• امروز چهارشنبه, 02 اسفند 1396 - Wed 02 21 2018
 • فیلتر
  • پایان مسابقات فوتسال لیگ 1 شهرستان با قهرمانی نان تلاش

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات فوتسال بزرگسالان لیگ 1 شهرستان یادواره مرحوم دکتر مرتضی رهگشای، با شرکت 6 تیم از شهرستان شاهرود طی مدت یک ماه از روز پنج شنبه 1 بهمن لغایت 28 بهمن در سالن شهید اکبری شاهرود برگزار گردید که در پایان تیم نان تلاش به مقام قهرمانی دستیافت و به مسابقات استانی صعود کرد. تیم های شهدای مزج و شهدای مغان نیز به لیگ دسته۲ سقوط کردند.

  • رسالت شاهرود قهرمان لیگ فوتسال جوانان استان شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات فوتسال لیگ جوانان استان با حضور 5 تیم استان از روز چهارشنبه 27 بهمن لغایت جمعه 29 بهمن در سالن شهید اکبری به میزبانی شاهرود برگزار گردید. مسابقات در 4 دور برگزار گردید و در پایان رسالت شاهرود با اقتدار قهرمان مسابقات گردید.

    

  • مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کشور بانوان در شاهرود برگزار شد

   مسابقات تنیس روی میز بانوان قهرمانی کارگران کشور روز چهارشنبه با قهرمانی تیم خوزستان در سالن فجر شهرستان شاهرود پایان یافت.

   منیژه ابری سرپرست فنی این مسابقات در گفت و گو با ایرنا افزود : در این رقابتها تیم استان های خراسان رضوی و تهران به ترتیب دوم و سوم شدند.
   وی گفت : در بخش انفرادی این رقابتها، رقیه حق شناس از اصفهان ، سعیده هویزه از خوزستان و اکرم سرشاد از خراسان رضوی به ترتیب رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.
   به نفرات و تیم های برتر این رقابتها جوایز اهدا شد.
   ابری یادآور شد : نفرات برتر این مسابقات به رقابتهای قهرمانی کارگران جهان اعزام خواهند شد.
   مسابقات تنیس روی میز بانوان قهرمانی کارگران کشور به مدت 2 روز با حضور 26 ورزشکار از استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی، تهران، اصفهان، زنجان، خوزستان، چهار محال و بختیاری و 2 تیم از استان سمنان با انجام بازی به صورت گروهی و انفرادی در سالن فجر شاهرود برگزار شد.

    

  • موفقیت ورزشکاران شاهرود در مسابقات کشوری

   کسب مدال برنز قهرمانی کشور مرتضی نوروزی در وزن ۸۵ ساندا در مبارکه اصفهان و دعوت به اردوی تیم ملی ووشو جهت رقابت های جهانی روسیه- سه شنبه 26 بهمن 95

    کسب مقام سوم مسابقات کاراته قهرمانی کشور پیام نور توسط محیا صفوی بازیکن شیتوریو اینویی ها استان سمنان- 26 بهمن

   پریناز نساجیان مقدم جودوکار روشندل شاهرودی موفق به کسب مقام قهرمانی کشور و اخذ مدال طلا در مسابقات جودو نابینایان کشور در تهران شد- 28 بهمن 95

   کسب مقام اول رشته چرخ تیز ورزش های زورخانه ای در مسابقات قهرمانی سپاه پاسداران کشور توسط محمدعلی اکبری

   کسب دو مدل نقره کشوری در مسابقات جوجیتسو توسط میکاییل علیمحمدی و مجتبی رجبی

  • اخبار کوتاه ورزشی شهرستان شاهرود بهمن ماه 95 بسته 6 دهه فجر

   اجرای کانتکت رزمی برای تونیک؛ تاتر برای تونیک، هیئت بومی ومحلی و انجمن برای تونیک در جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان دانشگاه صنعتی شاهرود- دوشنبه۲۵بهمن

   مسابقه مینی گلف توانخواهان جام فجر- 22 بهمن سالن جانبازان و معلولین

   نفرات برتر:
   سید ارسلان سنگی
   پریسا محبی
   خاتون عرب

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود مسابقات پینگ پنگ قهرمانی آموزشگاه های متوسطه دور دوم با حضور 32 بازیکن به صورت حذفی برگزار گردید و نتایج ذیل بدست آمد:

   سعید حسین پور- امام خمینی اول
   رسول زهرابی- حضرت ابوالفضل دوم
   سیدمرتضی جعفری- امام خمینی سوم
   پیمان صالحی- شهید بهشتی چهارم

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات قهرمانی ایروبیک و استپ باشگاه های بانوان شهرستان شاهرود به همت کمیته آمادگی جسمانی هیات همگانی شهرستان شاهرود در روز پنج شنبه 28 بهمن در سالن فرهنگی ورزشی شهرداری شاهرود برگزار و نتایج زیر بدست آمد:

   ایروبیک 5 نفره باشگاه گام نیک اول
   ایروبیک 8 نفره باشگاه طراوت اول
   استپ 5 نفره باشگاه طراوت اول
   استپ 5 نفره باشگاه سروش دوم
   استپ 8 نفره باشگاه طراوت اول
   استپ 8 نفره باشگاه سروش دوم

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات شنا دانش آموزی مقاطع ابتدایی، متوسطه دوره اول و دوم  دختران در روز پنج شنبه 28 بهمن در استخر فجر برگزار و نفرات اول تا سوم در رشته های رشته های پروانه؛ کرال پشت؛ قورباقه و کرال سینه مشخص شدند.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود،مسابقات شطرنج بانوان با حضور ۱۵ نفر در خانه شطرنج پنج شنبه ۲۸ بهمن برگزار و نفرات اول تا سوم به شرح زیر مشخص شدند:

   مائده بذرافشان اول
   فاطمه فاضلی دوم
   مریم فرخ نیا سوم

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، همایش پیاده روی خانوادگی جمعه ۲۹ بهمن با حضور مردم شهرک های امام؛البرز؛کوثر؛دانشگاه و رجا با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی آموزش و پرورش، شهرداری، سپاه ناحیه مقاومت شاهرود، نیروی انتظامی، پلیس راهنمایی و رانندگی، اورژانس، هیأت بومی و محلی شاهرود، برگزار گردید. شرکت کنندگان در این مراسم که با استقبال پرشور خانواده ها بالاخص دانش آموزان مواجه بود مسیر گلزار شهدا تا مسجد امام محمد باقر را پیمودند. در پایان جوایز ورزشی و 6 دستگاه دوچرخه به قید قرعه بین شرکت کنندگان توزیع گردید.

    به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات کونگ فو نونهالان و نوجوانان انتخابی شهرستان در روز جمعه 29 بهمن در سالن ورزشی کانون بسیج برگزار گردید و در پایان به نفرات برتر حکم و جایزه قهرمانی اهدا گردید. 

   تکنیکی ترین فایترها:
   ابوالفضل غلامیان
   امیرمهدی غلامی
   امیرحسین حدادیان

    

  • نتایج مسابقات پینگ پنگ مدارس شاهرود به مناسبت دهه فجر

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، پس از اتمام مسابقات پینگ پنگ مقاطع تحصیلی پسران، مسابقات دختران از روز شنبه 23 بهمن در خانه پینگ پنگ شاهرود در سه مقطع ابتدایی متوسطه دوره اول و دوره دوم برگزار گردید و نتایج ذیل حاصل گردید:

   دوره ابتدایی:
   مقام اول ریحانه گندمی دبستان نجمه
   مقام دوم راحیل حسین زرگری دبستان نجمه
   مقام سوم مشترک هدیه عرب دبستان نجمه و فاطمه منصوری از دبستان خدیجه کبری

   دوره اول متوسطه:
   مقام اول فاطمه عرب اسماعیلی فرزانگان
   مقام دوم فاطمه زهرا باقری فرزانگان
   مقام سوم مشترک:هانیه محمدی کوثر صبا حاجی هردو از مدرسه کوثر

   دوره دوم متوسطه:
   مقام اول بهاره نوری فرزانگان
   مقام دوم الناز بهنام فرزانگان
   مقام سوم مشترک : فاطمه عربعامری .هنرستان محمد خانی و شقایق جعفری عفاف

    

  • اخبار کوتاه ورزشی شهرستان شاهرود بهمن ماه 95 بسته 6 دهه فجر

   مسابقات دوچرخه سواری کوهستان دانش آموزی در شاهرود
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، بمناسبت دهه فجر مسابقات دوچرخه سواری کوهستان دانش آموزی در شاهرود در روز پنج شنبه 21 بهمن 95 در پیست آبشار شاهرود برگزار گردید.

   پایان مسابقات بسکتبال آموزشگاه های متوسطه دوره اول دختران
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات بسکتبال آموزشگاه های متوسطه دوره اول دختران از روز یکشنبه 17 لغایت 21 بهمن با حضور 8 تیم در سالن اخوین شاهرود برگزار گردید که در پایان تیم مدرسه 17 شهریور، 15 خرداد و مدرسه نجابت به ترتیب اول تا سوم شدند.

   پایان مسابقات پینگ پنگ آموزشگاه های مقطع ابتدایی پسران شاهرود
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات پینگ پنگ آموزشگاه های مقطع ابتدایی پسران از روز یکشنبه 17 لغایت 21 بهمن در خانه پینگ پنگ شاهرود با حضور 6 تیم در بخش تیمی و 32 نفر انفرادی برگزار گردید که در پایان نتایج زیر بدست آمد:
   در بخش تیمی:
   مقام اول فروغ دانش
   مقام دوم طالقانی
   مقام سوم طلایه داران
   در بخش انفرادی با حضور 32 بازیکن:
   1-سالار هنرور مقام اول*آموزشگاه فروغ دانش
   2-معین اسدی مقام دوم*آموزشگاه طالقانی
   3-امیرحسین سروری مقام سوم*آموزشگاه طالقانی
   4-ایلیا دستشان مقام چهارم*آموزشگاه فروغ دانش

   مسابقات پینگ پنگ آموزشگاه های مقطع متوسطه دوره اول پسران شاهرود
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات پینگ پنگ آموزشگاه های مقطع متوسطه دوره اول پسران از روز یکشنبه 17 لغایت 21 بهمن در خانه پینگ پنگ شاهرود با حضور 9 تیم در بخش تیمی و 40 نفر در بخش انفرادی برگزار گردید که در پایان نتایج زیر بدست آمد:
   در بخش تیمی:
   مقام اول وکیلیان
   مقام دوم شهید بهشتی
   مقام سوم مشترک مطهری و حافظ


   در بخش انفرادی با حضور 40 بازیکن:
   1-امیرحسین دلدار مقام اول *آموزشگاه شهید مطهری
   2-مهیار فنایی مقام دوم*آموزشگاه شهید بهشتی
   3-سیدعلیرضا میررضایی مقام سوم *آموزشگاه بزرگمهر

    برگزاری جشن انقلاب در بسطام

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مراسم جشن انقلاب در بسطام با حضور محمدی ریاست اداره ورزش و جوانان شاهرود، سبزواری رئیس هیات پهلوانی و زورخانه ای استان سمنان و اعضای شورای اسلامی و دیگر مسئولین و پیشکسوتان و اعضای هیات پهلوانی و زورخانه ای استان سمنان و شاهرود و بسطام از ساعت ۷ الی ۸ در صبح ۲۲ بهمن در زورخانه حضرت امیرالمومنین (ع) بسطام برگزار گردید. در این مراسم ورزشکاران به اجرای ورزش زورخانه ای پرداختند و طی مراسمی احکام داوری درجه ۳ پذیرفته شدگان به آنها اعطا گردید. در پایان حضار همگام با مردم شهید پرور در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت نمودند.

   مسابقات تکواندو قهرمانی باشگاههای شهرستان جام دهه فجر

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات تکواندو قهرمانی باشگاههای شهرستان جام دهه فجر روز پنجشنبه۲۱ بهمن باحضور ۷۵ نفر در رده های خردسال، نونهال، نوجوان برگزار گردید و ذر پایان تیم باشگاه ذوب آهن، باشگاه شهید غنیمت پور و باشگاه کانون بسیج به ترتیب اول تا سوم شدند.

   جلسه مربیان و داوران کاراته سبک شیتوریو کوبه اوزاکا استان و برگزاری استاژ کاتا کمربند قهوه ای و مشکی توسط خانم مفیدی

   22 بهمن- آکادمی شاهوار

   حضور کاراته کاها و ورزشکاران شاهرود در راهپیمایی ۲۲بهمن و برپایی ایستگاه صلواتی در کنار سایر آحاد مردم

   حضور هیأت ورزش های روستایی و بازیهای بومی و محلی و اجرای برنامه ورزشی در مراسم راهپیمایی 22 بهمن شاهرود

    

    به گزارش اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات والیبال کارمندی دانشگاه علوم پزشکی جام دهه فجر با حضور 6 واحد زیر مجموعه این دانشگاه به مدت 16 روز برگزار گردید. در آخرین روز این بازی ها شنبه 23 بهمن، بازیهای رده بندی و فینال انجام گردید و در نهایت نتایج زیر بدست آمد:

   تیم سایت اول
   معاونت توسعه و منابع انسانی دوم
   معاون بهداشت 2سوم

    

   مسابقات پرتاب پنالتی رده مینی به مناسبت دهه فجر
   24 بهمن سالن تختی با حضور 20 شرکت کننده
   مقام اول علیرضا لشکری
   مقام دوم امیرحسن مظفری

    

    

  • کات قهرمان مسابقات سپک تاکرا جام فجر شد

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات استانی سپک تاکرا در بخش رگو جام فجر و یادواره شهدای آتش نشان به میزبانی شاهرود روز پنج شنبه 21 بهمن در سالن هلال احمر شهرک ولیعصر برگزار گردید که در پایان با قهرمانی تیم کات شاهرود نماینده استان سمنان به پایان رسید. همپنین تیم های گلستان و مازندران به ترتیب دوم و سوم شدند.

  • پایان لیگ دسته 2 فوتسال بزرگسالان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، هفته سوم و پایانی مسابقات لیگ دسته 2 فوتسال شهرستان شاهرود يادواره مرحوم محمد سروري در روز پنج شنبه 21 بهمن با 2 دیدار پیگیری شد که در بازی اول تیم دیزج با یک گل از سد تیم پارسه گذشت و با 6 امتیاز به عنوان تیم دوم به لیگ دسته یک شاهرود صعود کرد. در دیگر بازی تیم پدیده با تسوای 2 بر 2 با تیم مقاومت با 7 امتیاز به عنوان قهرمانی و صعود به لیگ بالاتر دستیافت. این دوره از مسابقات از 7 بهمن ماه با حضور 4 تیم طی سه هفته در سالن شهید اکبری شاهرود برگزار گردید.

  • دومین همایش کشوری برای تونیک در شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، دومین جشنواره کشوری برای تونیک و نخستین جشنواره در شاهرود در روز پنج شنبه ۲۱ بهمن در کانون ملی شهید بهشتی شاهرود با حضور پرشور مردم برگزار گردید. در این مراسم که 3 ساعت به طول انجامید رقص چوب محلی میامی، اجرای اسکیت برای تونیک، کونگ فو برای تونیک و چندین برنامه شاد و مفرح توسط هیأت های مشارکت کننده در این جشنواره برگزار گردید. در حاشیه این جشنواره نمایشگاه هنری و صنایع دستی و کاردستی برپا بود.

    

    

    

    

    

    

    

    

    

  • همایش خودورهای کلاسیک، دو دیفرانسیل و موتورهای ورزشی به مناسبت دهه مبارک فجر

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، همزمان با فرارسیدن سی و نهمین بهار انقلاب اسلامی همایش خودروهای کلاسیک، دودیفرانسیل و موتورهای ورزشی عصر روز پنجشنبه 21 بهمن در مجموعه فرهنگی ورزشی شهرداری شاهرود برگزار گردید. این همایش که مورد استقبال باشکوه عموم مردم خصوصا جوانان گردید از ساعت 15 به طور رسمی شروع بکار نمود. در ابتدای ورود به مجموعه علاقمندان با موتورهای ورزشی شامل موتورهای کراس و ریس ملاقات نمودند. حضور ورزشکاران این رشته با لباسهای ورزشی شور خاصی به این محوطه داده بود.
   در محوطه دوم خودروهای کلاسیک و شاخص قرار داشتند. خودروهایی که همگان را به سمت شناسنامه خود فرا میخواندند. در این محوطه سال تولید و نگهداری این خودروها در طی سالیان متمادی برای بازدیدکنندگان بیشتر از هرچیزی جلب توجه می نمود.
   و بالاخره محوطه سوم و خودروهای دودیفرانسیل که بیشترین حضور را در این همایش داشتند. بالارفتن از موانع سخت و استفاده از وسایل آفرود بیشتر از هرچیزی مخاطبان را جذب خود میکرد.
   ضمن اینکه برنامه های جانبی دقایق زیادی سرگرمی و هیجان را به ارمغان آورد.
   همکاری فوق العاده نیروهای انتظامی و راهنمایی و رانندگی کمک شایانی بود در برگزاری همایش و همچنین همکاری خالصانه شهرداری در برگزاری همایش.

  • استقبال خانواده ها از جشنواره شاد و مفرح جوانه های امید

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به همت موسسه ندای سلامت از سمن های فعال شاهرود و همکاری و مشارکت اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، ادارات شهرستان و هیأت های ورزشی همگانی، بومی و محلی، کبدی، رزمی، ژیمناستیک، کاراته، اسکیت بهمناسبت دهه فجر جشنواره جوانه های امید با حضور پرشور خانواده ها در روز چهارشنبه 20 بهمن در سالن ورزشی ذغال سنگ البرز شرقی برگزار گردید. در این برنامه شاد و مفرح طبق برنامه، رشته های ورزشی مختلف پس از رژه عمومی در سالن، به نوبت به اجرای حرکات ورزشی پرداختند. در پایان ورزشکاران خردسال و نوجوان طومار همدلی و هم پیمانی با آتش نشان را امضا نمودند.

  • اخبار کوتاه ورزشی شهرستان شاهرود بهمن ماه 95 بسته 5 دهه فجر

   ۱۸ و ۱۹بهمن به مناسبت ایام مبارک دهه فجر اجرای تیم برای تونیک در المپیاد مدرسه خدیجه کبری و ابوذر غفاری

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در اقدامی جدید از کمیته دارت هیأت انجمن های ورزشی شهرستان شاهرود برای نخستین بار مسابقات دارت روز سه شنبه 19 بهمن بین کسبه محله ۲۸ متری  شاهرود با حضور ۱۶ شرکت کننده برگزار و نفرات برتر به شرح ذیل مشخص گردید:
   گرگانی
   طبسی
   حسام

   همچنین همچون روال سال های قبل به مناسبت دهه مبارک فجر، یکدوره مسابقات دارت ویژه کارمندان دولت روز چهارشنبه 20 بهمن با حضور 105 شرکت کننده از ادارات شهرستان برگزار گردید که نفرات برتر در 2 بخش آقایان و بانوان مشخص گردیدند:

   خانم ها: حسینی؛ صدیقی؛ شریف
   آقایان: لطفی؛ یار محمدی؛ صالحیان

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات اسنوکر جام فجر ۱۷ و ۱۸ بهمن در باشگاه تک بیلیارد با حضور 12 نفر برگزار گردید و نتایج ذیل بدست آمد:
   نفرات برتر:
   محمدحسن شکری نفر اول
   مسعود جزایری نفر دوم
   محمد زارعی نفر سوم

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات شطرنج مدارس مقطع دبیرستان دوره اول دختران با حضور ۴۲ دانش آموز در خانه شطرنج شاهرود طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه 19 و 20 بهمن برگزار گردید که در پایان پس از ۷ دور رقابت به روش سوییسی:
   محبوبه عرب زینلی مدرسه شاهد نفر اول
   فاطمه فاضلی نفر دوم
   پروین آشوری نفر سوم شدند.

   همچنین مراسم اختتامیه مسابقات مدارس با حضور مسوول تربیت بدنی آموزش و پرورش مجتبی طالبی در مکان هیات شطرنج شاهرود برگزار شد. در این مراسم نفرات برتر جایزه و حکم قهرمانی خود را از دست مسئولین گرفتند.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، همایش پیاده روی خانوادگی بمناسبت دهه فجر در روستای ابر امروز چهارشنبه ۲۰ بهمن با استقبال پرشور مردم با صفای روستای نمونه گردشگری ابر برگزار و در پایان به قید قرعه جوایزی اهدا گردید.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت دهه فجر و به همت کمیته یوگا هیات همگانی شهرستان شاهرود روز چهارشنبه ۲۰ بهمن برنامه یوگا در طبیعت برگزار گردید. 

   هچنین به همت کمیته یوگا هیات همگانی شهرستان شاهرود کارگاه آشنایی با یوگا با همکاری دکتر نوروزی پنج شنبه ۲۱ بهمن در دانشگاه صنعتی برگزار گردید.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، روز پنج شنبه 21 بهمن بمناسبت دهه فجر مسابقات كيك بوكسينگ بانوان باشگاه هاي شاهرود در سالن کوثر شاهرود برگزار و در پایان نتایج زیر بدست آمد:

   مقام اول: تيم كوثر و مهركوشان
   مقام دوم: سروش
   مقام سوم: طراوت
   مقام چهارم: سيمرغ

   همایش پیاده روی بانوان به مناسبت دهه فجر در روستای جیلان دورترین روستای بخش بسطام
   پنج شنبه 21 بهمن

   همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت دهه فجر در قلعه نو خرقان بخش بسطام
   پنج شنبه 21 بهمن

    مسابقات پینگ پنگ در روستای قلعه نوخرقان به مناسبت ایام الله دهه فجر با شرکت روستاهای بخش بسطام

   پنج شنبه 21 بهمن

   مراسم جشن پیروزی انقلاب با همکاری دهیاری، شورای قلعه آقا و نمایندگی ورزش و جوانان بسطام در مسجد روستا، هیأت بومی و محلی شاهرود با انجام مسابقات طناب کشی،نمایش رزم اهنگ کونگ فو کاران بسطامی و انجام بازی های محلی- پنج شنبه 21 بهمن

    جشنواره بازی های بومی محلی توسط تربیت بدنی سپاه ناحیه شاهرود باهمکاری حوزه های بسیج خواهران در سالن 9 دی سپاه با حضور 110 نفر- پنجشنبه 21 بهمن همچنین در حاشیه این جشنواره آثار شهدا بهمراه صنایع دستی و جشنواره غذا توسط حوزه های بسیج خواهران برپا گردید.

    

    

  • افتتاحییه دومین خانه ورزشي روستايی شهرستان شاهرود در ابرسج واقع در بخش بسطام

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در راستای سیاست ابلاغی از وزارت ورزش وراه راه اندازی خانه های ورزش روستایی، افتتاح دومین خانه ورزشي روستايی شهرستان شاهرود در روستای قلعه ابرسج واقع در بخش بسطام در روز یکشنبه 17 بهمن با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار، هاشمی معاون استادار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود، فتاحی مدیرکل ورزش وجوانان استان سمنان، محمدی رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود، استیری بخشدار بسطام و مسئولین و مردم روستای ابرسج  افتتاح گردید. خانه های روستایی به عنوان پایگاهی برای توسعه ورزش در روستاها عمل خواهند نمود. مکان خانه های روستایی توسط دهیاری ها یا شورای اسلامی روستا تامین و توسط اداره ورزش و جوانان تجهیز می شوند.

    

  • نایب قهرمانی نماینده هیات بدمینتون شاهرود محمد امین عابدی در مسابقات دهه فجر جام شهید منوچهر سلطانی در نیشابور

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت سی وهشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یک دوره مسابقات بدمینتون با حضور تیم هایی از شرق کشور با عنوان جام شهید منوچهر سلطانی در روز پنج شنبه و جمعه مورخ چهاردهم و پانزدهم بهمن ماه در شهرستان نیشابور برگزار گردید در این مسابقات تیم هایی از شهرستان های مشهد، نیشابور, سبزوار, رامیان, گنبد, کرمان, شاهرود, و فردوس در غالب ۲۴ تیم در رده سنی نونهالان و نوجوانان به رقابت پرداختند و نتایج ذیل حاصل گردید :

   در رده سنی نونهالان تیمی :
   تیم هیات بدمینتون مشهد اول
   تیم شهرستان رامیان نایب قهرمان
   تیم مشهد پونا مقام سوم
    

   در مسابقات ازاد انفرادی نونهالان:
   محمد زرچی از هیات مشهد اول
   حاج ملک از شهرستان کرمان دوم
   رجبلو از شهرستان رامیان سوم

   در رده سنی نوجوانان:
   تیم هیات مشهد اول
   شهرستان نیشابور دوم
   تیم مشهد (ب)مقام سوم

   مسابقات ازاد انفرادی نوجوانان :
   فریدونی از هیات مشهد اول
   عابدی از شاهرود دوم
   یاهویی از نیشابور مقام سوم

  • کسب مقام سوم شهاب بجنوردی در مسابقات تیراندازی ناشنوایان کشور

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات تیراندازی ناشنوایان کشور در روز یکشنبه 17 بهمن به میزبانی تهران با حضور بیش از 40 ورزشکار ناشنوا برگزار گردید که شهاب بجنوردی نماینده استان سمنان از شاهرود توانست به مقام سوم کشور نائل آید و به اردوی تیم ملی تیراندازی ناشنوایان کشور دعوت شود. شهاب بجنوردی طی یکسال زیر نظر مربی خود مهدی نوری تمرینات فشرده ای را پشت سر گذاشت و با این مقام توانست مزد زحمات خود را بگیرد.

  • اخبار کوتاه ورزشی شهرستان شاهرود بهمن ماه 95 بسته 4 دهه فجر

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزشو جوانان شهرستان شاهرود، مردم روستای زمان آباد به مناسبت دهه مبارک فجر روز جمعه ۱۵ بهمن در یک روز ابری و مه آلود در پیاده روی همگانی شرکت نمودند.

   پایان مسابقات شطرنج دختران ابتدایی شاهرود
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات شطرنج مقطع ابتدایی دختران با حضور 31 دانش آموز از مدارس سطح شهر طی روزهای 16 و 17 بهمن در خانه شطرنج برگزار گردید که در پایان سارا جواهری از مدرسه دهخدا مقام اول، ستایش شاکری مقام دوم و فاطمه جنانی مقام سوم مسابقات را کسب نمودند.

   سیمان شاهرود قهرمان مسابقات والیبال کارگری جام فجر شهرستان
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، بمناسبت دهه مبارک فجر یک دوره مسابقات کارگری شهرستان با حضور 6 تیم از روز چهارشنبه 13 بهمن لغایت یکشنبه 17 بهمن در دو گروه 3 تیمی برگزار گردید که در پایان تیم سیمان شاهرود توانست با نتیجه 2 بر 0 تیم جهان تجارت را مغلوب و عنوان قهرمانی مسابقات را کسب نماید.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود،بمناسبت دهه فجر مسابقات بومی و محلی با همکاری بسیج ویژه بانوان در بخش بیارجمند در روز جمعه 15 بهمن در رشته های دارت، طناب کشی، و بازیهای محلی برگزار گردید. همچنین در روز شنبه 16 بهمن مسابقات دارت بین کارکنان ادارات این بخش آغاز گردید.

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات والیبال مقطع ابتدایی شهرستان پس از یک هفته رقابت با حضور ۱۶ تیم در سالن انقلاب روز دوشنبه ۱۸ بهمن پایان یافت و در پایان تیم مدرسه نبوت، شاهد و آیت ا... طالقانی به ترتیب اول تا سوم شدند.

    به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، روز دوشنبه ۱۸ بهمن دومین استاژ فنی و آموزش قوانین جدید داوری کیوروگی استانی با حضور داوران شاهرود و دامغان در خانه تکواندو شاهرود و مدرسی مجیدمولایی داور بین المللی و برترین داورسال کشور برگزار گردید.

    

    

  • اخبار کوتاه ورزشی شهرستان شاهرود بهمن ماه 95 بسته 3 دهه فجر

   همایش پیاده روی خانوادگی در شهرک ولیعصر برگزار گردید
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، بمناسبت دهه فجر همایش پیاده روی خانوادگی در شهرک ولیعصر با حضور پرشور مردم روز جمعه 15 بهمن از مسیر میدان ولایت تا راه آهن شمالشرق شاهرود برگزار گردید. در این همایش که با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، ناحیه سپاه بسیج شاهرود، شهرداری شاهرود، نیروی انتظامی، پلیس راهنمایی و رانندگی، اورژانس، هیأت امنای مسجد امام حسین، هیأت روستایی عشایری، کانون بسیج ورزشکاران، برگزار گردید مردم در همه سنین مسافت 6 کیلومتری مسیر پیاده روی را طی نمودند و در پایان به قید قرعه جوایز ارزنده از جمله 2 دستگاه دوچرخه به همراه اقلام ورزشی اهدا گردید.

    

   همایش پیاده روی خانوادگی و جشنواره بازی های بومی و محلی روستای مغان
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر با همکاری دهیاری شورا، پایگاه بسیج و شورای فرهنگی ورزشی روستای مغان وهیئت بازیهای بومی ومحلی شهرستان شاهرود برای چهارمین سال متوالی مراسم پیاده روی خانوادگی وبازیهای بومی و محلی روستای مغان از قبیل بتراش بتراش، گوش تویی و بازی دمپایی و قایم کن، طناب کشی ونمایش رزمی کاران دختر خردسال و بازی های تفریحی ماست خوری، ترکاندن بادبادک و آرد فوت کردن برای خردسالان برگزار گردید و درپایان جوایز ارزنده از قبیل دوچرخه، کمک هزینه سفر مشهد مقدس قرعه کشی شد. مراسم فوق در مورخه 15 بهمن از ساعت 9 صبح الی 11:30 در محل سالن ورزشی شهدای مغان برگزار گردید.

    

   مسابقات کاتا قهرمانی کیوکوشین کاراته ماتسوشیما استان سمنان با قهرمانی تیم هلال احمر پایان یافت
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، بیستمین دوره مسابقات کاتا قهرمانی کیوکوشین #کاراته ماتسوشیما استان سمنان با عنوان جام فجر انقلاب اسلامی و حضور 80 شرکت کننده و جمع کثیری ازخانواده های ورزشکاران در باشگاه پارس تارا شهرستان شاهرود برگزار و در پایان:
   تیم هلال احمر،با 10طلا 17نقره و 4برنز مقام اول
   تیم پارس تارا با 7طلا،6نقره و 5برنز دوم
   تیم البرزشرقی با 5طلا،2نقره، سوم
   تیم انقلاب با 4 طلا 1نقره و 2برنز مقام چهارم راکسب نمودند.
   به همه قهرمانان اول تاسوم مشترک حکم قهرمانی، مدال کاراته و شیلد مسابقات اهدا گردید.

   مسابقات هان مادانگ (نمایش و شکستن اجسام ) تکواندو بمناسبت دهه مبارک فجر
   جمعه 15 بهمن به میزبانی بسطام
   باحضور ورزشکاران باشگاه های سطح شهر

    

   مسابقات دوره ای بین باشگاهی جودو بانوان
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات دوره ای بین باشگاهی جودو بانوان در سالروز ولادت حضرت زینب (س) و بمناسبت ایام دهه فجر و گرامیداشت شهدای آتش نشان روز جمعه ۱۵بهمن در مدرسه جودو با حضور باشگاههای ذوب آهن، ولیعصر، پارس تارا، بسطام و دامغان برگزار و به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی اهدا گردید.

    مسابقات فيزيك انتخابي باشگاه هاي شاهرود جام فجر

   جمعه ۱۵ بهمن- کانون بسیج ورزشکاران

   باشگاه تن آرا مقام اول

   باشگاه ركورد مقام دوم

   باشگاه نيك مقام سوم

   صعود زمستانه مشترک هیات کوهنوردی شاهرود و گروه های کوهنوردی به قله شاهوار به مناسبت دهه فجر جمعه 15 بهمن
   در 2 بخش صعود یکروزه و صعود و شب مانی به سرپرستی حمیدرضا هاشمی با شعار ورزش دشمن اعتیاد

    

   مسابقات کاراته بانوان جام فجر شهرستان شاهرود
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات کاراته جام فجر بانوان امروز جمعه ۱۵ بهمن در سالن کوثر با حضور ۱۰۶ شرکت کننده به صورت سبکی انجام شد که نتایج به شرح ذیل می باشد:
   مقام اول سبک شیتوکای با مربیگری خانم ها عباسی، گرزین و کوثری با ۶۲ شرکت کننده و کسب ۲۳ مدال طلا؛ ۲۴ نقره؛ ۱۲ برنز

   مقام دوم سبک کوبه اوزاکا با مربیگری خانم ها مفیدی و خوبانی با ۳۲ شرکت کننده و ۱۳ مدال طلا؛ ۱۳ نقره؛ ۶ برنز

   مقام سوم سبک شوتوکان با مربیگری خانم پویان با ۱۲ شرکت کننده و ۲ مدال طلا؛۳ نقره؛ ۷برنز

    

  • گزارش سفر 2 روزه فتاحی مدیرکل ورزش وجوانان استان به شاهرود

   چهارشنبه 13 بهمن

   حضور در کارگاه آموزشی کینزیوتیپ

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود، عصر چهارشنبه ۱۳بهمن از ساعت ۱۴ تا ۲۰ کارگاه کینزیوتیپ باحضور ۲۵ نفر در سالن بهزیستی به مدرسی سیدمجتبی اوجاقی مدرس فدراسیون برگزار گردید.
   ﻛﺎﺭﺑﺮﺩﻫﺎﻱ ﻛﻴﻨﺰﻳﻮﺗﻴﭗ:1-محفاظت از عضو آسیب دیده 2-پیشگیری از بروز آسیب های ورزشی 3-محدود ساختن حرکات غیرطبیعی و نامناسب در مفاصل 4-اجازه انجام حرکات در دامنه کنترل شده و بدون درد با رعایت اصول بیومکانیکی اندام و عضو مبتلا5-بازگشت سریع ورزشکار به فعالیت ورزشی

   حضور در جشن فجر انقلاب و تجلیل از قهرمانان دوومیدانی شهرستان شاهرود

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود، بمناسبت فرا رسیدن 38 امین فجر انقلاب اسلامی روز چهارشنبه 14 بهمن در سالن هلال احمر شاهرود مراسم جشن فجر انقلاب به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود و هیأت دوومیدانی شهرستان شاهرود با حضور مهندس هاشمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود، فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش وجوانان استان سمنان، محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسئولین شهرستان شاهرود، روسا، نواب رئیس و اعضای هیأت های ورزشی شهرستان و حضور جمع کثیری از ورزشکاران بالاخص ورزشکاران دوومیدانی شهرستان برگزار گردید. و در پایان مراسم از قهرمانان دوومیدانی شهرستان، مربیان، پیشکسوتان و زحمتکشان این عرصه که در طی سال جاری برای شهرستان افتخار آفریدند با اهدای لوح و کادو تقدیر شد.

   پنج شنبه 14 بهمن 95

   نشست با سرمایه گذاران بخش خصوصی شاهرود و بررسی مشکلات آنها

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود، طبق برنامه ریزی انجام شده در دومین سفر مدیرکل به شهرستان شاهرود، روز پنج شنبه 14 بهمن، جمعی از سرمایه گذاران بخش خصوصی شهرستان نشستی صمیمی با مدیرکل داشتند و در این جلسه به بیان مشکلات پیش روی سرمایه گذاران بخش خصوصی در ساخت پروژه های ورزشی با محوریت وام های ساخت پرداختند.

   بازديد از پروژه هاي فعال در سطح شهرستان كه تعدادي از آنها در آينده نزديك به بهره برداري خواهند رسيد:
   1-سالن باستاني حضرت ابوالفضل (ع)
   2-سالن ٣٠٠٠ نفري شاهرود
   3-زمين چمن مصنوعي فوتبال روستاي مغان
   4-زمين اهدايي خيرين روستاي قلعه آقا بخش بسطام بمنظور مشاركت در ساخت سالن روستايي
   5-نصب ديواره سنگنوردي شهرستان در سالن ورزشي شهرداري

   حضور در افتتاحییه اولين خانه ورزشي روستايی شهرستان شاهرود در قلعه آقا عبدالله واقع در بخش بسطام

   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، در راستای سیاست ابلاغی از وزارت ورزش وراه راه اندازی خانه های ورزش روستایی، افتتاح اولين خانه ورزشي روستايی شهرستان شاهرود در روستای قلعه آقا عبدالله واقع در بخش بسطام در روز پنج شنبه ۱۴ بهمن با حضور فتاحی مدیرکل ورزش وجوانان استان سمنان، محمدی رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود، استیری بخشدار بسطام و مسئولین و مردم روستای قلعه آقا عبدالله افتتاح گردید. خانه های روستایی به عنوان پایگاهی برای توسعه ورزش در روستاها عمل خواهند نمود. مکان خانه های روستایی توسط دهیاری ها یا شورای اسلامی روستا تامین و توسط اداره ورزش و جوانان تجهیز می شوند.

    

  • اخبار کوتاه ورزشی شهرستان شاهرود بهمن ماه 95 بسته 2 دهه فجر

    

   رژه موتوری موتورسواران هیأت اتومبیل رانی و موتورسواری شهرستان شاهرود در سطح شهر مسیر میدان آزادی تا گلزار شهدا بمناسبت اولین روز دهه مبارک فجر

   اهدای جام قهرمانی و نایب قهرمانی مسابقات کاراته آقایان جام فجر شهرستان با حضور در باشگاه کانون بسیج و آکادمی الهادی
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، درآغازین روز دهه مبارک فجر در باشگاه کاراته شیتوریو شیتوکای کانون جوانان بسیج شهرستان شاهرود طی مراسمی با حضور رئیس هیات کاراته شهرستان، مدیریت کانون جوانان بسیج رئیس بسیج ورزشکاران وتربیت آموزش بسیج خانواده ها وهنرجویان باشگاه و قهرمانان ضمن اقامه نماز جماعت مغرب وعشاء از استاد داریوش رضائی نماینده انجمن دراستان سمنان بعنوان پیشکسوت شهرستان ومربی زحمتکش وقهرمان ساز و از آقای مهیار فرید محمدنیا بعنوان قهرمان ارتش جمهوری اسلامی ایران بالوح سپاس تقدیر بعمل آمد. وجام قهرمانی گرامیداشت دهه مبارک فجر به ایشان اهداء شد.
   همچنین در باشگاه شیتوریو اینوئی ها آکادمی الهادی علیه السلام طی مراسمی باحضور رئیس هیئت کاراته شهرستان شاهرود از استاد یکتاپرست مربی پرتلاش باشگاه و آقای محمد امین رضوانی قهرمان مسابقات بسیج کشور با لوح سپاس تقدیر بعمل آمد وجام نایب قهرمانی مسابقات دهه فجر شهرستان اهدا گردید.
   شایان ذکر است مسابقات جام فجر شهرستان در روز جمعه 8 بهمن بمناسبت دهه فجر برگزار و تیم کانون بسیج، آکادمی کاراته الهادی و آکادمی کوثر به ترتیب اول تا سوم شدند.

   بازدید از حلقه صالحین هیات بیماریهای خاص، موسسه خیریه امدادگران عاشورا توسط بسیج ورزشکاران و حاج آقای مرتضوی مسئول تربیت آموزش سپاه ناحیه شاهرود

   همایش تیم های اسکیت برای تونیک و تیم گروهی برای تونیک با پیام صلح و دوستی بمناسبت آغاز دهه فجر چهارشنبه 13 بهمن سالن جانبازان و معلولین

   جشن فجر انقلاب و تجلیل از قهرمانان دوومیدانی شهرستان شاهرود
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود، بمناسبت فرا رسیدن 38 امین فجر انقلاب اسلامی روز چهارشنبه 14 بهمن در سالن هلال احمر شاهرود مراسم جشن فجر انقلاب به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود و هیأت دوومیدانی شهرستان شاهرود با حضور مهندس هاشمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود، فرزاد فتاحی مدیرکل ورزش وجوانان استان سمنان، محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسئولین شهرستان شاهرود، روسا، نواب رئیس و اعضای هیأت های ورزشی شهرستان و حضور جمع کثیری از ورزشکاران بالاخص ورزشکاران دوومیدانی شهرستان برگزار گردید. و در پایان مراسم از قهرمانان دوومیدانی شهرستان، مربیان، پیشکسوتان و زحمتکشان این عرصه که در طی سال جاری برای شهرستان افتخار آفریدند با اهدای لوح و کادو تقدیر شد.

   برگزاری کارگاه کینزیوتیپ
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود، عصر چهارشنبه ۱۳بهمن از ساعت ۱۴ تا ۲۰ کارگاه کینزیوتیپ باحضور ۲۵ نفر در سالن بهزیستی به مدرسی سیدمجتبی اوجاقی مدرس فدراسیون برگزار گردید.
   ﻛﺎﺭﺑﺮﺩﻫﺎﻱ ﻛﻴﻨﺰﻳﻮﺗﻴﭗ:1-محفاظت از عضو آسیب دیده 2-پیشگیری از بروز آسیب های ورزشی 3-محدود ساختن حرکات غیرطبیعی و نامناسب در مفاصل 4-اجازه انجام حرکات در دامنه کنترل شده و بدون درد با رعایت اصول بیومکانیکی اندام و عضو مبتلا5-بازگشت سریع ورزشکار به فعالیت ورزشی

   پایان مسابقات شطرنج مدارس دوره اول پسران شاهرود
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش وجوانان شهرستان شاهرود، مسابقات شطرنج مدارس دوره اول پسران شاهرود با حضور ۳۹ نفر طی 2 روز سه شنبه و چهارشنبه 12 و 13 بهمن در خانه شطرنج شاهرود آغاز گردید. این مسابقات در 7 دور به روش سوئیسی برگزار و در پایان محمد فاضلی از مدرسه علامه طباطبایی (سمت چپ)، عرفان فاتحی (سمت راست) و مهیار روحانی بهترتیب مقام های اول تا سوم را کسب نمودند.

    

   همایش ژیمناستیک در روستای گلستان پشت بسطام همراه با استقبال پرشور خانواده ها
   پنج شنبه ۱۴ بهمن بمناسبت دهه فجر

    

   مراسم جشن میلاد حضرت زینب (س) و مراسم تجلیل از 12 قهرمان سال ۹۴ بخش بسطام
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، همزمان با شب میلاد حضرت زینب (س) مراسم جشنی در روزپنج شنبه۱۴بهمن- در سالن آمفی تأتر شهید مفتح بسطام با حضور امام جمعه، شهردار، ریاست شورای شهر، فرماندهی انتظامی بسطام و محمدی ریاست ورزش و جوانان شهرستان شاهرود و روسای هیأات های ورزشی بخش بسطام و ورزشکاران برگزار گردید در پایان این مراسم از 12 قهرمان ورزشی سال 94 این بخش در رشته های مختلف که دارای مقام کشوری و بین المللی بودند با اهدا لوح و جوایز تقدیر بعمل آمد.

    

    

  • اخبار رقابت های بسکتبال در شهرستان شاهرود

   پایان مسابقات بسکتبال آموزشگاههای متوسطه شاهرود
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات بسکتبال آموزشگاههای متوسطه شاهرود با حضور ۸ تیم طی روزهای یکشنبه ۱۰ لغایت چهارشنبه ۱۳ بهمن در سالن اخوین برگزار گردید که در پایان رقابت ها نتایج ذیل بدست آمد:
   مدرسه محمدخانی مقام اول
   مدرسه شاهد مقام دوم
   مدرسه فرزانگان مقام سوم

   مسابقات بسکتبال 3 نفره رده مینی به مناسبت دهه فجر برگزار گردید.
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات بسکتبال 3نفره رده مینی بمناسبت دهه فجر روز پنج شنبه 14 بهمن با حضور۶ تیم و انجام ۱۵ بازی بصورت دوره ای صورت پذیرفت که درپایان به ترتیب زیر مقام های اول تا ششم رقابت هارا بدست آوردند
   ستارگان (محمد فاضلی، صدرا صابر، مهیار سعیدیان، علیرضا عرب اسماعیلی)
   ساپکو (ایمان کریمی، مسعود معصومی، علیرضا محمدی، علیرضا لشکری)
   طلایه داران (سید مهدیار اشرفیون، محمدحسین پرویی، متین محمدی، محمد هادی بسطامی)
   شاهوار(امیربیاری، مهدی عرب اسماعیلی، سبحان موتابیان، علیرضا لطفی)
   کاسپین(امیدرضاعجم، دانیال میرهاشمی، پویا زمانی، محمدطه عابدی)
   عقاب(مسعود اعظمی، محمد مهدی موسوی، مانی مأفی، ارمیا امیری)

   مسابقات بسکتبال 3 نفره رده بزرگسالان به مناسبت دهه فجر برگزار گردید.
   به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات بسکتبال 3نفره رده بزرگسالان بمناسبت دهه فجر روز پنج شنبه 14 بهمن با حضور9 تیم و انجام 19 بازی بصورت دوره ای صورت پذیرفت که درپایان تیم جوان و باانگیزه دبیرستان امام خمینی در وقت اضافی موفق شد تیم باتجربه دانشگاه صنعتی شاهرود را شکست دهد و مقام اول رقابت هارا بدست آورد.
   ترکیب تیم امام خمینی: محمد قدیری، سیدنوید محمدیان، فرزان قاضی، مهیار رئیسیان
   ترکیب تیم دانشگاه صنعتی شاهرود: سجاد دائمی مقدم، حسین رحیمیان، معین ساغری، علی قیسی

    مسابقات پرتاب پنالتی رده بزرگسالان بمناسبت دهه فجر با حضور 10 شرکت کننده برگزار که در پایان کاظم قاسمی مقام اول و علی اخیانی مقام دوم را کسب کردند.