• امروز چهارشنبه, 02 اسفند 1396 - Wed 02 21 2018
 • فیلتر
  • آغازمسابقات بسکتبال کشوری پیشکسوتان مرحله دوم

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود‍، مرحله دوم مسابقات بسکتبال پیشکسوتان کشور امروز چهارشنبه 7 مهرماه در سالن جهان پهلوان تختی آغاز گردید و در بازی اول تیم اصفهان توانست با نتیجه 82 بر 67 تیم خوزستان را مغلوب نمود.
   بازی شاهرود و اصفهان نیز فردا ساعت 10:30 صبح برگزار خواهد شد.

  • تجلیل از هیأت های ورزشی فعال در برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت هفته دولت نمایشگاه دستاوردهای دولت تدبیر و امید در محل فرمانداری شاهرود برپا بود که در ایام این نمایشگاه هیأت های ورزشی کاراته، تکواندو، ورزش های رزمی، بوکس، جودو، ووشو، پهلوانی و زورخانه ای، ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی، بسیج ورزشکاران شهرستان و سمن های فعال شاهرود موسسه ندای سلامت و کانون عصر دانش در کنار روابط عمومی اداره ورزش و جوانان با حضور فعال به اجرای برنامه های ورزشی، فرهنگی و مسابقات پرداختندو با حضور خود رونق و جذابیت خاصی به این نمایشگاه داده بودند. در حاشیه جلسه بسیج اقشار ورزش طی مراسمی با اهدا لوح از روسای هیأت های حاضر در جلسه تقدیر شد.

  • مراسم جشن سالمند به مناسبت هفته سالمند در شاهرود برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود‍ به مناسبت هفته سالمند به همت کمیته ورزش سالمندان و بزرگسالان و کمیته بازی های تفریحی و همکاری هیات ورزش های باستانی شهرستان شاهرود جشن گرامیداشت سالمند برگزار گردید.در این برنامه مسابقه طناب کشی بین سالمندان و‌کارکنان خانه سالمندان.مسابقه نقاشی و ورزش مشترک باستانی سالمندان و باستانی کاران انجام و در پایان هدایایی تقدیم عزیزان گردید.

  • تغییر برنامه بازیهای بسکتبال کشوری پیشکسوتان

      

   به گزارش روابط عمومی هیأت بسکتبال شاهرود به اطلاع میرساند بدلیل عدم حضور تیم آذربایجان غربی برنامه بازی های بسکتبال مرحله دوم پیشکسوتان کشور به شرح ذیل تغییر یافت .
   چهارشنبه 7 مهر 95 ساعت 18:30
   خوزستان- اصفهان
   پنج شنبه 8 مهر 95 ساعت 9:30
   شاهرود- اصفهان

  • جلسۀ پیگیری حضورتیم والیبال شهرستان شاهرود در زیرگروه لیگ دسته1باشگاه های کشور

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، جلسه پیگیری حضور تیم والیبال شهرستان شاهرود در زیرگروه لیگ دسته یک باشگاه های کشور در محل دفتر نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی با حضور سیدحسن حسینی شاهرودی، نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، مهندس هاشمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود، نژادصفوی مدیرکل راه و ترابری استان سمنان، عنبرانی مدیرکل راه آهن شمال شرق، محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود در روز شنبه 3 مهر سال جاری برگزار گردید. در این جلسه حسینی شاهرودی ضمن اشاره به پتانسیل بالای ورزشی شهرستان شاهرود و میامی، از حضور تیم والیبال شهرستان شاهرود در زیر گروه دسته 1استقبال کرد. مهندس هاشمی، بر اهمیت تیم داری در لیگ و راه ورود به آن از طریق زیرگروه، و نقش آن در معرفی بیش از پیش شهرستان شاهرود در سطح کشور تأکید کردند و تحقق این امر را باعث افزایش انگیزه برای ورزشکاران این رشته و نشاط شور اجتماعی دانست. محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود نیز به اهمیت حضور در زیرگروه والیبال و اثرات مثبت آن بر ورزش اشاره نمود و با توجه به پررنگ تر شدن فعالیت لیگ ها در شش ماهه دوم هر سال، لازم است با توجه به سابقه شهرستان شاهرود در این عرصه وارد شویم. وی تیم داری در زیرگروه را منوط به همکاری ارگان ها دانست و مقرر گردید تیم زیرگروه لیگ دسته یک باشگاه های کشور شهرستان شاهرود با حمایت اداره کل راه و ترابری استان و اداره کل راه آهن شمال شرق تشکیل گردد.

  • مسابقات انتخابی جوانان و بزرگسالان استان سمنان جهت اعزام به مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، روز جمعه، دوم مهرماه سال جاری، مسابقات تکواندو انتخابی جوانان و بزرگسالان استان سمنان، جهت اعزام به مسابقات کشوری، در سالن راه‌آهن شاهرود و به میزبانی هیأت تکواندو این شهرستان، برگزار شد.
   در این مسابقات 39 شرکت‌کننده از شهرستان‌های سمنان، شاهرود، گرمسار، دامغان و مهدیشهر حضور داشتند که در 31 مسابقه به مصاف یکدیگر رفتند.
   در این رقابت‌ها، شهرستان شاهرود با 19 هوگوپوش، بیشترین تعداد نفرات حاضر در مسابقات را داشت و سمنان نیز با 10 تکواندوکار پای به این مسابقات گذاشته بود. شهرستان‌های دامغان، گرمسار و مهدیشهر هم به ترتیب با 5، 4 و یک شرکت کننده در این رقابت‌ها حضور داشتند.
   سید محسن حسینی، محمد نظری و سعید مهدی‌زاده از شاهرود قهرمان اوزان خود شدند.
   دولتی، مسئول کمیته مسابقات هیأت تکواندو استان سمنان در خصوص زمان برگزاری مسابقات کشوری و چگونگی انتخاب نفرات اعزامی استان از میان نفرات برتر این مسابقات عنوان کرد: ظرف چند روز آینده و در جلسه‌ای که با حضور احمد اخلاقی، ریاست هیأت تکواندو استان سمنان برگزار خواهد شد، تصمیم‌گیری در خصوص انتخاب نفرات اعزامی به مسابقات کشوری و برگزاری اردوی احتمالی، به انجام خواهد رسید.
   نفرات برتر اوزان مختلف
   وزن اول
   1. سید محسن حسینی (شاهرود)
   2. علیرضا محل‌بانی (شاهرود)
   3. مهدی خلیل خلیلی (سمنان)- ابراهیم نائینی‌فر (سمنان)
   وزن دوم
   1. محمدعلی عابدینی (سمنان)
   2. مصطفی تیموری (شاهرود)
   3. احسان میرزایی (شاهرود)- پوریا خیزاب (شاهرود)
   وزن سوم
   1. امین مداح (سمنان)
   2. حمیدرضا تیموری (شاهرود)
   3. علی قاسمی‌میر (سمنان)- محمد وفایی نژاد (سمنان)
   وزن چهارم
   1. علی قدس (سمنان)
   2. پیمان متین (مهدیشهر)
   3. علی ولی‌زاده (گرمسار)- سجاد نجفی (دامغان)
   وزن پنجم
   1. محمد نظری (شاهرود)
   2. ابوالفضل خیبریان (دامغان)
   3. علی کدیوری (سمنان)
   وزن ششم
   1. فرزاد محمدی یکتا (گرمسار)
   2. علی رضایی (شاهرود)
   3. امیرحسین رحیمی (شاهرود)- محمدعلی احمدی (شاهرود)
   وزن هفتم
   1. سعید مهدی‌زاده (شاهرود)
   2. محمدحسین مظفری (شاهرود)
   3. ابراهیم اخلاقی (سمنان)- امیرحسین شیرمحمدی (شاهرود)
   وزن هشتم
   1. علی قاسمی‌نژاد (سمنان)
   2. مجید همتیان (سمنان)
   3. امیرمسعود علیمردانی (شاهرود)

  • مقام سوم تیم سروش در مسابقات قهرمانی باشگاه های ووشو استان خراسان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، تیم باشگاه سروش از هیات ووشو شهرستان شاهرود به مربیگری خانم صفایی که در مورخ 31/6/95 به مسابقات قهرمانی باشگاه استان خراسان اعزام گردیده بود حائز مقام های انفرادی ذیل و در مجموع تیمی موفق به کسب مقام سوم گردید:
   شریفه عامری مقام اول
   کیمیا افتخاری مقام اول
   فرزانه بایگی مقام اول
   یگانه سادات حسینی مقام اول
   حانیه عرب صالحی مقام اول
   الهه قاسمی مقام دوم
   ساجده عامریان مقام دوم
   لیلا سادات حسین نژاد مقام دوم
   مهین عامریان مقام سوم

  • استقبال مردمی از همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، 31 شهریور آغاز هفته دفاع مقدس است. به همین مناسبت ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان شاهرود با برنامه ریزی منسجم در روز جمعه دوم مهرماه اقدام به برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی نمود که با استقبال خوب و چشمگیر مردم شاهرود قرار گرفت. مردم و ورزشکاران شاهرود مسیر 8 کیلومتری مدرسه قلعه به سمت گلزار شهدا را طی نمودند. در پایان مراسم ورزشکاران رشته های رزمی اقدام به اجرای هنرهای رزمی پرداختند. در پایان به قید قرعه به شرکت کنندگان جوایزی ارزنده اهدا گردید.

   پیاده روی بیارجمند

  • دیدار با سادات ورزشکار در سالروز عید غدیر خم

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در سالروز عید سعید غدیر خم، محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود به همراه جمعی از روسای هیأت ها و جمعی از باستانی کاران از سید حسن سبزواری رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان به نمایندگی از سادات جامعه ورزش دیدار کردند.
   همچنین در این روز فرخنده جمعی از باستانی کاران و ورزشکاران به رسم ادب و احترام به دیدار سادات و پیشکسوتان رفتند. در همین راستا از خانواده های سادات بزرگوار، آقایان تقوی، نقیبی، سبزواری، موسوی، بیطرف و میرحسینی دیدار بعمل آمد.

  • مسابقه دو همگانی به مناسبت عید غدیر در شهر رودیان

   به گزارش اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت عید غدیر، مسابقه دو‌همگانی در دو رده سنی در شهر رودیان برگزار گردید که به نفرات اول تا سوم هر دو ‌بخش جوایز و احکامی از طرف هیئت ورزش های همگانی شاهرود و شورای شهر رودیان اهدا گردید. در مراسمی بعد از نماز مغرب و عشا جوایز مسابقه توسط امام جمعه شهر رودیان، رضوانی بخشدار مرکزی، احمد خراطها رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان، حسن خانی و عامری مسئولین ورزش شهر رودیان اهدا گردید.

  • مسابقات کشوری سبک شیتوریو شیتوکای برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، 14 کاراته کای کانون جوانان بسیج شاهرودی به نمایندگی از استان سمنان در پانزدهمین دوره مسابقات کشوری سبک شیتوریو شیتوکای شرکت کردند. این مسابقات در تاریخ های 11و 12 شهریور ماه در استان کرمانشاه برگزار گردید؛ که در پایان مسابقات افراد ذیل موفق به کسب مدال شدند:
   کیانا رضایی کومیته مقام اول
   فاطمه گندمی کاتا مقام اول- کومیته سوم
   پریسا عباسی کاتا مقام سوم- کومیته دوم
   فرشته علی بمانی کاتا دوم- کومیته سوم
   آمنه گلسرخی کومیته دوم- کاتا سوم
   مریم عامری کومیته سوم
   مهسا بلوچی کومیته سوم

  • دومین همایش از رابطه تا ازدواج در شاهرود برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، موسسه ندای سلامت از سمن های فعال این اداره با همکاری ستاد ساماندهی امور جوانان برای دومین بار در نیمه نخست سال 95 به مناسبت هفته ازدواج یک همایش علمی تحت عنوان از رابطه تا ازدواج برگزار نمودند.
   این همایش در در روز یکشنبه 28 شهریور در سالن آمفی تئاتر مرکز فنی وحرفه ای شاهرود با حضور 72 نفر از جوانان و خانواده های شاهرودی با سخنرانی دکتر ابوالقاسم عیسی مراد (دکتری روانشناسی بالینی و عضو هئیت علمی دانشگاه علامه طباطبایی ) برگزار شد.
   این برنامه که حدود 3 ساعت به طول انجامید بعد پخش قران و سرود ملی با خوشامد گویی مدیر موسسه به مدعوین آغاز گردید. در ادامه محمدی ریاست اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود به ضرورت امر آموزش به جوانان در مقوله ازدواج و برگزاری همایش های عمومی از این جنس در سطح شهرستان در جهت بالابردن دانش خانواده ها تاکید کردند.
   سپس دکتر عیسی مراد به چگونگی دوران آشنایی و نامزدی و عقد و ضرورت مشاوره های پیش و پس از ازدواج و باید ها و نبایدهای دوران آشنایی و نامزدی و عقد و شیوه های ارتباط و شناخت موثر در این دوران و میزان نظارت و تعامل دو خانواده بر روی آشنایی پرداختند.
   در حاشیه این مراسم گروه موسیقی محلی شقایق های نام نیک به اجرای آهنگ و مراسمات محلی و آیینی پرداختند.

  • آغاز کلاس مربیگری درجه 3 بسکتبال در شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، طبق اعلام قبلی هیأت بسکتبال شهرستان شاهرود، کلاس مربیگری درجه 3 بسکتبال از روز یکشنبه 28 شهریور 95 در سالن ورزشی انقلاب دانشگاه صنعتی شاهرود با مدرسی آقای محمدرضا اسلامی و حضور 15 شرکت کنده آغاز گردید. این دوره تا روز پنج شنبه یکم مهرماه ادامه می یابد.

  • پیروزی سامان بسطام و تساوی نگين شاهوارشاهرود نمایندگان شهرستان شاهرود در فوتبال لیگ استان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، هفته دوم از سري مسابقات فوتبال ليگ استان سمنان با 12 تیم در دو گروه 6 تیمی در روزهای پنج شنبه و شنبه 25 و 27 شهریور برگزار گردید. تیم نگين شاهوار شاهرود تنها نماینده شهر شاهرود روز شنبه 27 شهریور از گروه دوم در ساعت 17 در زمين چمن تختي میزبان شهرداری سمنان بود که رحیم عربگري بازیکن تیم نگین شاهوار با گلزنی در دقیقه 93 بازی را به تساوی کشاند تا تیم شاهوار در پایان هفته دوم با 4 امتیاز صدرنشین بماند. گل اول تیم شاهوار در دقیقه 40 توسط کاظم کردپور زده شد.
   در بازی دیگر از گروه یک تیم سامان بسطام دیگر نماینده شهرستان شاهرود با یک گل دومین برد متوالی خود را مقابل تیم پیروزی دامغان رقم زد و با 6 امتیاز در صدر گروه یک قرار گرفت.

  • حضور دوچرخه سواران شاهرودی در تیم منتخب دوچرخه سواری استان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در آستانه هفته دفاع مقدس، اردوی انتخابی تیم دوچرخه سواری مردان استان بمدت دو روز در شهرستان دامغان با شرکت ورزشکاران منتخب شهرهای سمنان، شاهرود، دامغان، سرخه، آرادان تشکیل گردید و در پایان دوچرخه سواران در مسیر جاده چشمه علی به ساری به مسافت 100 کیلومتر با هم به رقابت پرداختند که افراد مشروحه زیر بعنوان تیم استان انتخاب و حائز رتبه¬های برتر گردیدند:
   محمد غزنچایی از شاهرود مقام اول
   مجید حمزه ای از شاهرود مقام دوم
   رضا خبری از دامغان سوم
   محمد حسین قزوینی از سرخه چهارم
   امیر امیری نیا از سمنان پنجم

  • ابوالفضل بابامحمدی قهرمان مسابقات پرس سینه نوجوانان کشور شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات پرس سینه قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی، 26 شهریور به میزبانی مهدیشهر برگزار گردید و نوجوان خوش آتیه شاهرودی ابوالفضل بابامحمدی از باشگاه کات شاهرود در دسته 120 کیلوگرم در رقابت با 7 شرکت کننده با مهار وزنه 190 کیلو توانست به مقام اول این دوره از مسابقات دستیابد.

  • اهدای جام و تجلیل از تیم های اول و دوم مسابقات فوتسال کارمندان دولت

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت هفته دولت مسابقات فوتسال با حضور 6 تیم از ادارات شهرستان شاهرود به صورت دوره ای برگزار گردید که در پایان تیم بانک مسکن و تیم اداره کل راه و ترابری استان سمنان به ترتیب مقام های اول و دوم را کسب کردند. مراسم اهدا کاپ و حکم قهرمانی تیم های اول و دوم روز شنبه 27 شهریور در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود با حضور احمد خرم معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویزه شهرستان شاهرود، محمدی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، نمایندگان، ورزشکاران و مدیریت تیم های بانک مسکن و اداره کل راه و ترابری استان برگزار گردید و جوایزی به همراه کاپ و حکم  قهرمانی به تیم ها اهدا گردید.

   تیم بانک مسکن

  • مسابقات آدینه باشگاه تنیس سلیم برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات آدینه باشگاه تنیس سلیم روز جمعه 26 شهریور 95 با حضور علاقمندان این رشته در محل باشگاه و نیز با حضور محمدی رییس اداره ورزش و جوانان شاهرود برگزار گردید.
   این رقابت ها در بخش انفرادی با حضور آقایان حبیب ذاکریان، رضا قاضی پور، میثم علیین و نوید شریف آغاز شد. پس از پایان مسابقات:
   رضا قاضی پور نفر اول
   میثم علیین نفر دوم
   نوید شریف نفر سوم را کسب کردند.
   شایان ذکر است بهاره ذبیح الهی مدیریت برگزاری این آدینه را بر عهده داشت.

  • نایب قهرمانی شاهرود در مسابقات 4 جانبه بوکس استان گلستان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات بوکس چهار جانبه جوانان در استان گلستان در شهر گنبد روز پنج شنبه 25 شهریور برگزار شد و تیم بوکس شاهرود با حضور در این مسابقات توانست به مقام دوم  تیمی دست یابد. از نکات جالب توجه این مسابقه برگزاری مسابقه در فضای باز و حضور بیش از 1000 تماشاگر و ایجاد جوی سنگین برای تیم های مهمان بود. مسابقات تا 2 بامداد ادامه یافت.

  • مسابقات لیگ قهرمانی دارت باشگاه های کشور منطقه شمال جام خلیج فارس

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات لیگ قهرمانی دارت باشگاه های کشور منطقه شمال جام خلیج فارس با حضور 3 تیم اندیشه سبز خزر از استان گیلان، شهرداری مشهد از استان خراسان رضوی و کات شاهرود به عنوان نماینده استان سمنان به میزبانی تیم اندیشه خزر در استان گیلان برگزار گردید.
   نتایج مسابقات:
   اندیشه سبز خزر1- 3شهرداری مشهد
   کات شاهرود 2- 2 شهرداری مشهد
   کات شاهرود1- 3 اندیشه خزر

  • پایان مسابقات کاراته بانوان سبک شوتوکان ساساکی با درخشش کاراته کاهای استان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود تیم کاراته بانوان سبک شوتوکان ساساکی با ۱۶ شرکت کننده در مسابقات قهرمانی کشور این سبک در تهران شرکت نمود و توانست ۴ مدال طلا ۲ نقره و ۵ مدال کسب نماید. شایان ذکر است این تیم تنها در بخش کمیته مسابقات شرکت نمود و بعد از تیم های تهران، قزوین و اصفهان به مقام چهارم دست یافت. این مسابقات به صورت تک حذفی در محل سالن مجموعه ورزشی کبکانیان برگزار شد. ۲ کاراته کای شاهرودی خانم ها زهرا احمد مجنی و معصومه نادری صاحب مدال برنز شدند.

   مدال طلا : الینا صفاجو، مبینا علی پور، یگانه نجفی، فاطمه زهرا یزدی
   مدال نقره : مبینا کسائی نژاد، ام البنین جعفری
   مدال برنز: زهرا احمد مجنی (از شهرستان شاهرود) ، معصومه نادری (از شهرستان شاهرود)، آناهیتا جعفری، زهرا فولادی، زهرا علی نژاد.

  • برد شیرین نگين شاهوارشاهرود و سامان بسطام نمایندگان شهرستان شاهرود در فوتبال لیگ استان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، هفته اول از سري مسابقات فوتبال ليگ استان سمنان با 12 تیم در دو گروه 6 تیمی در روز جمعه 19 شهریور آغاز گردید. تیم نگين شاهوار شاهرود تنها نماینده شهر شاهرود در گروه دوم در ساعت 17 در زمين چمن تختي گرمسار به مصاف تيم سرخ جامگان گرمسار رفت و توانست با یک بازی برتر با نتیجه 2 بر 1 با 3 امتیاز با ارزش بازی خارج از خانه با تفاضل گل کمتر در جایگاه دوم قرار گیرد. گل های تیم نگین شاهوار توسط علی قاضی در دقیقه 13 و رحیم عربگری در دقیقه 23 از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. در دیگر بازی گروه یک تیم سامان بسطام دیگر نماینده شهرستان شاهرود توانست در یک بازی پرگل با 3 امتیاز در صدر گروه یک قرار گیرد.
   تركيب تيم نگين شاهوار:
   عبدالرضا محمودي، رحيم عربگري(كاپيتان)، وحيد اسماعيلي، علي قاضي، محمدرضا حسيني، رضا عرب يارمحمدي، علي اكبر اشرفي، امين عامري، احسان تعصبي، كاظم خداوردي، روح الله نادمي
   بازيكنان ذخيره: مهدي محمدي، عارف جلالي، سيدمحمد ضيايي، اميدكوهي، مهرداد داوودي، احسان خدامي، كاظم كردپور
   سرمربي: حسين ملك
   مربي: علي وهابي
   سرپرست: حسن رضايي

  • همایش از رابطه تا ازدواج 2 در شاهرود برگزار می گردد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت هفته ازدواج و دهه امامت و ولایت به همت ستاد ساماندهی امور جوانان و موسسه خدمات آموزشی و روانشناسی ندای سلامت همایش از رابطه تا ازدواج 2 با محوریت دوران آشنایی، نامزدی و عقد با حضور دکتر ابوالقاسم عیسی مراد دکتری روانشناسی بالینی و هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی تهران روز یکشنبه 28 شهریور از ساعت 16:30 الی 19:30 در سالن همایش های فنی حرفه ای برادران شاهرود واقع در خیابان دانشجو برگزار می گردد.

   حضور برای عموم در این همایش آزاد می باشد. 

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت هفته ازدواج و دهه امامت و ولایت به همت ستاد ساماندهی امور جوانان و موسسه خدمات آموزشی و روانشناسی ندای سلامت همایش از رابطه تا ازدواج 2 با محوریت دوران آشنایی، نامزدی و عقد با حضور دکتر ابوالقاسم عیسی مراد دکتری روانشناسی بالینی و هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی تهران روز یکشنبه 28 شهریور از ساعت 16:30 الی 19:30 در سالن همایش های فنی حرفه ای برادران شاهرود واقع در خیابان دانشجو برگزار می گردد.

   حضور برای عموم در این همایش آزاد می باشد. 

  • مسابقات دارت به مناسبت دهه امامت و ولایت

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، از سری مسابقات دارت به مناسبت دهه امامت و ولایت یک دوره مسابقه بین 5 اداره شهرستان شاهرود شامل 14 خانم و 15 آقا در 2 ماده انفرادی و تیمی در روز شنبه 20 شهریور برگزار گردید.
   در مسابقه تیمی در بخش بانوان نیروی انتظامی اول، اداره آب فاضلاب دوم و بنیاد شهید سوم شدند. و در بخش آقایان تیم شرکت نفت اول و بنیاد شهید دوم و تیم جهاد کشاورزی به مقام سوم دستیافتند.
   در مسابقه انفرادی خانم ها شهربانو زمانی، زهرا غیبی و فروزان اکبری؛ و در آقایان حسن لطفی و محمدرضا یارمحمدی و ابوالفضل صالحیان به ترتیب به مقام اول تا سوم رسیدند. در پایان به تیم های برنده جام قهرمانی و نفرات اول تا سوم جوایزی اهدا گردید.

  • دیدار رئیس فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران با معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران، فرزاد فتاحی مدیر ورزش و جوانان استان سمنان، موذن رئیس هیأت بدمینتون استان سمنان، محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود و اعضای هیأت بدمینتون شهرستان شاهرود روز یکشنبه 21 شهریور با مهندس هاشمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود دیدار کردند. در این دیدار محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود در ابتدا به ارائه گزارش حضور رئیس فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران در شاهرود و دستاوردهای این بازدید پرداخت. در ادامه مهندس محمدرضا هاشمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود عملکرد اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود را خوب ارزیابی کرد و عنوان داشت در طی مدت امسال اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود با سرکشی  به بخش ها و مناطق محروم و دورافتاده شهرستان عملکرد مناسبی داشته و با رفع مشکلات  موجبات نشاط و امید در بین مردم منطقه را بوجود آورده است. فتاحی مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان نیز اظهار داشت امسال با تلاش فدراسیون و مجموعه اداره کل ورزش و جوانان مسابقات بین اللملی بدمینتون بانوان به میزبانی شهرستان شاهرود برگزار خواهد شد و برای برگزاری این مسابقات لازم است با توجه به میزبانی های خوب شهرستان شاهرود کلیه امکانات موجود با حمایت فرماندار بسیج شوند.

  • بازدید رئیس فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران از اردوی تیم ملی بدمینتون پسران در شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، محمدرضا پوریا رئیس فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی ایران، فرزاد فتاحی مدیر ورزش و جوانان استان سمنان، موذن رئیس هیأت بدمینتون استان سمنان و محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود روز یکشنبه 21 شهریور از اردوی تیم ملی بدمینتون جوانان و نوجوانان پسر در شاهرود بازدید کردند. پوریا رئیس فدراسیون با حضور در جمع بازیکنان تیم ملی ضمن عرض خسته نباشی از وضعیت اردو و میزبانی شاهرود ابراز رضایت کرد. وی عنوان داشت مشخصه بارز بدمینتون شاهرود وجود انجمن حامیان بدمینتون است که از خانواده های ورزشکاران این رشته به عنوان حامی مالی تشکیل شده است. وجود این مسئله باعث شده تا هیأت بدمینتون شهرستان شاهرود بتواند میزبان مسابقات رنکینگ و قهرمانی کشوری شود. پوریا وضعیت بدمینتون بانوان شاهرود را خوب ارزیابی کرد و نشانه این عملکرد را وجود 5 بازیکن تیم ملی در شاهرود دانست و ابراز امیدواری کرد با توجه به امکانات ورزشی و سالن تخصصی بسیار خوب شاهرود بدمینتون پسران نیز جایگاه واقعی خود را در سطح ملی پیدا کند. در ادامه محمدرضا پوریا جایگاه بدمینتون ایران را خوب ارزیابی کرد و عنوان داشت ما در کشور مربیان و داوران بین اللملی بسیار خوبی داریم به طوریکه نیازی به داوران خارجی نداریم بلکه از تمام مسابقات بین اللملی همواره حداقل یک داور بین اللملی حضور دارد. وی سیاست امسال فدراسیون را تمرکز بر برگزاری اردو و اعزام تیم نوجوانان و جوانان به مسابقات برون مرزی عنوان کرد.
   فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان نیز ضمن خیر مقدم به مربی و بازیکنان تیم ملی، برگزاری اردوها و میزبانی مسابقات را در جهت رشد ورزش استان مثبت ارزیابی کرد و عنوان داشت سه شاهرود از این میزبانی ها بسیار مشهود بود و خواهد بود.
   در این بازدید مقرر گردید 2 کورت (فرش) بدمینتون به شهرستان شاهرود توسط فدراسیون تحویل شود و امسال مسابقات بین اللملی بدمینتون بانوان به میزبانی شهرستان شاهرود برگزار گردد. همچنین بدمینتون بازهای شاهرودی در مسابقات و اردوهای بین اللملی حضور یابند.
   شایان ذکر است اردوی تیم ملی نوجوانان و جوانان بدمینتون جهت اعزام به مسابقات آسیایی اندوزی زیر نظر مرتضی ولی دروی از 20 لغایت 26 شهریور در خانه بدمینتون شاهرود در حال برگزاری است.

  • آزمون سطح بندی دختران در خانه ژیمناستیک شهرستان شاهرود برگزار گردید

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، آزمون سطح بندی سطح 1 دختران در روز جمعه و شنبه 19 و 20 شهریور ماه با حضور اعظم دهقان نماینده رسمی فدراسیون جمهوری اسلامی ایران به عنوان ناظر و خانم عهدی نایب رییس هیئت ژیمناستیک استان با 51 شرکت کننده از استان سمنان در خانه ژیمناستیک شهرستان شاهرود در دو نوبت صبح و عصر برگزار گردید.

  • سیمان شاهرود قهرمان مسابقات والیبال ساحلی استان شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی استان به میزبانی شهرداری شاهرود از روز پنجشنبه 18 لغایت شنبه 20 شهریور با حضور 8 تیم در شاهرود برگزار گردید. تیم والیبال ساحلی سیمان شاهرود با بازی درخشان دو بازیکن ارزنده خود حامد عرب احمدی و منصور حاجب به مربیگری یارمحمدی توانست در بازی فینال با نتیجه 2 بر صفر مقابل تیم نیکان سمنان به پیروزی دست یابد و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کند. تیم آرش دامغان نیز عنوان  سوم مسابقات را کسب نمود.

  • استقبال از تیم او-اسپرت استان از مسابقات قهرمانی کشور همدان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات قهرماني كشور او-اسپرت و جام بشر دوستي 18 لغایت 20 شهریور در دو بخش آقایان و بانوان در همدان برگزار شد. تیم استان در این مسابقات با کسب 3 نقره و 5 برنز، مجوز حضور در اردوي تيم ملي را بدست آورند. تیم او-اسپرت پس از بازگشت تيم استان به خانه به نحو شايسته اي با حضور مسئولين از اين قهرمانان استقبال شد. تیم او-اسپرت بانوان به مربیگری مريم عرب اسدي و تیم آقايان به مربیگری سيدحسين ميرغفوري و مسئول اعزام تيم معصومه عرب اسدي در این مسابقات حضور یافتند.
   بخش آقايان: سيدحسين ميرغفوري و جابر عامري مدال نقره
   بخش بانوان: فاطمه قوچيان نقره، مهري عرب اسدي، آرزو ترشيزي، زهرا اويس قرني و فريما تدريسي مدال برنز مسابقات را کسب کردند.

  • نایب قهرمانی شاهرود در مسابقات قهرمانی کشتی آزاد جوانان استان سمنان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی جوانان استان سمنان با حضور 110 کشتی گیر در قالب 12 تیم در روز جمعه 19 شهریور ماه به میزبانی ایوانکی برگزار گردید که در پایان در مسابقات کشتی آزاد تیم سمنان با 69 امتیاز مقام اول، تیم شاهرود با 59 امتیاز مقام دوم و تیم بسطام با 51 امتیاز مقام سوم مسابقات را از آن خود کردند.
   در کشتی فرنگی نیز قهرمانی تیم های کشتی سامان سنگسر، امیریه و سمنان در جایگاه اول تا سوم استان ایستادند.

  • شروع دوره تخصصی کلاس های مربیگری درجه 3 بدنسازی بانوان در شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، دروه تخصصي كلاس هاي مربيگري درجه ٣ بدنسازي بانوان از روز جمعه مورخ 19 شهریور 95 در سالن كنفرانس اداره ورزش و جوانان شاهرود آغاز گردید. اين كلاس ها تا روز چهارشنبه 24 شهریور ماه ادامه خواهد یافت. اين دوره توسط اساتيد فدراسيون بدنسازي كشور تدريس مي شود.

  • هفته سوم مسابقات آدینه تنیس شهرستان شاهرود برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، هفته سوم مسابقات آدینه تنیس بانوان روز جمعه 19/6/95 شهرستان شاهرود در دو رده بزرگسالان و زیر 18سال در آکادمی تنیس شاهرود برگزار گردید.
   در رده بزرگسالان
   منیره حقیقی منش مقام اول
   محبوبه محمدیان مقام دوم
   تیموری و اسدی مقام سوم مشترک را بدست آوردند.
   در رده زیر 18سال
   شهرزاد اسماعیلی مقام اول
   کیمیا قرائی مقام دوم
   صبا ابراهیمی و سحر محمدی مقام سوم مشترک را بدست آوردند.
   داور مسابقات: مریم قاضی پور

  • کسب مقام سوم استان در دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی بدمینتون نوجوانان دختر کشور

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی بدمینتون نوجوانان دختر کشور طی مدت 2 روز از تاریخ 16 لغایت 17 شهریور به میزبانی شاهرود با قهرمانی تیم تهران به پایان رسید. در این دوره از مسابقات 156 ورزشکار از 24 استان کشور حضور داشتند که تیم بدمینتون استان های تهران، آذربایجان شرقی و سمنان به ترتیب رتبه های اول تا سوم این مسابقات دست یافتند.
   در قسمت یک نفره مقام های اول و دوم به ترتیب به پریا اسکندری و نسیم صفایی از تهران رسید و فاطمه مونس خواه از آذربایجان شرقی و رومینا تاجیک از تهران به مقام سوم دست یافتند.
   در قسمت 2 نفره نیز تیم یگانه تفرشی و آیدا فاضلی و تیم مهرنوش زمانیان و حنانه یعقوبی هر دو از تهران رتبه های اول و دوم را از آن خود کردند.
   شبنم شاداب، ملیکا محمدی، سحر رجبی و طراوت علی نژاد نیز از سمنان دارای مقام سوم مشترک در قسمت 2 نفره شدند.

  • تقدیر و قدردانی از مربی و ورزشکاران تیم برایتونیک شهرستان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، تیم برایتونیک شهرستان شاهرود که برای نخستین بار به نمایندگی تیم استان سمنان در مسابقات کشوری در تهران شرکت کرده بود و توانسته بود مقام اول مسابقات را کسب نماید در محل اداره ورزش و جوانان شاهرود حضور یافتند و توسط محمدی   رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود و مرواری رئیس هیئت ورزش های روستایی و بازی های بومی و محلی شهرستان شاهرود با اهدا جایزه مورد تشویق و قدردانی قرار گرفتند.

  • مراسم بدرقه تيم او-اسپرت استان اعزامي به مسابقات قهرماني كشور (همدان)

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مراسم بدرقه تيم استان سمنان جهت حضور در رقابت هاي قهرمانی كشور و انتخابي تيم ملي او-اسپرت، با حضور محمدي رئیس اداره ورزشو جوانان شهرستان شاهرود، سيدرضايي رئیس هيئت ورزش هاي رزمي شهرستان شاهرود، ناظمي نماينده بسيج ورزشكاران شهرستان شاهرود، ورزشکاران آقا و خانم اعزامی به مسابقات و خانواده های آن در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود برگزار گردید. در ابتدا معصومه عرب اسدی رئيس انجمن او-اسپرت استان سمنان توضیحاتی درباره تیم اعزامی و مسابقات ارائه نمودند و در ادامه محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود برای تیم اعزامی آرزوی موفقیت و کسب مقام قهرمانی کردند. این مسابقات به میزبانی همدان در 18 لغایت 20 شهریور برگزار می گردد.

  • همایش تجلیل از پیشکسوتان و مربیان و زحمتکشان ژیمناستیک شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، همایش تجلیل از پیشکسوتان و مربیان و زحمتکشان ژیمناستیک شاهرود در هفته پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) در روز سه شنبه 16 شهریور ماه در محل خانه ژیمناستیک برگزار شد.
   پس از تلاوت قرآن کریم و سرود جمهوری اسلامی، طلایی رییس هیأت ژیمناستیک شهرستان شاهرود در مورد فعالیت های هیأت توضیحاتی ارائه نمود. در ادامه محمدی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود ضمن تقدیر و تشکر از روسای هیأت استان و شهرستان یاد و خاطره شهدای ورزشکار را گرامی داشتند؛ و خواستار تشکیل و پیگیری انجمن مردمی هیأت ژیمناستیک شهرستان در غالب کمیته ای با حضور مربیان فعال شهرستان شدند. سپس ایزدفر رئیس هیيت ژیمناستیک استان از هیأت ژیمناستیک شاهرود تقدیر نمودند و اعلام کردند که فعالیت ها و پبشرفت های هیأت ژیمناستیک شاهرود در چند ماه اخیر کاملاً مشهود است.
   مراسم با برنامه زیبای نونهالان و سپس رژه مربیان خانه ژیمناستیک ادامه یافت. در این برنامه کودکان 6 و 7 ساله برنامه بسیار زیبایی را به نمایش گذاشتند و مورد تشویق مدعوین و خانواده های حاضر قرار گرفتند. همچنین ورزشکاران؛ آقایان علی خواجه، محمدعلی موسوی، پوریا عجم حسنی، آرمین رحیمی، مجتبی موحدی و امید رحیمی و مربیان آقایان قاسمی، اسدیان و عرب اسدی حرکات زیبای ژیمناستیک را در زمین، پارالل، خرک حلقه و ترامپولین به نمایش گذاشتند.
   در پایان همایش از مدعوین و پیشکسوتان و کلیه مربیان آقا و خانم و مربیان نمونه سال 94 الهه السادات حسینی، مهدی اسدیان قدردانی گردید.

    

  • کلاس مربیگری درجه 3 بسکتبال

   هیئت بسکتبال شهرستان شاهرود در نظر دارد یکدوره کلاس مربیگری درجه3 بسکتبال ویژه آقایان برگزار نماید.
   زمان برگزاري: 25 لغايت 29 شهريور ماه 95
   مدارك لازم جهت ثبت نام و شركت در كلاس:
   1. تصوير صفحه اول شناسنامه
   2. تصوير كارت ملي
   3.تصوير آخرين مدرك تحصيلي
   4.عكس 3*4 سه قطعه
   5. واريز مبلغ 2.500.000 ريال به شماره حساب 0109557978001 نزد بانك ملي به نام هيئت بسكتبال شهرستان شاهرود و ارائه فيش واريزي
   آخرين مهلت ثبت نام 21 شهريور ماه 95

  • پایان مسابقات هندبال جوانان منطقه یک کشور با قهرمانی سبزوار

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات هندبال جوانان منطقه 1 کشور که با حضور 12 تیم از شاهرود، سمنان، مهدیشهر، گرگان، آزادشهر، مازندران، گرمه، سبزوار، قائنات، خراسان رضوی، فردوس و طبس به میزبانی شاهرود از 13 تا 15 شهريور برگزار گردید؛ با قهرمانی تیم سبزوار به پایان رسید. در این دوره از مسابقات تیم های هندبال فروسیلیس سمنان با عبور از تیم فردوس و سبزوار در بازی پایاپای با شکست خراسان رضوی به فینال راه یافتند.
   در بازی فینال و در پایان دو نیمه تیم سبزوار با اختلاف با نتیجه 26 بر 17 تیم فروسیلیس سمنان را از پیش رو برداشت و به مقام قهرمانی رسید. در دیدار رده بندی نیز تیم خراسان رضوی، تیم فردوس را شکست داد و به مقام سوم دستیافت.

   جوانان سبزوار- قهرمان مسابقات هندبال جوانان منطقه 1 کشور

   جوانان سمنان- نائب قهرمان مسابقات هندبال جوانان منطقه 1 کشور

   جوانان مشهد- مقام سوم مسابقات هندبال جوانان منطقه 1 کشور

    

  • جلسه اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود با دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاها در بخشداری بیارجمند

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، دوشنبه 15 شهریور 95 جلسه ای پیرامون طرح ایجاد خانه های ورزش در روستا با حضور کریمی بخشدار بیارجمند، ظفری معاونت محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، اعضای شورای اسلامی روستاها و دهیاران بخش بیارجمند در محل سالن اجتماعات الغدیر بخشداری برگزار گردید. در ابتدای جلسه کریمی بخشدار بیارجمند ضمن خوشامدگویی توضیحات کلی در مورد طرح به حاضرین ارائه دادند. سپس ظفری معاونت اداره ورزش و جوانان شهرستان به تشریح و مراحل اجرای طرح مذکور پرداخت و خواستار همکاری همه جانبه دهیاران با اداره ورزش و جوانان در اجرای این طرح گردید.

  • کسب مقام دوم مسابقات بدمینتون کشوری جوانان دختر توسط شالیان و شاکر

     به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، اولین رنکینگ بدمینتون دختر رده جوانان در روزهای جمعه لغایت یک شنبه 12-14 شهریور به میزبانی مشهد برگزار گردید. تیم شاهرود با 5 بازیکن در این مسابقات حضور یافت که در پایان مسابقات شیما شالیان و پگاه شاکر در قسمت دوبل توانستند مقام دوم مسابقات را کسب نمایند. 
  • کسب سکوی سوم کشور توسط کاراته کاهای بانوان شاهرودی در سومین دوره مسابقات کشوری سبک شیتوریو اینویی ها

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات کشوری کاراته بانوان سبک شیتوریو اینویی ها به مدت دو روز در شهرستان قائم شهر برگزار گردید که در پایان:
   در بخش کاتا انفرادی صبا محمدی مقام اول و هلیا هادی، ساجده بهادری، شیوا صدیقی، مقام دوم را کسب نمودند.
   در بخش کمیته انفرادی مهلا نادعلی، ریحانه شاه بداغی، هلیا هادی مقام اول؛ ملیکا عرب محمدی، نگار قربانی مقام دوم
   و محیا صفوی، زهره کشاورزیان، محدثه مسچیان، مژگان حقیقت اسفروشان، ثنا علی محمدی، شیوا صدیقی، صبا محمدی و ساجده بهادری مقام سوم را کسب نمودند.

  • آغاز مسابقات هندبال جوانان منطقه یک کشور در شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات منطقه یک کشور در رده جوانان با حضور ۱۲ تیم از استان های مازندران، گلستان، خراسان های جنوبی، شمالی، رضوی و سمنان در شهرستان شاهرود از روز شنبه 13 شهریور آغاز می شود طبق قرعه کشی انجام شده تیم ها در۴ گروه ۳ تیمی رقابت خود را آغاز خواهند کرد:
   گروه اول: ۱.تروند قائنات۲.کات شاهرود ۳.کفش شیما سبزوار
   گروه دوم:۱.فروسلیس سمنان۲.شهدا آزادشهر ۳.هیئت هندبال گرمه
   گروه سوم: ۱.هیئت هندبال خراسان ۲.رستوران حاج حسن مازندران ۳.زغال سنگ طبس
   گروه چهارم: ۱.هیئت هندبال گرگان ۲.سامان مهدیشهر ۳.شاهین فردوس

  • کمپ تابستانی کیوکوشین کاراته ماتسوشیما شهرستان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، کمپ تابستانی کیوکوشین کاراته ماتسوشیما شهرستان شاهرود درجمعه تاریخ 12شهریور در محل امامزاده سراوین قطری با شرکت 100 نفر در 3 گروه برگزار گردید. اهم برنامه های اجرا شده بدین شرح است:
   سخنرانی حجت الاسلام ماروسی رییس کمیته فرهنگی هیئت کاراته شهرستان شاهرود پیرامون زندگی امام جواد علیه السلام،
   اقامه نماز جماعت ظهر و عصر
   برگزاری استاژ فنی، بدنسازی، اجرای کاتا، کیهون و اصلاح تکنیک های دست و پا توسط استاد رشیدی ریاست سبک استان

  • زمان اعلام نفرات اردوی تیم ملی پهلوانی و زورخانه ای اعلام شد

   علیرضا عربی (سرپرست مسابقات فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای) از زمان اعلام نتایج رقابت های انتخابی تیم ملی خبر داد.
   به گزارش روابط عمومی فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای، عربی در این باره اظهار داشت: رقابت های انتخابی تیم ملی روزهای چهارشنبه و پنج شنبه 10 و 11 شهریور ماه 1395 با سطح بالایی از لحاط کمی و کیفی با حضور 19 استان از آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، البرز، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، قزوین، کردستان، کرمان، کرمانشاه، مازندران، مرکزی، همدان و یزد در مجموعه ورزشی تختی شاهرود برگزار شد.
   سرپرست مسابقات فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای در ادامه گفت: همه ورزشکارانی که برای تصاحب پیراهن تیم ملی با یکدیگر رقابت تنگاتنگ و سختی داشتند از لحاظ فنی در سطح قابل قبول و بالایی قرار داشتند.
   عربی ضمن تقدیر از سید حسن سبزواری (رییس هیئت پهلوانی و زورخانه ای استان سمنان) که میزبانی شایسته ای را در کارنامه خود به ثبت رسانید در ادامه افزود: اگر در تمامی مراحل برگزاری این رقابتهای شاهد نظم و ترتیب و رضایت شرکت کنندگان و ...هستیم، تنها می توان آن را نتیجه برنامه ریزی و تلاش خالصانه همه اعضای هیئت استان دانست که از همین جا مراتب سپاسگذاری خود را اعلام می دارم.
   عربی خاطر نشان کرد: یا توجه به اینکه در پایان این مسابقات سکوی قهرمانی و اهدای حکم و مدال نخواهیم داشت، بر همین اساس پس از مشخص شدن نتایج کلیه رشته ها و برگزاری کمیسیون فنی در فدراسیون، نفراتی که از لحاظ فنی در رشته های تیمی زورخانه ای، هنرهای فردی، مرشدی و کشتی پهلوانی نسبت به دیگر شرکت کنندگان برتری داشته باشند انتخاب و اسامی آنها تا 48 ساعت آینده برای حضور در اردوی تیم ملی اعلام خواهد شد.
   عربی در پایان گفت: از بین نفرات برتری که در اردوی تیم ملی حضور خواهند یافت، اعضای کمبته فتی با آنالیز آنها نفراتی که از برتری بیشتری برخوردار باشند را اجازه پوشیدن لباس تیم ملی پهلوانی و زورخانه ای ایران در رقابتهای قهرمانی جهان (اندونزی) را خواهند داد.

  • قهرمانی بسطام در مسابقات 4 جانبه به مناسبت هفته دولت

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات چهارجانبه کشتی به مناسبت هفته دولت در بسطام باحضور تیم های قدرتمند شهرستان قائمشهر و شهرستان گلوگاه از استان مازندران و شهرستان اسفراین از استان خراسان شمالی و بسطام از استان سمنان در روز جمعه 12 شهریور 95 به میزبانی بسطام برگزار گردید که با قهرمانی تیم بسطام به پایان رسید. تیم های خراسان شمالی و قائمشهر و گلوگاه مقام های دوم تا چهارم را کسب کردند.
   نکته جالب توجه اینکه مهدی علمی قهرمان ۵ دوره چوخه کشور، قهرمان دو دوره جام تختی و قهرمان کشتی پهلوانی در آلمان در فینال با سلمان غلامی از بسطام به مصاف هم رفتند که در یک کشتی نفس گیر و مهیج سلمان غلامی از بسطام با نتیجه ۴بر صفر به پیروزی رسید.

  • آغاز مسابقات کشتی پهلوانی انتخابی تیم ملی به روایت تصویر

  • بازدید دکتر دادگر از زورخانه در حال ساخت شاهرود

   علی دادگر سرپرست فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای عصر روز چهارشنبه در حاشیه رقابت های انتخابی تیم ملی از زورخانه در حال ساخت شاهرود که مزین به نام علمدار کربلا حضرت ابوالفضل عباس (ع) است بازدید کرد.
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در این بازدید فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان، یلفانی (نایب رییس فدراسیون)، سعید مرادی مدیر فرهنگی و امور بین الملل فدراسیون، عربی سرپرست مسابقات فدراسیون، محمدی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، پهلوان محمدرضاتوپچی، سبزواری رییس هیئت استان سمنان، پیشکسوتان و ورزشکاران شاهرود علی دادگر را همراهی می کردند. طی این بازدید مقرر گردید ساخت این زورخانه که از محل اعتبارات سفر استانی رییس جمهور تأمین اعتبار شده با قوت توسط اداره کل ورزش و جوانان استان پیگیری شود و فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای تجهیز این زورخانه را به عهده گیرد.
   لازم به ذکر است: پس از تکمیل، با حمایت های اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان این زورخانه با انجام یک دوره رقابت بین المللی چهارجانبه پهلوانی و زورخانه ای افتتاح می گردد.

  • افتتاحیه مسابقات پهلوانی زورخانه ای انتخابی تیم ملی در شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، افتتاحیه مسابقات پهلوانی زورخانه ای انتخابی تیم ملی در شاهرود با حضور دکتر دادگر سرپرست فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای و هیأت همراه، هاشمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود، فتاحی مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان و هیأت همراه، حجت الاسلام حاج شیخ عباس امینی امام جمعه شهرستان شاهرود، محمدی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، سرداران و فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان، مسئولین شهرستان شاهرود، روسای هیأت های ورزشی شهرستان شاهرود و با حضور افتخاری پهلوان محمدرضا توپچی در عصر چهارشنبه 10 شهریور 95 در سالن جهان پهلوان تختی شاهرود برگزار گردید. در این مراسم پس از تلاوت قرآن کریم توسط قاری برجسته استان، یگان موزیک تی 158 شهید کشاورزیان شاهرود به اجرای زنده سرود جمهوری اسلامی ایران پرداختند.

   در ادامه فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان پشت تریبون قرار گرفت و ضمن خوش آمدگویی به مهمانان عنوان داشت در سال جاری طبق سیاست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان 100 میزبانی کشوری در رشته های مختلف در استان سمنان پیش بینی شده است که تا کنون 37 میزبانی به سرانجام رسیده که سهم شاهرود 7 میزبانی بوده است.

   سپس حجت الاسلام حاج شیخ عباس امینی امام جمعه شهرستان شاهرود ضمن خوش آمدگویی به ورزشکاران و مسئولان، عنوان داشت ورزش پهلوانی یکی از ورزش های اصیل و کهن ایرانی اسلامی ایست که ریشه در باورها و اعتقادات ایرانیان دارد.

   در پایان مراسم از طرف اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان به رسم یادبود به سرپرست فدراسیون، معاونین و پهلوان توپچی هدایایی اهدا؛ و از طرف دکتر دادگر شال مرام پهلوانی به مسئولین استان و شهرستان اعطا گردید.

   شایان ذکر است مسابقات زورخانه ای انتخابی تیم ملی از صبح پنج شنبه با حضور 20 استان کشور در شاهرود آغاز شده است و طبق آخرین اخبار، امتیازات در یکی دو روز آتی در فدراسیون اعلام می شود و رقابت ورزشکاران در این دوره از مسابقات برای تصاحب لباس تیم ملی جهت اعزام به مسابقات جاکارتای اندونزی می باشد.

   حاشیه:
   پهلوان محمدرضا توپچی بارها به دیدار نهایی رقابت‌های کشتی پهلوانی راه یافته و عنوان نایب ‌پهلوانی را به دست آورده بود. توپچی بالاخره توانست در رقابت‌های کشتی پهلوانی سال‌های۱۳۶۶ و ۱۳۶۸ با غلبه بر تمام مدعیان، پهلوان ایران لقب گیرد.