
   مقام سوم: مهلا پوراسدی (اذربایجان شرقی) و مریم اسماعیلی پور (فارس)

  • کسب مقام سوم تیم مقطع متوسطه هندبال در مسابقات کشوری دانش آموزی

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، تیم هندبال مقطع متوسطه استان با نه بازیکن و مربیان شهرستان شاهرود در مسابقات کشوری دانش آموزی اراک در روز پایانی مسابقات سه شنبه 26 مرداد با شکست یزد به مقام سوم مسابقات دستیافت. تیم های اصفهان و تهران به ترتیب عنوان اول و دوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.
   اصفهان اول
   تهران دوم
   سمنان سوم
   یزد چهارم

  • مصاحبه با مجید محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود

      

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ مجیدمحمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود اظهار داشت: شاهرود میزبان مسابقات کیک بوکسینگ بانوان انتخابی استان سمنان جهت حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان و بزرگسالان خواهد بود.

   وی افزود: این دوره از مسابقات به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت در روزهای چهار شنبه و پنج شنبه 27 و 28 مرداد در مجموعه ورزشی کوثر شاهرود برگزار می شود.

   محمدی با اشاره به برگزاری مسابقه رالی خانوادگی در هفته دولت خاطر نشان کرد: به همت هیأت موتورسواری و اتومبیل رانی استان به مناسبت هفته دولت مسابقه رالی خانوادگی در روزهای دوشنبه و سه شنبه 4 و 5 شهریور برگزار می گردد.

   وی تصریح کرد: این مسابقه به مدت 2 روز در کل محدوده استان برگزار می گردد و مسیر رالی از شرق استان شهرستان میامی آغاز و پس از عبور از تمامی شهرستان های استان به شهر سمنان ختم می می شود.

   رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود بیان کرد:به نفرات برتر جوایز ارزنده ای معادل شصت میلیون ریال وجه نقد پیش بینی شده است و ثبت نام این مسابقه از روز سه شنبه 26مرداد در تمامی ادارات ورزش و جوانان سطح استان سمنان آغاز می شود.

   وی با اشاره به برگزاری همایش پیاده روی بانوان ورزشکار و کارکنان ادارات شاهرود و بسطام اظهار کرد: این برنامه از محل روستای ابرسج به سمت آبشار ابرسج با دیدگاه جامعه ای بدون دخانیات و شعار قلیان و سیگار دشمنان بزرگ سلامتی برگزار گردید.

   محمدی با اشاره به برگزاری مسابقات بوکس قهرمانی استان انتخابی کشور در رده سنی جوانان گفت: مسابقات بوکس قهرمانی استان در رده جوانان انتخابی کشور به میزبانی هیأت بوکس شهرستان شاهرود در خانه بوکس با حضور تیم های شاهرود، دامغان، سمنان برگزار گردید.

   وی عنوان کرد: در این دوره از مسابقات غلامحسین درویش پرور از اعضای کمیته فنی بوکس ایران حضور داشت و در پایان مسابقات تیم شاهرود با کسب مقام های اول تا پنجم مقتدرانه قهرمان شد.

   رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود با اشاره به نام قهرمانان بوکس گفت: محسن اشراقی ۴۹کیلوگرم، مهدی حبیبی ۵۶کیلوگرم،محمد جواد عامریان ۶۹کیلوگرم، محمد دلگشا۸۱کیلوگرم، رضا ناصری۹۱+ کیلوگرم همگی از شاهرود قهرمان شدند.

   وی با اشاره به قهرمانی مقتدرانه کاراته شاهرود در مسابقات قهرمانی باشگاه های استان در دامغان افزود: هیئت کاراته شهرستان شاهرود با اعزام 4 تیم کامل در دو بخش آقایان و بانوان در مسابقات قهرمانی باشگاه های استان که به میزبانی دامغان برگزار گردید با اقتدار مقام های اول و دوم مسابقات آقایان را از آن خود کرد.

   محمدی ادامه داد: در بخش آقایان تیم هیأت کاراته شاهرود با مربیگری داریوش رضایی و سید صادق سید رضایی با 10 طلا، 1 نقره و 1 برنز مقام اول؛ تیم باشگاه الهادی شاهرود با مربیگری علی یکتاپرست با 6 طلا، 3 نقره و 3 برنز مقام دوم مسابقات را کسب نمودند. در بخش بانوان نیز بانوان شاهرودی تعدای مقام انفرادی کسب گردید.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ؛ مجیدمحمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود اظهار داشت: شاهرود میزبان مسابقات کیک بوکسینگ بانوان انتخابی استان سمنان جهت حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان و بزرگسالان خواهد بود.
   وی افزود: این دوره از مسابقات به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت در روزهای چهار شنبه و پنج شنبه 27 و 28 مرداد در مجموعه ورزشی کوثر شاهرود برگزار می شود.
   محمدی با اشاره به برگزاری مسابقه رالی خانوادگی در هفته دولت خاطر نشان کرد: به همت هیأت موتورسواری و اتومبیل رانی استان به مناسبت هفته دولت مسابقه رالی خانوادگی در روزهای دوشنبه و سه شنبه 4 و 5 شهریور برگزار می گردد.
   وی تصریح کرد: این مسابقه به مدت 2 روز در کل محدوده استان برگزار می گردد و مسیر رالی از شرق استان شهرستان میامی آغاز و پس از عبور از تمامی شهرستان های استان به شهر سمنان ختم می می شود.
   رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود بیان کرد:به نفرات برتر جوایز ارزنده ای معادل شصت میلیون ریال وجه نقد پیش بینی شده است و ثبت نام این مسابقه از روز سه شنبه 26مرداد در تمامی ادارات ورزش و جوانان سطح استان سمنان آغاز می شود.
   وی با اشاره به برگزاری همایش پیاده روی بانوان ورزشکار و کارکنان ادارات شاهرود و بسطام اظهار کرد: این برنامه از محل روستای ابرسج به سمت آبشار ابرسج با دیدگاه جامعه ای بدون دخانیات و شعار قلیان و سیگار دشمنان بزرگ سلامتی برگزار گردید.
   محمدی با اشاره به برگزاری مسابقات بوکس قهرمانی استان انتخابی کشور در رده سنی جوانان گفت: مسابقات بوکس قهرمانی استان در رده جوانان انتخابی کشور به میزبانی هیأت بوکس شهرستان شاهرود در خانه بوکس با حضور تیم های شاهرود، دامغان، سمنان برگزار گردید.
   وی عنوان کرد: در این دوره از مسابقات غلامحسین درویش پرور از اعضای کمیته فنی بوکس ایران حضور داشت و در پایان مسابقات تیم شاهرود با کسب مقام های اول تا پنجم مقتدرانه قهرمان شد.
   رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود با اشاره به نام قهرمانان بوکس گفت: محسن اشراقی ۴۹کیلوگرم، مهدی حبیبی ۵۶کیلوگرم،محمد جواد عامریان ۶۹کیلوگرم، محمد دلگشا۸۱کیلوگرم، رضا ناصری۹۱+ کیلوگرم همگی از شاهرود قهرمان شدند.
   وی با اشاره به قهرمانی مقتدرانه کاراته شاهرود در مسابقات قهرمانی باشگاه های استان در دامغان افزود: هیئت کاراته شهرستان شاهرود با اعزام 4 تیم کامل در دو بخش آقایان و بانوان در مسابقات قهرمانی باشگاه های استان که به میزبانی دامغان برگزار گردید با اقتدار مقام های اول و دوم مسابقات آقایان را از آن خود کرد.
   محمدی ادامه داد: در بخش آقایان تیم هیأت کاراته شاهرود با مربیگری داریوش رضایی و سید صادق سید رضایی با 10 طلا، 1 نقره و 1 برنز مقام اول؛ تیم باشگاه الهادی شاهرود با مربیگری علی یکتاپرست با 6 طلا، 3 نقره و 3 برنز مقام دوم مسابقات را کسب نمودند. در بخش بانوان نیز بانوان شاهرودی تعدای مقام انفرادی کسب گردید.

    

  • قهرمانی تیم شنای دانش آموزی شاهرود در مسابقات استانی

   قهرمانی تیم شنای دانش آموزی شاهرود در مسابقات استانی با حضور 4 تیم از استان

  • برگزاری جشن میلاد امام رضا (ع) در خانه بوکس شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت حضرت امام رضا علیه السلام مراسم جشنی به همت هیأت بوکس شاهرود با حضور ورزشکاران در محل خانه بوکس شاهرود از ساعت 21 روز یکشنبه 24 مرداد برگزار گردید.

  • راهیابی تیم مقطع متوسطه هندبال در مسابقات کشوری دانش آموزی به مرحله دوم

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، تیم هندبال مقطع متوسطه استان با نه بازیکن و مربیان شهرستان شاهرود با برد مقابل کرمان در روز یکشنبه 24 مرداد به جمع هشت تیم برتر کشور صعود کردند. تیم سمنان امروز دوشنبه 25 مرداد با تیم کردستان روبرو خواهد شد. برنامه سایر بازیها به شرح زیر است:
   دوشنبه 25/5/95:
   كرمانشاه - يزد
   خوزستان - اصفهان
   سمنان - كردستان
   مشهد - تهران

  • همایش استعدادیابی اسکیت ویژه دختران و پسران

   همایش استعدادیابی ژیمناستیک ویژه دختران و پسران

  • مراسم تودیع و معارفه رئیس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، دکتر علی یونسیان از سوی اداره و ورزش و جوانان شهرستان شاهرود به عنوان سرپرست هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان شاهرود معرفی؛ و از سوی هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان به عنوان سرپرست هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان شاهرود منصوب شد. مراسم معارفه سرپرست جدید هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شاهرود در روز یکشنبه 24 مرداد 95 با حضور مجید محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، علیرضا کریم رئیس هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان، و نیز حضور ارزشمند پیشکسوتان، ورزشکاران، داوران و مربیان این رشته ورزشی در سالن جلسات اداره ورزشو جوانان شهرستان شاهرود برگزار گردید. در این مراسم محمدی ضمن خیر مقدم به حاضرین از زحمات و تلاش های آقای نورعلی زنگانه و اعضای هیأت تقدیر و تشکر نمود. در ادامه مراسم ضمن برشمردن ویژگی ها و سوابق بارز و کم نظیر دکتر علی یونسیان، انتصاب وی به عنوان سرپرست هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان شاهرود را به جامعه ورزش تبریک گفت و از وی خواست تا در گام اول نسبت به ساماندهی و شناسنامه دار کردن گروه های کوهنوردی شاهرود اقدام نماید. وی همچنین ضمن اشاره به تجربه موفق هیأت بدمینتون شاهرود، خواستار تشکیل انجمن اجتماعی ورزش که متشکل از خانواده های ورزشکاران در راستای جذب و مشارکت کمک های خیرین ورزشی شد. محمدی لزوم همدلی و همکاری کوهنوردان با هیأت را خاطر نشان کرد و از سرپرست جدید این هیأت خواست با توجه به پتانسیل و جایگاه ممتاز کوهنوردی شهرستان شاهرود در استان چه به لحاظ همگانی، وجود 22 گروه کوهنورد، چه به لحاظ قهرمانی، صعود دکتر محمدی به اورست و بانوان و پیشکسوتان شاهرود به دماوند و سبلان، و چه به لحاظ آموزشی، وجود اساتید بزرگ و شناخته شده در شهرستان؛ این هیأت به جایگاه بالاتر برساند.
   در ادامه مراسم زنگانه رئیس اسبق هیأت، علیرضا کریم رئیس هیأت استان و دکتر علی یونسیان سرپرست جدید مطالبی ارائه نمودند. در پایان با اهدا لوح تقدیر و کادو از زحمات نورعلی زنگانه تقدیر و تشکر و حکم دکتر یونسیان ابلاغ گردید. در حاشیه مراسم از مرضیه جعفری که به تازگی با یک گروه 6 نفره از جبهه جنوب شرقی به عنوان نخستین گروه کوهنورد زن در استان به قله دماوند صعود کرده اند قدردانی گردید.
   سوابق دکتر یونسیان:
   دارنده مدرک کارشناسی تربیت بدنی از دانشگاه فردوسی مشهد
   دارنده مدرک کارشناسی ارشد تربیت بدنی از دانشگاه تهران
   عضو هیأت علمی دانشگاه صنعتی شاهرود از سال 73
   تشکیل گروه تربیت بدنی دانشگاه صنعتی شاهرود از سال 74 تا 79
   ادامه تحصیل در مقطع دکتری فیزیولوژی ورزشی در دانشگاه جان مورس لیورپول
   تبدیل گروه تربیت بدنی دانشگاه صنعتی به دانشکده تربیت بدنی و ریاست دانشکده تربیت بدنی تا کنون
   مسئول روابط بین الملل دانشگاه صنعتی

  • شاهرود میزبان مسابقات هندبال نونهالان، نوجوانان و جوانان منطقه یک کشور

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات هندبال نونهالان و نوجوانان و جوانان منطقه یک کشور شامل استان های سمنان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی با شرکت 12 تیم در هر رده در شاهرود برگزار می گردد. طبق برنامه اعلام شده این مسابقات نونهالان و نوجوانان از روز چهارشنبه 3 شهریور آغاز و تا 7 شهریور ادامه می یابد و بازیهای جوانان نیز از روز یکشنبه 7 شهریور تا 10 شهریور پیگیری می شود.
  • ﺑﺮﮔﺰاﺭﻱ ﺩﻭﺭﻩ ﻳﻚ ﺭﻭﺯﻩ ﻛﻴﻨﺰﻳﻮﺗﻴﭗ ﺩﺭ ﻫﻴﺎﺕ ﭘﺰﺷﻜﻲ ﻭﺭﺯﺷﻲ ﺷﺎﻫﺮﻭﺩ

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، هیئت پزشکی ورزشی شهرستان شاهرود، در نظر دارد کارگاه یک روزه آشنایی با کینزیوتیپ در روز دوشنبه یکم شهریور ماه از ساعت 14 الی 18 برگزار نماید. از علاقمندان به شرکت در این کارگاه دعوت می شود به صورت حضوری در ساعات اداری با مراجعه به دفتر هیئت پزشکی ورزشی واقع در جنب استادیوم تختی شاهرود ثبت نام نمایند. قابل به ذکر است با توجه به محدودیت ظرفیت کارگاه به تعداد 30 نفر، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام نموده باشند. مدارک مورد نیاز برای ثبت نام به شرح زیر است:
   کپی کارت ملی
   کپی مدرک تحصیلی
   فیش واریزی به مبلغ 500000 ریال به حساب شماره0109541297005 به نام هیئت پزشکی شهرستان شاهرود نزد بانک ملی
   قابل ذکر است در پایان کارگاه برای شرکت کنندگان گواهی شرکت صادر خواهد گردید.
   ﺗﻠﻔﻦ:32233301

  • برای اولین بار در استان فتح قله 5600 متری دماوند از مسیر جنوب شرقی توسط بانوان کوهنورد شاهرودی

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در برنامه صعود سراسری به قله دماوند، بانوان کوهنورد شاهرودی به مناسبت دهه ی کرامت در قالب یک تیم 7 نفره روز چهارشنبه 20 مرداد پس از مراسم بدرقه، عازم شهر رینه شدند و طی روزهای پنج شنبه و جمعه از مسیر جنوب شرقی که یکی از سخترین و بکرترین مسیرهای صعود محسوب می شود و کمتر گروهی از این مسیر سخت که غالباً به صورت سنگلاخ با سنگ های متحرک و ریزشی است صعود می کنند با همت والایشان به عنوان نخستین گروه کوهنورد زن استان این مسیر را طی و قله 5600 متری دماوند را فتح نمودند و این مسیر به نامشان ثبت گردید.
   اعضای این تیم صعود عبارتند از:
   سرپرست برنامه: مرضیه جعفری
   سرپرست فنی و راهنمای مسیر: امیر صادقی
   شرکت کنندگان: فاطمه خادمی، الهام پایدار، فاطمه شجاعی، اشرف فتحی و سمیرا شاکری

  • قهرمانی شاهرود در مسابقات فیزیک- بادی کلاسیک و پرورش اندام انتخابی استان سمنان بزرگداشت استاد حمیدرضا ملکی

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات فیزیک- بادی کلاسیک و پرورش اندام انتخابی استان سمنان بزرگداشت استاد حمیدرضا ملکی در روز جمعه 22 مرداد در سالن ورزشی شرکت زغالسنگ البرز شرقی با حضور پر رنگ تماشاگران، مهندس هاشمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود، دکتر حسینی نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی و باقری رئیس شورای شهر شاهرود و جمعی از مسئولان شهرستان شاهرود و ورزشکاران علاقه مند برگزار شد. در بخشی از این مراسم با اهدای لوح تقدیر و کادو از پیشکسوت و قهرمان ارزنده جامعه ورزش شهرستان شاهرود استاد حمیدرضا ملکی تقدیر گردید. در پایان رقابت های پرورش اندام، فیزیک و بادی کلاسیک
   شاهرود با کسب مجموع 403 امتیاز مقام اول، گرمسار با 121امتیاز مقام دوم و سمنان با 45 امتیاز به مقام سوم رسیدند.

  • شاهرود میزبان مسابقات کیک بوکسینگ بانوان رده سنی جوانان و بزرگسالان انتخابی استان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، شاهرود میزبان مسابقات کیک بوکسینگ بانوان انتخابی استان سمنان جهت حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان و بزرگسالان خواهد بود. این دوره از مسابقات به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت در روزهای چهار شنبه و پنج شنبه 27 و 28 مرداد در مجموعه ورزشی کوثر شاهرود برگزار خواهد شد.

  • قهرمانی شاهرود در مسابقات بوکس قهرمانی استان رده جوانان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات بوکس قهرمانی استان در رده جوانان انتخابی کشور در روز جمعه 22 مرداد 95 به میزبانی هیأت بوکس شهرستان شاهرود در خانه بوکس با حضور تیم های شاهرود، دامغان، سمنان برگزار گردید. در این دوره از مسابقات غلامحسین درویش پرور از اعضای کمیته فنی بوکس ایران حضور داشتند. پس ازپایان مسابقات تیم شاهرود با کسب مقام های اول تا پنجم مقتدرانه قهرمان شد.
   ۱-محسن اشراقی ۴۹ کیلوگرم ازشاهرود
   ۲-مهدی حبیبی ۵۶ کیلوگرم از شاهرود
   ۳-محمد جواد عامریان ۶۹ کیلوگرم از شاهرود
   ۴-محمد دلگشا۸۱ کیلوگرم از شاهرود
   ۵-رضا ناصری۹۱+ کیلوگرم از شاهرود

  • مسابقه رالی خانواده به مناسبت هفته دولت در روزهای 4 و 5 شهریور برگزار میشود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به همت هیأت موتورسواری و اتومبیل رانی استان به مناسبت هفته دولت مسابقه رالی خانوادگی در روزهای دوشنبه و سه شنبه 4 و 5 شهریور  برگزار می گردد. این مسابقه به مدت 2 روز در کل محدوده استان برگزار می گردد. مسیر این رالی از شرق استان شهرستان میامی آغاز و پس از عبور از تمامی شهرستان های استان به شهر سمنان ختم می می شود. به نفرات برتر جوایز ارزنده ای معادل شصت میلیون ریال وجه نقد پیش بینی شده است. ثبت نام این مسابقه از روز سه شنبه 26مرداد در تمامی ادارات ورزش و جوانان سطح استان سمنان آغاز میگردد.

  • قهرمانی مقتدرانه کاراته شاهرود در مسابقات قهرمانی باشگاه های استان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، هیئت کاراته شهرستان شاهرود در روز جمعه 22 مرداد 95 با اعزام 4 تیم کامل در دو بخش آقایان و بانوان در مسابقات قهرمانی باشگاه های استان که به میزبانی دامغان برگزار گردید با اقتدار مقام های اول و دوم مسابقات آقایان را از آن خود کرد. در بخش آقایان تیم هیأت کاراته شاهرود با مربیگری داریوش رضایی و سید صادق سید رضایی با 10 طلا، 1 نقره و 1 برنز مقام اول؛ تیم باشگاه الهادی شاهرود با مربیگری علی یکتاپرست با 6 طلا، 3 نقره و 3 برنز مقام دوم مسابقات را کسب نمودند.  در بخش بانوان نیز تعدای مقام انفرادی کسب گردید.

  • قهرمانی شاهرود در پنجمین دوره مسابقات قهرمانی دفاع شخصی شهرستان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، پنجمین دوره مسابقات قهرمانی شهرستان کمیته دفاع شخصی و قوت الرمی (استایل مسابقه) گرامیداشت شهدای مغان در روز پنج شنبه 21 مرداد 95 با حضور94 ورزشکار برگزارگردید. در این مسابقات تیم های شاهرود، بسطام، کلاته خیج، رودیان، خیج، جیلان، قلعه نو خرقان، گلستان حضور داشتند و در پایان نتایج ذیل بدست آمد:
   شاهرود 13طلا 6 نقره 4 برنز اول
   رودیان 8 طلا 2 نقره 1 برنز دوم
   خیج 4 طلا 4 نقره 9 برنز سوم

  • مسابقات والیبال بخش بسطام به مناسبت دهه کرامت

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت دهه کرامت در بخش بسطام یک دوره مسابقات چند جانبه والیبال ویژه بانوان، با حضور ۶ تیم از روستای خیج، میقان، کلاته خیج، قلعه نو خرقان و دو تیم از بسطام برگزار گردید. این مسابقات به مدت 3 روز از 17 مرداد آغاز گردید و در پایان تیم های میقان، ماهان الف بسطام و تیم فدک کلاته خیج مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

  • کسب مقام دوم جام شهدای مدافع حرم توسط تیم کشتی بسطام در بندر گز

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات کشتی جام شهدای مدافع حرم در شهر بندرگز استان گلستان با حضور تیم های دخانیات تهران، نسیم شهر تهران، تیم بسطام و دو تیم از گلستان در روز جمعه 15 مرداد برگزار گردید. در این رقابت ها تیم دخانیات تهران، بسطام و نماینده گلستان مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

  • پیشکسوتان کوهنورد شاهرود بر فراز سبلان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، گروه کوهنوردی نسیم سیر خیاو متشکل از 12پیشکسوت شاهرودی به قله باشکوه سبلان صعود موفقیت آمیز داشتند. این صعود به سرپرستی اشرف باقری در روز دوشنبه 18 مرداد آغاز گردید. در این صعود مرتضی حسینی، آقابزرگ سرابی، مصطفی حسینی، محمود حسینی، علی فردوسیان، مسعود شیخ حسنی، داوود کرمی، ولی الله شیراوند، حسین باقری، جهانگیر باقری، اشرف باقری و مهرانگیز باقری شرکت داشتند. قله سبلان با ارتفاع 4811 متر سومین قله مرتفع ایران می باشد و در منطقه شمال غرب ایران قرار دارد.

  • همایش پیاده روی بانوان شهرستان شاهرود به مناسبت مبارزه با مواد مخدر

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، همایش پیاده روی بانوان ورزشکار و کارکنان ادارات شاهرود و بسطام در روز پنج شنبه 21 مرداد 95 از محل روستای ابرسج به سمت آبشار ابرسج با دیدگاه جامعه ای بدون دخانیات و شعار قلیان و سیگار دشمنان بزرگ سلامتی برگزار گردید.

  • اعزام تیم کوهنوردی بانوان شاهرودی جهت فتح قله دماوند به مناسبت دهه کرامت

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت دهه کرامت، تیم 6 نفره کوهنورد بانوان شهرستان شاهرود جهت فتح قله 5600 متری دماوند عازم منطقه صعود شدند. مرضیه جعفری نایب رئیس هیأت کوهنوردی شهرستان و سرپرست گروه، امیر صادقی سرپرست فنی برنامه، فاطمه خادمی، الهام پایدار، سمیرا شاکری، اشرف فتحی و فاطمه شجاعی ورزشکاران شرکت کننده در این صعود می باشند. طبق برنامه اعلام شده روزهای 20، 21 و22 مرداد ماه کوه دماوند از 17 محور توسط کوهنوردان استان های مختلف فتح خواهد شد و بانوان کوهنورد شاهرود در این صعود شرکت و از جبهه جنوب شرقی (رینه) قله دماوند را فتح خواهند نمود.

  • مراسم تجلیل از خبرنگاران شاهرود به مناسبت روز خبرنگار در شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت روز خبرنگار، روز چهارشنبه 20 مرداد 95، مراسمی در راستای تقدیر و تجلیل از خبرنگاران حوزه ورزش شهرستان شاهرود در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود با حضور محمدی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود و جمعی از خبرنگاران این شهرستان برگزار گردید. محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود ضمن تبریک روز خبرنگار به مدعوین، از رسالت بزرگ این قشر زحمت کش در آگاهی دادن درست به جامعه  یاد کرد و خاطر نشان کرد یکی از خواسته های جامعه شاهرود از مسئولین افزایش نشاط اجتماعی است. و اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود در راستای فعالیت های خود با برگزاری مسابقات، جشنواره ها، جشن ها و برنامه های مختلف در راستای افزایش نشاط اجتماعی تلاش می کند اما رسالت آگاهی دادن به مردم و انتقال این خدمات و آثار فعالیت ها بر عهده خبرنگاران و زحمت کشان این عرصه است. وی همچنین از نگاه منتقدانه خبرنگاران و رسانه ها در راستای انعکاس کاستی ها و مشکلات استقبال کرد و وجود چنین رویکردی را سازنده توصیف کرد. در پایان از خبرنگاران با اهدای لوح تقدیر و لوازم ورزشی تقدیر به عمل آمد. در این جلسه نوراله حسین پور مسئول صدا و سیمای استان مرکز شاهرود، محمدحسن مقدم نیا مسئول خبرگزاری مهر استان، لیلا نیرنگی سرپرست و خبرنگار هفته نامه پیشرفت، فریده صدیقی خبرنگار هفته نامه شاهوار و قشلاق، سروش مولانا مسئول خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز شاهرود، حمیدرضا جلالی مسئول نشریه ادیب، محمدعلی عباس نژاد مسئول روزنامه پیام استان سمنان و هفته نامه شاهرود پیام، ندا صادقی خبرنگار هفته نامه کندوی البرز، مهسا شانیان از خبرگزاری ایرنا و علی عامری مسئول خبرگزاری بسیج شاهرود به نمایندگی از جامعه خبرنگاری شهرستان شاهرود حضور داشتند.

  • امیرمحمد نادعلی والیبالیست نونهال شاهرودی به اردوی تیم ملی دعوت شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در جریان مسابقات والیبال مقطع ابتدایی که از 15 مرداد در اراک آغاز گردیده، امیر محمد نادعلی بازیکن نونهال شهرستان شاهرود به اردوی تیم ملی والیبال نونهالان که مهرماه در رامسر تشکیل می شود دعوت شد.

  • مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی استان شهریور ماه در شاهرود برگزار می گردد

     شرایط: 

   تعداد تیم ها آزاد
   هر تیم فقط دو نفر
   داشتن کارت عضویت و حوادث ورزشی الزامی است
   تیم های قهرمان ونایب قهرمان به کشوری اعزام خواهند شد
   ورودی 2500000 ریال به حساب هیأت استان ثبت نام حداکثر تا یکم شهریور
   جایزه تیم اول 6000000 ریال ، تیم دوم 4000000 ریال ، تیم سوم 3000000 ریال وتیم چهارم 2000000 ریال

  • نايب قهرمانی تیم بسکتبال دانشگاه صنعتی شاهرود در سیزدهمین المپیاد دانشجویان پسر کشور

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، تیم بسکتبال دانشگاه صنعتی شاهرود که در سیزدهمین المپیاد دانشجویان پسر کشور در مشهد حضور یافته بود پس از شکست تیم دانشگاه شهرکرد با نتیجه 71بر 63؛ روز سه شنبه در دیدار فینال به مصاف تیم دانشگاه تهران رفت اما علی رغم شایستگی نتوانست از پس تیم تهرانی برآید و با نتیجه 40 بر 75 به مقام دوم مسابقات بسنده کرد.

  • اردوی یک روزه دارت دختران و پسران زیر 18 سال با حضور 2 ورزشکار شاهرودی در گرمسار

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، اردوی یک روزه تیم دارت دختران و پسران زیر 18 سال استان سمنان روز شنبه 23 مرداد ویژه دختران و یک شنبه 24مرداد ویژه پسران از ساعت 10 صبح در سالن دارت شهید نوروزی گرمسار برگزار می گردد.
   اسامی دعوت شدگان:
   دختران: زهرا احمدی از شاهرود، مهشاد، مهشید عسل عوض زاده از گرمسار، فاطمه چگینی و نجاتی کوی از سمنان،
   پسران: علی لطفی از شاهرود، دانیال کریم پور، عرفان پازوکی، محمدرضا الهی از گرمسار، علی احمدی از سمنان

  • نتایج تیم والیبال کات در مسابقات قهرمان کشوری بانوان رده امید

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، از سری مسابقات قهرمان کشوری بانوان رده امید که از 17 لغایت 20 مرداد در شهر صومعه سرا رشت برگزار گردید؛ تیم کات شاهرود نماینده استان سمنان با تیم های یزد، کرمانشاه، هرمزگان و ایلام به رقابت پرداخت. تیم کات در بازی اول نتیجه را سه بر صفر به کرمانشاه واگذار کرد؛ در بازی دوم نیز در یک رقابت نزدیک نتیجه را سه بر دو به یزد واگذار کرد. و در بازی سوم و چهارم به مصاف تیم هرمزگان و تیم ایلام رفت که در هر دو بازی با نتیجه سه بر صفر پیروز میدان شد و سوم گروه شد.
   در این رقابت ها، تیم های والیبال بانوان امیدهای کردستان، اردبیل، کرمانشاه، یزد، هرمزگان، قم، قزوین، سمنان، ایلام و گیلان حضور داشتند.

  • مسابقات بوکس قهرمانی استان انتخابی کشور در رده سنی جوانان به میزبانی شاهرود برگزار می گردد

      به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات بوکس قهرمانی استان انتخابی کشور در رده سنی جوانان روز جمعه مورخ 22/5/95 ساعت 9:30 در سالن شهید اکبری (خانه بوکس) برگزار می گردد.
  • شکستن رکود دوی 3000 متر نوجوانان کشور توسط علی رضوانی دونده شاهرودی

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات انتخابی رده سنی نوجوانان مقطع اول متوسطه و جوانان مقطع دوم متوسطه در شهرستان شهرکرد برگزار گردید؛ و ورزشکاران دو و میدانی شهرستان شاهرود با شرکت در این مسابقات حائز مقام های زیر شدند.
   علی رضوانی در رشته 3000 متر با شکستن رکود ایران با اختلاف 5 ثانیه در رده نوجوانان توانست رکود این ماده را جابجا کند.
   علی غریب دیگر دونده شاهرودی در رشته 1500 متر در رقابت با درزاده،دونده دارنده مقام پنجم آسیا به مقام دوم و کسب مدال نقره جوانان بسنده کرد.

  • فراخوان عمومی کلاس بازآموزی کاربا وزنه به منظور ارتقاء سطح مربیگری درجه 3 آمادگی جسمانی

   فراخوان عمومی کلاس بازآموزی کاربا وزنه به منظور ارتقاء سطح مربیگری درجه 3 آمادگی جسمانی

  • فراخوان عمومی دوره مربیگری درجه 3 ایروبیک بانوان شهرستان شاهرود

   فراخوان عمومی دوره مربیگری درجه 3 ایروبیک بانوان شهرستان شاهرود

  • جلسه هماهنگی مسابقات انتخابی تیم ملی پهلوانی زورخانه ای به میزبانی شاهرود برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در راستای میزبانی شاهرود جهت مسابقات انتخابی تیم ملی ورزش زورخانه ای، جلسه ای به پیشنهاد اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود و دعوت فرماندار ویژه شهرستان شاهرود، ساعت 9 صبح شنبه 16 مرداد  به ریاست خرم معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه شاهرود، محمدی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، سبزواری رئیس هیأت پهلوانی زورخانه ای استان و  جمعی از مسئولین و نمایندگان ادارات در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید. خرم معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه شاهرود، ضمن خیر مقدم و تقدیر از حضور مدعوین، بر اهمیت همکاری در برگزاری با شکوه این رویدارد مهم برای ارتقاء نام شهرستان در کشور تاکید و ادارات را به همکاری شایسته این مسابقات دعوت نمود. محمدی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود عنوان داشت: امیدوار است همچون گذشته با همکاری همه دستگاه ها این مسابقات نیز به نحوه شایسته ای برگزار شود. در ادامه شرح وظایف و تمهیدات لازم برای برگزاری این مسابقات اتخاذ گردید. مسابقات انتخابی تیم ملی ورزش زورخانه ای از نهم الی 11 شهریور در شهرستان شاهرود برگزار خواهد شد.

  • قهرمانی کات سمنان در مسابقات کاراته کیوکوشین کاراته قهرمانی شمالشرق

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات کیوکوشین کاراته ماتسوشیما قهرمانی شمالشرق کشور با شرکت حدود 200 کاراته کا از استان های سمنان، گلستان، مازندران، خراسان شمالی و خراسان رضوی  به میزبانی شاهرود  در روز  جمعه 15 مرداد 95 در سالن مالک اشتر برگزار گردید. مراسم افتتاحیه این مسابقات از ساعت 10:30 صبح با حضور محمدی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، افضلی رئیس هیأت کاراته استان و جمعی از روسای هیأت های ورزشی شهرستان با تلاوت قرآن مجید و اجرای سرود جمهوری اسلامی ایران توسط یگان موزیک تیپ 158 شهید کشاورزیان آغاز گردید.

   در این مراسم محمدی ضمن خوش آمدگویی به مهمانان و ورزشکاران استان های مجاور به قاره کوچک، برگزاری این مسابقات را در راستای شناسایی استعدادها ارزیابی کرد.

   افضلی رئیس هیأت کاراته استان سمنان المپیکی شدن رشته پرطرفدار کاراته را به جامعه ورزش بالاخص کاراته کاران کشور تبریک گفت و عنوان داشت با المپیکی شدن این رشته می بایست تلاش و انسجام خانواده کاراته بیش از پیش اتفاق بیافتد تا در نخستین حضور در المپیک 2020 توکیو جامعه کاراته پرفروغ ظاهر شود.

   در ادامه مراسم نوجوانان باستانی کار شاهرود به اجرای ورزش زورخانه ای پرداختند که با استقبال و تشویق حضار قرار گرفتند.

   تجلیل از جانباز سرافراز مدافع حرم بهرام سفیدیان که به تازگی در جبهه حلب سوریه از ناحیه چشم، دست و  پا دچار ضایعه جسمی شده از جمله نکته های جالب توجه مراسم افتتاحیه بود.

   در ادامه مسابقات بر روی دو تاتمی پیگیری شد که در پایان تیم کات استان سمنان با 13 طلا، 13 نقره و 21 برنز با اقتدار مقام اول مسابقات را در رده تیمی بدست آورد. خراسان شمالی کاپ اخلاق و خراسان رضوی جام تکنیک و استان مازندران کاپ جنگندگی را از آن خود کردند.
   نتایج سایر استان ها در کسب مدال به شرح زیر ی باشد:
   خراسان رضوی: 4 طلا، 2 نقره، 4 برنز مقام دوم
   گلستان: 4 طلا، مقام سوم
   مازندران: 3 طلا، 8 نقره، 11 برنز مقام چهارم
   خراسان شمالی: 1 طلا، 1 برنز مقام پنجم

  • مسابقات آدینه تنیس دختران زیر 18 سال شاهرود برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات آدینه ۱۵مرداد دختران زیر ۱۸سال آکادمی تنیس شاهرود با قهرمانی خانم کیمیا قرائی به اتمام رسید. در ابتدای مسابقه تیم تنیس دختران زیر۱۸سال شهرستان شاهرود با شعار اول پاکیزگی بعد ورزش اقدام به جمع آوری زباله های استادیوم تختی شاهرود پرداختند.

  • برگزاری مسابقه فوتسال و والیبال در روستای میغان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در راستای غنی سازی اوقات فراغت در روستای میغان، مسابقات فوتسال با شرکت هشت تیم با نام های صدرا، کلامو، شهدای قلعه، شهدای قهج، شهدای نظریه میغان، نورک میغان، توسعه و عمران میغان، شهدای ابرسج در حال برگزاریست،  همچنین شش تیم والیبال با نام های شهدای قلعه، شهید عابدی نمد مال، شهدای قهج، سبحان، بسیج شهدای نظریه میغان با حضور داوران محلی برگزار گردید. این مسابقات به همت هیأت بومی و محلی شهرستان شاهرود برنامه ریزی و اجرا گردیده است.

   ]

  • برگزاری کلاس استاژ فنی کیوروگی جهت شرکت در مسابقات انتخابی استان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، اولین جلسه کلاس استاژ فنی کیوروگی (مبارزه تکواندو) باحضور قهرمان ارزنده سیزم و دانشجویان کشور و عضو تیم ملی تکواندو ج.ا.ا و همراهی دکتر نوری روز جمعه 15 مرداد باحضور 25 نفر از منتخبین و قهرمانان شهرستان باهدف انتخاب نفرات برتر تیم جهت شرکت در مسابقات انتخابی استان و قهرمانی کشور درخانه تکواندو شاهرود برگزار شد. لازم بذکراست این کلاس تازمان برگزاری مسابقات یادشده تداوم خواهدداشت.

  • جشن تجلیل از دست اندرکاران بدمینتون شهرستان شاهرود برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر، برای اولین بار جشن تجلیل از دست اندرکاران بدمینتون شهرستان شاهرود، و نیز به دنبال کسب مقام اول هیات بدمینتون سمنان در ارزیابی هیات های سراسر کشور؛ روز پنج شنبه 14 مرداد 95 ساعت 18:30 در محل آکادمی بدمینتون شاهرود برگزار گردید. در این مراسم بیش 200 نفر از ورزشکاران، مربیان و خانواده های ورزشکاران شاهرود گردهم جمع شده بودند. در این مراسم که با حضور جهانشیر معاونت توسعه و منابع پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان، محمدی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، دکتر رضوانی رئیس هیات بدمینتون شاهرود و جمعی از مسئولین و نمایندگان ادارات همراه بود؛ گزارشی از عملکرد هیأت بدمینتون ارائه و چشم انداز این هیأت موفق برای حضار ترسیم گردید. پس از اجرای برنامه های شاهد و مفرح، در پایان از ورزشکاران راه یافته به اردو و تیم ملی، مربیان، اعضای فعال هیأت و دست اندرکاران این هیأت که منجربه کسب موفقیت های چشمگیر شده اند با اهدا لوح و جایزه تقدیر به عمل آمد.

  • داوران و مربیان شاهرود در سیزدهمین المپیاد دانشجویی کشور

   حضور داور ملی شاهرود در المپیاد ایستاده از راست:
   عماد سبزواری(شاهرود)، جواد مردای(تهران)،محمدرضا صالحیان(سمنان)

   المپیاد کشتی دانشجویان پسر سراسر کشور
   سید حمیدرضا موسوی داور بین المللی کشتی شهرستان شاهرود
   تاریخ 95/5/15 لغایت 95/5/19 در استان خراسان رضوی «مشهد »

   حضورمربی ونماینده تکواندوشاهروددرسیزدهمین دوره المپیادورزشی دانشگاهها وموسسات آموزش عالی کشور.دانشگاه فردوسی مشهد

    

    

  • اهدای کادو به دختران ژیمناست به مناسبت روز دختر

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر، هدیه کوچکی به رسم یادبود از طرف هیئت ژیمناستیک به دختران ژیمناست اهدا شد.

    

  • مراسم جشن دختران رزمی کار شاهرود به مناسبت روز دختر برگزار گردید

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر، جشن بزرگ دختران رزمی کار به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، هیأت رزمی ، هیأت ووشوی، بسیج ورزشکاران و انجمن او- اسپورت شاهرود در روز پنجشنبه 14 مرداد ماه در آکادمی ورزش های رزمی کوثر، مدرسه او - اسپرت برگزار گردید.

  • دیدار اعضای هیئت والیبال شاهرود با امام جمعه جدید شهرستان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، جمعی از پیشکسوتان، اساتید و اعضای هیئت والیبال شهرستان شاهرود با حجت الاسلام امینی امام جمعه محترم شهرستان شاهرود که به تازگی به این مقام منصوب شده اند روز پنجشنبه 14 مرداد 95 دیدار داشتند. در این دیدار صمیمی ابتدا یاری رئیس هیأت والیبال، انتصاب ایشان را تبریک گفتند و سپس گزارشی نسبت به نحوه انتخاب هیأت استان و شهرستان و کمیته های مربوطه و منابع درآمدزایی و مواد مربوط به هزینه ها و عملکرد هیأت با ارایه مدارک مستند خدمت ایشان تقدیم کردند. حجت الاسلام امینی امام جمعه شاهرود در رابطه با اهمیت ورزش در جامعه و توجه به ورزش محلات و روستاها و ارزش فرهنگی آن واینکه نماز جمعه فقط مخصوص یک قشر خاص نیست و می توان حتی از قهرمانان ورزشی در این مراسم با شکوه یاد کرد و حضور ورزشکاران در نماز جمعه و ارتباط آنها با دفتر را متذکر گردیدند.

  • همایش پیاده روی بانوان شاهرود به مناسبت دهه کرامت و روز دختر برگزار گردید

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، همایش بزرگ پیاده روی بانوان به مناسبت دهه کرامت و روز دختر روز پنج شنبه 14 مرداد 95 با حضور پر شور بانوان ورزشکار و ورزش دوست شاهرودی بالاخص کارکنان دستگاه های اجرایی شهرستان  برگزار گردید. در این مراسم بیش از 200 نفر از ساعت 7:30 صبح در محل چهار راه مدرسه قلعه حضور یافتند و پس از پیمودن مسیر 5 کیلومتری با گذر از میدان سلامت و بلوار شاهرود به نقطه پایانی مسیر پیاده روی، سالن فرهنگی ورزشی شهرداری شاهرود واقع در سرچشمه رسیدند و پس از پذیرایی با مواد غذایی سالم به نرمش پرداختند.

   در ادامه همایش خرم معاونت سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود، محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، محمدی معاونت بهداشت شهرستان شاهرود، سرگرد ربیعی فرماندهی 110 مسئولین و نمایندگان ارگان های مشارکت کننده در همایش حضور یافتند.

   محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، ضمن تشکر از حضور پرشور بانوان، برگزاری همایش را نمونه بارز همکاری و مشارکت ارگان های شهرستان خواند و از این همایش به عنوان نقطه آغازین برنامه های مشارکتی یاد کرد. وی همچنین اظهار داشت: تقویت رابطه ادارات و نهادها منجربه هم افزایی در اجرا و برنامه ریزی و کاهش چشمگیر در هزینه های ادارات و افزایش تعداد برنامه ها خواهد شد.

   در ادامه خرم در جایگاه قرار گرفت و عنوان داشت: مهمترین خواسته جامعه تقویت نشاط اجتماعی است و نشاط اجتماعی در صدر خواسته های جامعه شاهرود به شمار می رود؛ و برگزاری این همایش در راستای این امر قابل تقدیر است.

   دکتر محمدی معاونت بهداشت شهرستان شاهرود عنوان داشت: عامل مرگ و میر در هزاره سوم که 70 درصد مرگ و میرها از آن نشأت میگیرد را می توان با سه عامل ترک مصرف دخانیات (سیگار و قلیان)، تغذیه سالم و تحرک و ورزش کنترل کرد.  

   در این مراسم به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر مولودی خوانی توسط مداح اهل بیت انجام شد. در حاشیه مراسم دختران رشته براتونیک از رشته ای زیر مجموعه هیأت همگانی به اجرای برنامه ورزشی پرداختند که با تشویق حاضرین همراه بود.

   در پایان به شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا گردید. این همایش به همت ستاد هماهنگی پیاده روی کارکنان زن دستگاه های اجرایی شهرستان برنامه ریزی و اجرا گردید. فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود، اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، معاونت بهداشت شهرستان شاهرود، شهرداری شاهرود، اورژانس 115، پلیس 110، بیمه ایران از جمله نهاد های مشارکت کننده در این همایش بودند.

  • مراسم جشن دختران رزمی کار شاهرود به مناسبت روز دختر برگزار می گردد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر، جشن بزرگ دختران رزمی کار به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، هیأت رزمی ، هیأت ووشوی، بسیج ورزشکاران و انجمن او- اسپورت شاهرود در روز پنجشنبه 14 مرداد ماه در آکادمی ورزش های رزمی کوثر، مدرسه او - اسپرت برگزار می گردد.

  • مراسم جشن هیأت بدمینتون به مناسبت دهه کرامت در شاهرود برگزار می گردد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) و روز دختر، مراسم جشنی با هدف تجمیع خانواده بدمینتون و قدردانی از زحمت کشان این رشته روز پنج شنبه 14 مرداد 95 ساعت 18:30 در محل آکادمی بدمینتون شاهرود برگزار می گردد.

  • دیدار کارکنان و روسای هیئت های ورزشی با امام جمعه شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، کارکنان و جمعی از روسای هیئت های ورزشی شهرستان شاهرود به نمایندگی از جامعه ورزش شهرستان با حجت الاسلام امینی امام جمعه شاهرود که به تازگی به این مقام منسوب شده اند دیداری صمیمی داشتند. در این دیدار محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود ضمن تبریک به امام جمعه شاهرود مبنی بر انتخاب ایشان به عنوان امام جمعه شهرستان به تشریح وضعیت ورزش شهرستان پرداخت. وی همچنین به نقش و اهمیت ورزش در جامعه و قابلیت های آن در پیشگیری از معضلات اجتماعی اشاره کرد و از امام جمعه درخواست کرد تا به مقوله ورزش توجه ویژه ای داشته باشند. امینی امام جمعه شهرستان شاهرود نیز ضمن تاکید بر جایگاه و اهمیت ورزش؛ خواستار تقویت ارتباط بین ورزش و نماز و فریضه های دینی بالاخص در حین انجام مسابقات و جشنواره های ورزشی شد. وی بر اهمیت تشویق ورزشکاران در تجمعات دینی مانند نماز جمعه نیز تأکید نمود. در خلال جلسه مددی رئیس هیأت دوو میدانی شاهرود به نمایندگی از هیأت های ورزشی شهرستان مطالبی در خصوص ورزش ایراد نمود. در پایان لوح یادبودی از طرف اداره ورزش و جوانان و جامعه ورزش شهرستان به امام جمعه اهدا گردید.

  • نتایج هفته نهم و پایانی لیگ فوتسال استان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، هفته نهم و پایانی لیگ نهم فوتسال استان روز جمعه 8 مرداد 95 از ساعت 16 با سه دیدار پیگیری شد. سیمان شاهرود که یک هفته جلوتر مقام اولیش مسجل شده بود مهمان ابومسلم دامغان بود که توانست با نتیجه 4 بر 3 میزبان خود را مغلوب کند و با اقتدار به عنوان نماینده استان در لیگ دسته 3 کشور شرکت کند.

   نتايج هفته نهم ليگ فوتسال استان
   آراد شاهرود٣ - ٣ دهياري گلستان
   آواي ميامي ١- ٢ سفير شاهرود
   ابومسلم دامغان٣-٤سيمان شاهرود

  • كلاس توجيهي پیش فصل داوران و كمك داوران استان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، یکدوره کلاس توجیهی داوری جهت آشنایی داوران شهرستان های شاهرود و دامغان با قوانین جدید داوری فوتبال و هماهنگی در امر قضاوت، روز دوشنبه 11 مرداد 95 از ساعت 16 در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود برگزار گردید.

  • همایش پیاده روی بانوان به مناسبت دهه کرامت در شاهرود برگزار می گردد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، همایش بزرگ پیاده روی بانوان به مناسبت دهه کرامت روز پنج شنبه 14 مرداد 95 ساعت 7:30 صبح برگزار می گردد. مسیر پیاده روی از چهار راه مدرسه قلعه به سمت میدان سلامت و میدان ورزش و سالن فرهنگی ورزشی شهرداری شاهرود واقع در سرچشمه می باشد. در پایان به شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد گردید. این همایش به همت ستاد هماهنگی پیاده روی کارکنان زن دستگاه های اجرایی شهرستان برگزار خواهد شد.

  • مسابقات دفاع شخصی آقایان قهرمانی شهرستان در شاهرود برگزار می گردد

      به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات کمیته دفاع شخصی قهرمانی شهرستان شاهرود در بخش آقایان در رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان در روز پنج شنبه مورخ 14/5/95 در سالن شهدای روستای مغان برگزارمی گردد.
  • شاهرود میزبان مسابقات کاراته کیوکوشین ماتسوشیما قهرمانی شمالشرق کشور

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات کاراته کیوکوشین ماتسوشیما قهرمانی شمالشرق کشور با شرکت بیش از 200 کاراته کا از استان های شمال شرق به میزبانی شاهرود برگزار می گردد. این مسابقات در دو بخش کاتا و کمیته در روز جمعه 15 مرداد 95 در سالن مالک اشتر (شهرک انقلاب) شاهرود پیگیری خواهد شد.